dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

2 900 zł49 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m z oddzielną kuchnią, położone w zielonej i spokojnej części Warszawy - w Rembertowie, przy ul. Kramarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Gołąbki,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2026 r. znajdujące się w Ursusie (ul. Warszawska). Nieruchomość o powierzchni 34 mkw składa się z: salonu z klimatyzacją, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

1 024 660 zł56 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 150 zł39 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Tomcia Palucha na warszawskim Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 39m2 posiada w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę (pralka zmywarka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę 32 m Świetna lokalizacja i pełna infrastruktura. Na sprzedaż komfortowa, gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

639 000 zł52 m² 12 173,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 52,50 m na sprzedaż Warszawa Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze budynku przy ul. Kwitnącej 19 na warszawskich Bielanach. Opis mieszkania: 1- duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Opaczewskiej 6. Opis mieszkania: układ: studio, pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł83 m² 22 716,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament na mokotowie W pobliżu łazienek królewskich 83,2 m | 2 Sypialnie | Wysoki standard | Umeblowane | Balkon | Miejsca parkingowe | Klimatyzacja rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Stara Ochota,Warszawa

415 000 zł23 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecam: kawalerka o powierzchni 22,7 m2 usytuowana na 2 piętrze w kamienicy z 1961 roku. Lokal do zagospodarowania według własnej gustu i pomysłu. Zachodnia ekspozycja. Blok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,25 m2, położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Geodezyjnej. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę - stan prawny gruntu pod budynkiem nieuregulowany. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na warszawskim Bródnie przy ul. Bazyliańskiej, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

625 000 zł38 m² 16 301,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabrica Ursus - prestiżowy projekt mieszkaniowy - budynki dawnej fabryki wkomponowane w nowoczesną zabudowę - wysokie sufity i wysokie piętro. Na terenie dawnej fabryki, zapomnianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 641 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe, ciche, przytulne i ustawne mieszkanie o pow. 50 m2 w niedalekim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna oraz Parku Polińskiego, na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

855 000 zł37 m² 23 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w budynku apartamentowym - salon/pokój dzienny, duża łazienka, winda, bardzo dobry standard wyposażenia i wykończenia - nowoczesne osiedle - monitorowane, z kontrolą dostępu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym w podziemnym garażu, u zbiegu ulic Górczewskiej i Powstańców Śląskich, na osiedlu zamkniętym i całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

573 488 zł39 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39,28 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasto daje tempo. To mieszkanie daje balans. Przestrzeń, światło i cisza, których nie spodziewasz się w tej lokalizacji. Miejsce, w którym po prostu dobrze się mieszka bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

739 000 zł46 m² 16 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

440 000 zł32 m² 13 932,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalna kawalerka z potencjałem | Garaż | Klimatyzacja | Zielona okolica Wawer Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 31,58 m , zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

585 000 zł36 m² 16 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Lokalizacja: włochy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniewska

Dolny Mokotów,Warszawa

875 000 zł65 m² 13 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Antoniewskiej (mokotów, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

965 000 zł45 m² 21 283,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w najlepszej lokalizacji w Warszawie! Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, położone w samym Centrum, tuż obok dwóch linii metra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miklaszewskiego

Imielin,Warszawa

895 000 zł71 m² 12 659,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Prezentuję przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy spokojnej, osiedlowej uliczce Miklaszewskiego. To świetne mieszkanie dla dużej rodziny. Sprawdzi się również jako rentowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grupy AK Północ

Czerniaków,Warszawa

1 649 000 zł94 m² 17 542,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 94m , zlokalizowane na Mokotowie, ul. Grupy ak Północ. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 495 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe / balkon /okazja/ Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone przy Broniewskiego 95. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Motorowa 8 (praga-Południe) To idealna oferta dla singla, pary lub jako lokata kapitału. Mieszkanie Na 47m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

829 000 zł49 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Saska Kępa,Warszawa

859 000 zł50 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90 m , zlokalizowane przy ulicy Adampolskiej 5 na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morgowa

Gocławek,Warszawa

1 775 000 zł99 m² 17 987,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

610 000 zł46 m² 13 175 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 14. piętrze w Warszawie, w dzielnicy Targówek. Nieruchomość, zlokalizowana w solidnie zbudowanym budynku z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

940 000 zł51 m² 18 431,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Górczewskiej 181 na Woli w Warszawie. To idealna propozycja dla pary lub singli ceniących komfort,.