dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

770 000 zł46 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, zadziwiająco przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Ochocie. Jest to doskonała lokalizacja uważana za jedną z najatrakcyjniejszych części Warszawy, charakteryzująca się.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i spektakularny widok z okna? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do wynajęcia jasnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł25 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio | 25 m2 | Balkon | Włochy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł72 m² 19 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 72 m z dużym balkonem na warszawskim Bemowie. Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł55,50 m² 13 495,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Głębockiej 94 na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł75,72 m² 29 714,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie w kamienicy, bardzo jasne i gotowe do zamieszkania. Lokal ma ekspozycję na południe i wschód, dzięki czemu wnętrza są świetnie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł57 m² 21 736,84 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , w prestiżowej lokalizacji przy ul. Łuckiej w Warszawie, w ścisłym centrum biznesowej Woli, tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł33,40 m² 16 467,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie, które wyróżnia się na tle większości ofert w tej okolicy ostatnie piętro, otwarta przestrzeń przed oknami i świetne doświetlenie przez praktycznie cały dzień. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł60,60 m² 10 346,53 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane przy ulicy Śreniawitów w Warszawie. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł46,50 m² 13 419,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1974 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niewielkie, schludne mieszkanie o powierzchni 25m2 składające się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie w pełni wyposażone według aktualnych.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł49,04 m² 18 760,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,04 m , usytuowane na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2017 roku (z windą). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 25,55 m położony na 1 piętrze w nowej kameralnej inwestycji przy ulicy Emilii Plater 15. Inwestycja Emilii Plater 15 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł58 m² 131,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament 58 m z balkonem i garażem ul. Ludwiki, na wynajem komfortowy apartament o powierzchni 58 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 97,93 m2 , zlokalizowane na wysokim parterze, przy ul. Apenińskiej w dzielnicy Bemowo. Dogodna lokalizacja: centrum handlowe Wola Park (3 km), wokół.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

PL | eng version below Na sprzedaż kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego gabinetu. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł56 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskich Bielan. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe (33m2) po generalnym remoncie w samym sercu Grochowa na Pradze Południe. Całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Pow. 33m2: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

767 000 zł55,62 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane w nadbudowie z 2006 roku na budynku z 1974 roku, przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł52 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw. do wynajęcia w pięknej części Mokotowa - na Sadybie. Lokal usytuowany jest na parterze i przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 600 zł29,52 m² 20 447,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Pragi lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi. Lokalizacja ta cechuje się bardzo dobrą komunikacją liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł34,65 m² 17 893,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prezentowana nieruchomość to kompaktowa i przytulna kawalerka z dużą loggią (ok. 6m2). Jest bardzo dobrze doświetlona ponieważ okna wychodzą na południe. Obydwa skrzydła okna balkonowego.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Parametry nieruchomości Ten elegancko urządzony, wykończony w wysokim standardzie apartament, jest umeblowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł32,10 m² 109,03 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku przy Pejzażowej 2, przy Metrze Wilanowska. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i możliwość korzystania z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł104 m² 20 096,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe | 3 balkony | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwupoziomowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł38,80 m² 18 943,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Озмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: taka okazja może się już nie zdarzyć. Oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł43,20 m² 21 967,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul. Trębackiej 3 w Śródmieściu, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 600 zł121,80 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m ( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

3 025 zł34,77 m² 87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 z loggią. Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze nowoczesnego budynku w Ursusie, przy ul. Zagłoby 16. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,50 m² 16 842,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 28,5 m | ul. Broniewskiego | Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 28,5 m zlokalizowanej przy ul. Broniewskiego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł32,25 m² 21 705,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Kawalerkę na warszawskiej Pradze. Nieruchomość o powierzchni 32.25 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł60 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Potulickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, cichy apartament 63 m | 2 sypialnie | loggia | garaż | Rezydencja Warecka centrum Warszawy Do wynajęcia komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł106,17 m² 65,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal w kamienicy na Powiślu. Lokal o powierzchni 116 mkw, usytuowany na III piętrze czteropiętrowej kamienicy. W skład lokalu wchodzą cztery pomieszczenia: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje eleganckie mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, nigdy niezamieszkałe o powierzchni niespełna 35 m2. Mieszkanie gotowe do wejścia, całkowicie wyposażone. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 196 701 zł60,47 m² 19 790 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł72,29 m² 26 283,03 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 72,29m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od kupującego Czynsz w cenie + opłaty według zużycia Idealna propozycja dla wymagających Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy w sobie komfort, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł26,05 m² 28 790,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży apartament na Woli o powierzchni 26,05 m2 obok stacji Metro Rondo Daszyńskiego z miejscem garażowym. Miejsce garażowe ujęte W cenie oferty! Elegancka kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł66,22 m² 16 535,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,22 m z aż trzema balkonami, usytuowane w prestiżowej inwestycji Reve przy ul. Jutrzenki Warszawa, włochy. Mieszkanie.