dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł205 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Parametry nieruchomości piękne i bardzo klimatyczne 7 pokojowe, klimatyzowane 2-poziomowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul. Wilczej. Prestiżowa lokalizacja, niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Młynów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,96m2 usytuowane w okolicach ul. Karolkowej na bliskiej Woli. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche i przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku zlokalizowanym przy ul. Benedykta Dybowskiego na Warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 48 mkw znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

648 000 zł38 m² 16 963,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Bielanach, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

828 000 zł60 m² 13 916 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 59,5 m z dodatkową komórką lokatorską na piętrze, w poszukiwanej lokalizacji na zadbanym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł68 m² 21 985,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane w kameralnym nowym apartamentowcu przy ul. Racjonalizacji w bardzo rozwiniętej części Mokotowa. Aspekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

3 550 zł48 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania 47,5 m2 na warszawskim Powiślu. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na ulicy Leszczyńskiej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 499 000 zł67 m² 22 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

642 164 zł30 m² 21 491,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami. Pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 205,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zarezerwowane do 14.03.2025 Mam przyjemność zaprosić Państwa do odkrycia wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania z balkonem, który wychodzi na urokliwe i ciche patio. To miejsce, pełne komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 150 zł36 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękna, duża kawalerka (36 m2) z tarasem o powierzchni prawie 13 m2, w nowoczesnym apartamentowcu Villa Onyx *osiedle monitorowane z ochroną 24/7 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

5 500 zł46 m² 119,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemne mieszkanie dwupokojowe w centrum Powiśla. Rozkład Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Pradze Południe (witolinie), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze wszystkimi stronami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 800 zł81 m² 71,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu świeżo po remoncie, ciche, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

668 000 zł39 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Woli w monitorowanym bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 przy ul. Żelaznej składające się z: przedpokoju Kuchnia Salon Sypialnia Łazienka Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu położonym na lubianym i kameralnym osiedlu przy ul. Chodkiewicza. Idealne miejsce dla osób, które cenią niedaleką odległość od centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

6 250 zł83 m² 75,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Praga Północ I Cztery pokoje I Nowe I Jagiellońska 75 Wynajmij ze mną przytulne, 4 - pokojowe mieszkanie na Warszawskich Bulwarach Praskich, z okien którego można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie w zadbanym bloku 200 m od stacji metra Księcia Janusza.Dwa oddzielne pokoje ( z dużego pokoju wyjście na balkon). Kuchnia oddzielna , wygodna łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł51 m² 19 902 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe, z widokiem na Zieleń, w cichym miejscu. Ciche mieszkanie Z loggią I widokiem na zieleń, w doskonałej lokalizacji górnego mokotowa Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

910 000 zł43 m² 21 064,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym Wiślanym Mokotowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

1 195 000 zł86 m² 13 944 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie rozkładowe prawie 86 m2, 4 pokoje, garderoba, łazienka, przedpokój, balkon tradycyjny od strony wschodniej, loggia zabudowana od strony południowej, piwnica. Mieszkanie znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Rakowiec,Warszawa

2 290 zł38 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Żwirki i Wigury 33 na Ochocie. To idealne miejsce dla osób pracujących lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

5 100 zł92 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładny, świeżo wyremontowany 4 pokojowy apartament o pow. 92 m2, znajdujący się na terenie, strzeżonego i zamkniętego osiedla przy ul. Walentego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

665 000 zł52 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą cichej i przestronnej nieruchomości znajdującej się przy samym Metrze Natolin, w dzielnicy Ursynów. Urokliwa okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joteyki

Stara Ochota,Warszawa

700 000 zł33 m² 21 084,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. 33,2m2 na II kondygnacji w przedwojennej kamienicy z 1936r (z windą), stara Ochota, ul. Joteyki. Dogodna lokalizacja, tuz przy pl. Narutowicza, bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, żoliborz, krasińskiego 27 główne atuty - centralna lokalizacja - lokal klimatyzowany, - blisko metra Pl. Wilsona, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 599 000 zł60 m² 26 783,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Miasta historia i wygoda w jednym! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

420 000 zł21 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mikro-apartament o powierzchni 21 m z umową najmu długoterminowego - idealny jako inwestycja. Mieszkanie składa się z: przytulnego pokoju dziennego z wygodnym łóżkiem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Marina Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł51 m² 25 246,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż unikalne mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Marina Mokotów Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją eleganckiego, dwupokojowego apartamentu o powierzchni 50,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| opis nieruchomości | Lokal usytuowany na 1 wysokim piętrze biurowym, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł35 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu cichą i funkcjonalną kawalerkę 35,1 m2, w której spędziliśmy w dwie osoby ponad 6 lat życia. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu pod Dębami, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 800 zł69 m² 55,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 68,65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w siedmiopiętrowym, budynku z 2019 roku, przy ul. Fort Wola na Woli. Osiedle zamknięte. Korzystna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Waliców

Wola,Warszawa

5 750 zł40 m² 143,75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Wola,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karczewska

Praga-Południe,Warszawa

1 260 000 zł65 m² 19 385 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskim Grochowie przy ul. Karczewskiej 7 Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, okolica cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem | przestronny 3-pokojowy apartament W kamienicy | 90 mkw | centrum warszawy | lokal pod biuro | parking apartament: trzypokojowy o powierzchni 90 mkw; położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

656 000 zł42 m² 15 727,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kupujący jest zwolniony z opłat za usługę pośrednictwa. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie zakupu od doradztwa kredytowego po pomoc prawną, aby cały proces przebiegł sprawnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

877 000 zł50 m² 17 540 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 2004 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Międzynarodowej składające się z: przedpokoju Salonu Wnęki kuchennej Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł70 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne wnętrze, w eleganckim budynku, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. W bliskim sąsiedztwie Placu Europejskiego. Dla osób wymagających i ceniących tętniące.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij