dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

2 130 000 zł85,24 m² 24 988,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Królowa modernizmu na Saskiej Kępie Na sprzedaż 85 m2 na ostatnim piętrze modernistycznej kamienicy. Kamienica przy ul. Katowickiej 7a w Warszawie to jedno z najciekawszych dzieł.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50,10 m² 13 373,25 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 50 m położone przy ul. Czumy 2 w Warszawie - dosłownie 3 minuty pieszo do stacji Metro Bemowo. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 372 zł37,32 m² 21 472,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uniwersalność: dwupokojowe mieszkanie dla miłośników miasta, rozrywki, ale i wypoczynku. Jest ciche. Uwagę zwraca ponadprzeciętna jakość wykończenia, aranżacji przestrzeni, estetyka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł32,89 m² 24 901,19 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny mieszkanie inwestycyjne 32,89 m w luksusowej inwestycji Royal Tulip przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Gwarantowana atrakcyjna stopa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł49,50 m² 18 162 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Posiadamy na sprzedaż świetne 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie mieści się na parterze, ma 49,50 m powierzchni użytkowej. Składa się z: -trzech pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł128 m² 20 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Nowiniarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37,10 m² 78,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez stresu i dodatkowych kosztów? To 37,1 m na warszawskiej Woli to idealna przestrzeń dla singla lub pary, którzy cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł49,35 m² 16 109,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 381 zł58,14 m² 19 115,60 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentowane osiedle to wieloetapowy kompleks mieszkaniowy, zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie jego mieszkańców. Doskonała lokalizacja, funkcjonalne, pełne zieleni wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Głębockiej 115.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 000 zł207 m² 36 473,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spektakularny penthouse z czterema tarasami przy Łazienkach Królewskich - Iwicka Residence, mokotów Z przyjemnością prezentujemy unikalny, przestronny apartament w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł57 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | 57 m | Ursus, ul. Skoroszewska | balkon | garaż | komórka Na wynajem funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

884 000 zł59 m² 14 983,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł37 m² 14 810,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Warszawa, 2 pokoje przy metrze wrzeciono. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Wrzeciono 1 na zielonych Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze co gwarantuje dobre.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł47 m² 89,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I nternet W cenie| zwierzęta mile widziane | umowa na min.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł36 m² 16 388,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane w kwietniu 2026! System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

3 028 zł28,18 m² 107,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 2. piętrze (w.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł33,71 m² 21 803,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Żeromskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40,20 m² 21 119,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł43,80 m² 14 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Warszawie przy ul.Egejskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje 17 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 000 zł62,67 m² 26 216,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł64 m² 12 421,88 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 63,6m , 3 pokoje + balkon 7m2 + komórka lokatorska 4m2 + miejsce parkingowe, winda, 400m do tramwaju, założona księga wieczysta, grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł46 m² 67,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i pięknym widokiem na panoramę Warszawy | ul. Kotsisa 2 Do wynajęcia od zaraz jasne, stylowo wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł46,44 m² 21 748,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wilanów - nowa inwestycja Royal Residence. Słoneczny apartament z balkonem. Jasne i przestronne, 2 pokoje z klimatyzacją wykończone pod okiem architekta. : dla kogo? Dla singla, dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł62,90 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje przestronne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 63 m w samym sercu warszawskiego Śródmieścia ciche mimo centralnej lokalizacji, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W pepper house! Atrakcyjny apartament w nowym budownictwie na Pradze-Północ, osiedle Bohema! Atuty nieruchomości: - w pobliżu supermarkety i sklepy - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł144 m² 11 472,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 465 776 zł90,48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,48 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 960 zł32,55 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł56,02 m² 17 815,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokoje mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam do wynajęcia apartament położony w Atelier Residence -rezydencji typu hotelowego w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno. W budynku ochrona, concierge, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł41,05 m² 22 411,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów ul. Marzycieli Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Spokojny Mokotów dewelopera yit Development > 41,05 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47 m² 18 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyłącznie w mojej ofercie! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na klimatycznej Saskiej Kępie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł48,90 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia na Warszawskiej Ochocie-Rakowiec. Mieszkanie dwustronne po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł70 m² 104,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy -na Saskiej Kępie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki przestronny apartament na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego z dwoma tarasami i oddzielnym wejściem. Nieruchomość wykończona nowocześnie i w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 999 zł120 m² 27 499,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Na sprzedaż wyjątkowy, rodzinny apartament o powierzchni 120 m , położony w centralnej części Warszawy przy ul. Grójeckiej 43 (ochota), w przedwojennej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł57,12 m² 18 032,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni **57,12 m **, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji **krakowska Vita** przy al. Krakowskiej 279 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 120 zł87,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.