dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 270 000 zł135 m² 16 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Komfortowy i przestronny 5 Pokojowy apartament dla rodziny w cichym miejscu Zawad. Apartament mieści się na parterze w zadbanym, kameralnym budynku w bliskiej odległości spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pratulińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

717 000 zł36 m² 19 643,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo ciche mieszkanie z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej i zielonej okolicy blisko metra, na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

599 000 zł50 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Jeśli myślisz o mieszkaniu, które łączy w sobie wygodę, szybkość dotarcia do centrum Warszawy i bliskość natury ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 049,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i prywatnym miejscem postojowym na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

8 200 zł64 m² 128,13 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, dwupoziomowe, w prestiżowej zabudowie na Żoliborzu w wysokim standardzie. Opis: mieszkanie zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

715 000 zł33 m² 21 497,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie smart 38 m | Narwik 16, bemowo | Pierwszy Najem Do wynajęcia świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 978 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na zakup jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Pełczyńskiego 32. Powierzchnia 52m2, plus taras 47m2! Orientacyjne wymiary: salon 23m2 Kuchnia otwarta 7m2 - lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 558 000 zł84 m² 18 547,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na bielanach przy ul. Kochanowskiego 23 Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję położone w spokojnej, zielonej części Bielan, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

6 500 zł82 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie przy polu mokotowskim Duży taras | Kameralny budynek | Garaż podziemny | Blisko stacji metra | Jasne i ustawne wnętrza | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

820 000 zł52 m² 15 799,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Wilno, ul. Montwiłłowska 12 Dlaczego warto? Funkcjonalny układ i jasne wnętrza! Wykończenie w wysokim standardzie! Gotowe do wprowadzenia Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

823 400 zł46 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Woli Warszawa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 635,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 pokoje | 3 min do Metra Centrum | Marszałkowska | Piękny widok | Inwestycja Mieszkasz w samym sercu Warszawy, ale za swoimi oknami masz ciszę i spokój. To mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na warszawskiej Ochocie. Główne Atuty Nieruchomości: lokal posiada uregulowany stan prawny (księga Wieczysta dla lokalu i gruntu). Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł51 m² 16 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1954 roku z windą, położone na drugim piętrze, o łącznej powierzchni użytkowej 51,26 m . W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mała

Nowa Praga,Warszawa

1 246 000 zł73 m² 16 987,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje funkcjonalne, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 73,35 m , położone na 3. piętrze w budynku z 2001 roku przy ul. Małej, na klimatycznej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Targówek,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i zielonym patio | Targówek, ul. Ks. Piotra Skargi Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł30 m² 19 248,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Uno Properties poleca: szanajcy 11, równoległa ulica do Placu Hallera. 1 pokojowe z możliwością przerobienia na 2 pokoje ( projekt w załączeniu) Wysokie 2,80 m, kw, niski czynsz 460 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie W kamienicy przy narbutta Dla pary lub singla | Kamienica bez windy | Urokliwa lokalizacja | W pobliżu Parku Morskie Oko ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny salon, * osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością przedstawiam propozycję nie tylko inwestycyjną, lecz także mieszkaniową mieszkanie w Warszawie, przy al. Jana Pawła II, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sadyba,Warszawa

777 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone w spokojnej i zielonej części Mokotowa - na Sadybie, w pobliżu kanału Bernardyńska Woda. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

988 000 zł51 m² 19 296,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które od razu budzą poczucie spokoju i harmonii - takie, do których chce się wracać po całym dniu. Takie właśnie jest to mieszkanie na warszawskich Odolanach - funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje z ogródkiem | 42,78 m | 2x miejsce postojowe | 2020 r. Zamieszkaj w sercu Grochowa - dzielnicy, która łączy klimat dawnej Warszawy z nowoczesnym rytmem życia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Okrąg

Solec,Warszawa

1 990 zł20 m² 99,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka 20 m2 z aneksem kuchennym przy ul. Okrąg 6 w Warszawie, w odległości spaceru od centrum miasta. Nieruchomość: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł34 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 33,5 m , na którą składają się: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój z miejscem na przechowywanie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

981 443 zł80 m² 12 229,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском/ oferta 0% pcc brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , położona przy ul. Obozowej 56 na warszawskiej Woli. Mieszkanie funkcjonalne, ciche i świetnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 500 zł79 m² 158,23 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Towarowa Towers, 17. piętro Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem i prestiżem! Ten wyjątkowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

779 000 zł62 m² 12 658,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Uno Properties poleca: atrakcyjna oferta poniżej 13000 zł z m2 kw, 4 pokoje, loggia 8 m, winda, rama H,10 minut metro, starówka, wisła, zoo, 200 m plac Hallera Mieszkanie 4-pokojowe w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

659 000 zł46 m² 14 276,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie! Po remoncie instalacji z 2 piwnicami i niestandardową wysokością pomieszczeń - 2,79m! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

6 950 zł150 m² 46,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne Czteropokojowe Mieszkanie z Trzema Miejscami Parkingowymi w Centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II Oferta wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

2 699 000 zł100 m² 27 095,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Eng below Penthouse w prestiżowej inwestycji Murano cisza, przestrzeń i widok na panoramę warszawyna ostatnim, ósmym piętrze apartamentowca Murano w samym centrum Warszawy czeka wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

600 000 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Obozowej w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 645 000 zł110 m² 14 981,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie 105,90m na Warszawskiej Woli - idealne do zamieszkania rodzinie, które dostępne jest od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, rodzinnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

485 000 zł33 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie 2 minuty piechotą od stacji Metra Wawrzyszew. Ostatnie 11 piętro, z pięknym widokiem na centrum Warszawy. 33m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo wyremontowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zaborowskiej 3 w Warszawie (bemowo). Pierwszy najem. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 57,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 402,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 11. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 000 zł68 m² 36 496,40 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta wykończonego apartamentu na 22 piętrze w nowoczesnej inwestycji Bliska Wola Tower o powierzchni 68,45m2. Apartament z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa