dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

27 000 zł343 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

English version below | Українська версія нижче. Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 343 m , usytuowany na ostatnim piętrze prestiżowego apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,50 m² 16 447,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, o bardzo funkcjonalnym układzie położone na 8 piętrze bloku po termomodernizacji z 2 nowymi windami. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 242 zł48,26 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 500 zł27,17 m² 22 064,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Stylowe lobby. Wysokiej klasy restauracja. Do tego ponad 200-metrowa strefa coworkingu. Najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli, to idealny produkt inwestycyjny. 333 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł67 m² 14 164 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Budynek z 1987r płyta, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Widok na patio, na zieleń Ciche Garderoba 8 m Balkon 6 m Świetna lokalizacja centrum Ursynowa 3 minuty do metra stacja Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł39,10 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Informacje ogólne Warszawa, praga-Południe (gocławek) | ul. Makowska 29 36,1 m (mieszkanie) + ok. 3 m piwnica 2 pokoje | 2/10 piętro | winda Rok budowy: 1962 Cena: 578 000 zł Czynsz: ok. 730.

Szczegóły ogłoszenia

612 700 zł28,75 m² 21 311,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

.: 1 pokój | 28,75 mkw | deweloperski | 1q 2026 | 5 piętro | Gocław :. O nieruchomości 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,75 mkw zlokalizowane na piatym piętrze w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł49,44 m² 13 956,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m został funkcjonalnie powiększony o dodatkową,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76,50 m² 71,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English - call,   Elena. Przyjazne dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. Do negocjacji. Do wynajęcia od zaraz elegancki, cichy 3 pokojowy apartament 76,50 m2 z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł48 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

946 747 zł52,60 m² 17 998,99 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dzień otwarty w najbliższy piątek po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Wyjątkowe mieszkanie, idealne dla pary lub pod najem krótkoterminowy. Ścisłe centrum, okna wychodzą na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 3 piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Sienna. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne, zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Jarocińskiej na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawie zaprojektowany, trzypokojowy apartament w inwestycji Apartamenty Mokotów Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje designerski.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł48 m² 16 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Niskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł43,25 m² 23 352,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wola Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Obecnie lokal wynajmowany długoterminowo - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł70 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Gotowiec inwestycyjny - 6 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na Bielanach - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł42 m² 21 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy salon i sypialnia na południe, w drugiej linii zabudowy od ulicy, 3 piętro. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł44,30 m² 72,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa/ ul. Bluszczowa/ marysin wawerski Dostępne od 1 czerwca. Do wynajęcia w pełni urządzone, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 649 zł39,93 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 453 900 zł92,60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł54,87 m² 91,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- - - - - - - english description below - - - - - - - Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą kameralnego 3 pokojowego mieszkania przy Polach Mokotowskich z klimatyzacją. Atuty Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z 1 sypialnią, loggią I miejscem parkingowym Spokojna okolica | Pełna infrastruktura | Idealna dla pary lub singla | 1 sypialnia | Loggia | Garaż wielopoziomowy *****.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł70 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas english description below - please do not hesitate to contact us Dostępny od 1 lipca 2026 Apartament w sercu Warszawy na Powiślu ulica Tamka! parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł58 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na Gocławiu osiedle Saska, w nowoczesnym apartamentowcu na 8. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł85,06 m² 146,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 2. piętrze w prestiżowej lokalizacji przy ul. Leszczyńskiej w Warszawie. Dostępny od 1 maja To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł91,50 m² 76,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krótko: mokotów / Wiktorska, 3 pokoje, 91 m2, wygodny balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Jasny, przestrzenny i bardzo cichy apartament na Starym Mokotowie! : Dla kogo? Dla pary, dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł44 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz obejrzenia tego wyjątkowego Apartamentu na sprzedaż Luksusowy Apartament w sercu Warszawy | Grzybowska 37 | standard premium Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł93 m² 32 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na Starym Mokotowie, przy ul. Narbutta 83, w wyjątkowym kompleksie - Rezydencji Narbutta. Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 730 zł30,60 m² 22 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z przestronnym balkonem w sercu Mokotowa *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 658 zł40,82 m² 14 665,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalna przestrzeń w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Oferta dla osób, które oczekują wygody, dobrego dojazdu i realnego potencjału inwestycyjnego. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł55,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z przestronnym balkonem. Mieszkanie Dwustronne (płd-zach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 155 zł43,57 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Mokotów - Służewiec | Rynek pierwotny | Q3 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł42,50 m² 13 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2 pokojowe, 44 metrowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku z windą przy ulicy Piłsudskiego w Starej Miłosnej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 972 415 zł100,23 m² 29 655,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne apartamenty W prestiżowej inwestycji - Harfowa Residence Nowoczesna architektura | Klimatyzowane apartamenty | Wyjątkowa lokalizacja | Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa - Wola "nowolipki" - ul. Dzielna / 3 pokoje / osobna kuchnia / 56 m2 / piwnica / blok z cegły we speak english cena do negocjacji Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł30,02 m² 22 918,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie urządzone mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Wysoki standard! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 3. piętrze apartamentowca zlokalizowanego na rogu ul. Kieślowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł61,47 m² 16 105,42 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 62.47 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m na Ochocie. Mieszkania dostępne od 15.06. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Częstochowskiej. W zasięgu 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł50,11 m² 33 027,34 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne.