dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

590 000 zł33 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Okopowej 22 (wola, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, singla lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ulicy Bonifacego na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako inwestycja kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 418,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bemowo, ul. Sternicza | 46,4 m | 669 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 724,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej 36/38/40 w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie, w pobliżu Centrum Praskiego Koneser. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

465 000 zł29 m² 16 034,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Oferuję do sprzedaży gotową do wprowadzenia kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Wola, w pobliżu Lasku na Kole. Lokal będzie idealny dla singla lub pary, a także inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Mokotów | Świetna lokalizacja Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w sercu warszawskiego Ursusa, na ulicy Józefa Chełmońskiego 8. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

2 198 000 zł103 m² 21 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 30 na Warszawskiej Ochocie, o powierzchni 103 m2. Okna wychodzące na trzy strony świata, ponad 3m wysokości i niska zabudowa w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 039 000 zł63 m² 16 565,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Warszawa, mokotów ul. Jurija Gagarina 31 | 62,72 m | kamienica I parter | duży potencjał Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 62,72 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 382,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje z Loggią przy Saskiej Kępie Cisza, zieleń i Metro w 10 minut! Szukasz miejsca, gdzie miasto zostaje za bramą, a Ty cieszysz się spokojem? To wyjątkowe, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzykowa

Międzylesie,Warszawa

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje - 40 m - ogród ok.130 m - Międzylesie Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy Modrzykowej 7 (Międzylesie, Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

399 900 zł36 m² 10 986,30 zł/m²

 

Piętro:suterena/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta przy ul. Zamienieckiej 62 na warszawskiej Pradze-Południe to idealna propozycja dla inwestora szukającego bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Gocławek,Warszawa

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

|3 pokoje|jeziorko Gocławskie |widna kuchnia| Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ulicy Opinogórskiej 1 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Powsinek,Warszawa

1 399 000 zł95 m² 14 689,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa nieruchomość w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasienna

Włochy,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy, dwupokojowy apartament zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, charakteryzuje wyjątkowy styl i elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

829 000 zł49 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Próżna

Żelazna Brama,Warszawa

560 000 zł23 m² 23 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które kupujesz jak wszystkie. I są takie, które kupujesz, bo dają przewagę: adres, komunikację i potencjał wzrostu wartości. Ul. Próżna 5 elegancka część Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

1 130 050 zł72 m² 15 754,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 komfortowe pokoje 72 m na sprzedaż ul. Maszewska 31 | Bielany, warszawa Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach. Przestronne, z funkcjonalnym układem, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m - Warszawa Praga-Południe, międzyborska 43a Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 199 000 zł173 m² 18 491,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentujemy apartament Premium o powierzchni 173 m przy Alei Wilanowskiej (mokotów, warszawa) na chronionym osiedlu ze stałą ochroną. Budynek ma butikowy charakter tylko 9 mieszkań, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 724,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

510 000 zł34 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Szaserów 117a do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone przy ul. Szaserów 117a w Warszawie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 828,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty Saska Nad Jeziorem | 45,61 m | widok na zieleń i jeziorko Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, w których dzień zaczyna się od światła odbijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 35 m Warszawa, ul. Czynszowa 1 Na sprzedaż kompaktowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze budynku, który liczy 4 kondygnacje, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na warszawskiej Woli. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł29 m² 20 408,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się przy ul. Omulewskiej 26a (grochów, praga Południe) o wysokim standardzie o powierzchni 29,35 m . Jest ono usytuowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 7 piętrze w apartamentowcu z windą w samym centrum 1,5 km od Browarów Warszawskich. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: 2 pokoje | 54 m mieszkanie dwustronne - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla bądź singielki! Nieruchomość: oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20 mkw w bloku z windą na 6 piętrze. Lokal składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów Centrum,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Ferdynanda Magellana na Ursynowie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z 1980 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bruna 6 jest idealnym wyborem. Auty mieszkania: metraż: 49 m Piętro: 5 Ekspozycja: południowo-wschodnia (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , usytuowane na 2. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Nowych Włochach. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

609 000 zł37 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 37m2, z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na modnej Starej Pradze za 609000 zł. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 353,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Mokotowie ul. Pieńkowskiego 4 Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Mokotowie, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botewa

Tarchomin,Warszawa

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Tarchomin przy ulicy Christa Botewa 10 o powierzchni 68 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku z windą na osiedlu.