dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 42 metrów w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Bielany, na ulicy Kochanowskiego nieopodal Reymonta. Mieszkanie jednostronne składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na Ochocie przy ul. Bohdanowicza, blisko skrzyżowania Żwirki i Wigury oraz Racławickiej. Mieszkanie 42 m2, III p. w bloku X piętrowym. Nowa elewacja budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam serdecznie mieszkanie dwupoziomowe w idealnej lokalizacji, przy centrum handlowo-rozrywkowym promenada, media markt, telewizji polsat i centrum handlowym gocław. Mieszkanie ma 3 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie ciche - okna bezpośrednio na Park, budynek w III linii zabudowy. Dobra komunikacyjnie lokalizacja, po sąsiedzku sklepy, centrum Handlowe Sadyb Best Mall, blisko szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niedaleko Park Szczęśliwiecki, tereny rekreacyjno-spacerowe.W pobliżu nowa linia autobusowa i kolejka WKD do centrum, samochodem doskonałe połączenie z trasami szybkiego ruchu. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

349 000 zł35 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

P o W I Ś L E ładne, zadbane mieszkanie, 35m2 pokój z balkonem, garderoba, kuchnia widna z balkonem, łazienka z oknem. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Sadyba,Warszawa

600 000 zł70 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie, własnościowe spółdzielcze z księgą wieczystą. ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie 9. Pierwsze piętro. Powierzchnia użytkowa 70m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

249 000 zł41 m² 6 073 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sprzedam bez pośredników mieszkanie rozkładowe 41 m2, 2 pokoje, kuchnia osobna z oknem, przedpokój, łazienka z wc, piwnica 2,2 m2. Mieszkanie połozone na 2 piętrze, słoneczne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królów Polskich

Gołąbki,Warszawa

1 300 zł34 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ursus-Gołąbki, mieszkanie 1-pokojowe, widna kuchnia, balkon. Okna od zachodu i północy. 3 piętro. Nowo-wyposażona kuchnia i łazienka. Cicha, zielona okolica. Blisko sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł49 m² 10 204 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w samym centrum Warszawy. Z pięknym widokiem z okien. Polozeone niedaleko od Zlotych Tarasów, dworca, pałacu Kultury na świetnei rozwijającej sie ulicy (liczne restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

248 000 zł26 m² 9 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

pokój z widną kuchnią, łazienką (wanna z prysznicem) i przedpokojem (duża szafa) jasne, ciepłe (kaloryfery po remoncie) ekonomiczne (liczniki wody) pierwsze piętro bez windy spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

285 000 zł42 m² 6 785 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

ok 1 km do centrum handlowego Targówek M1 Nowe mieszkanie 2 pokojowe 41, 52 m2, oddane w 2010r., (9,09 m2 oraz 16,09 m2), 1 piętro z balkonem ( 3,12 m2), kuchnia widna 7,41 m2, łazienka z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, bardzo widne i funkcjonalne mieszkanie w zadbanej przedwojennej kamienicy, w centrum Starej Pragi przy ulicy Targowej. Dwupokojowe, ciche mieszkanie po całkowitym remoncie. Pokoje 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł142 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: winda: jest; piętro: 7; balkon: jest; meble: umeblowane; garaż: garaż podziemny; media: domofon, internet, tv kablowa; liczba pięter: 7; mieszkanie jasne, umeblowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne projektowane przez znanego architekta mieszkanie z charakterem i klimatem, powierzchnia 38 m2, 2 pokoje - piekny salon z kuchnia oraz sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 650 zł37 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna i funkcjonalna kawalerka 37 m2 w budynku przy wejściu do stacji metra Racławicka. Mieszkanie na 2 piętrze, wejście do budynku od podwórka , domofon, winda. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Miła

Muranów,Warszawa

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Blok usytuowany w wolskiej części Muranowa. Dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa. Do Metra 3 przystanki autobusem. W pobliżu szkoła, przedszkola, centrum handlowe Klif, basen. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świętosławska

Grochów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, w pełni wyposażone i ładnie urządzone mieszkanie o powierzchnia 50m2 Tel.   Opis apartamentu: - wysoki standard , - dwupokojowy (pokój dzienny z aneksem kuchennym 22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Poszukiwana lokalizacja. Mieszkanie w stanie do wpropwadzenia. Centrum miasta a jednak ze względu na usytuowanie w budynku jest bardzo cicho.Budynek z 1998 roku.Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

420 000 zł75 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Niska zabudowa, mnóstwo zieleni,kameralnie i cicho.Centrum Tarchomina dobra infrastruktura.Ok.200 metrów szkoła,basen,tereny rekreacyjne.Elewacja budynku po remoncie,klatki również,instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie na Powiślu. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku, kamienic na Starym Powiślu. Malowniczy rejon, bardzo dobra komunikacja do Centrum, szybki dojazd do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 500 zł39 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy w pełni wyposażone (meble, agd)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników wynajmę słoneczne mieszkanie - kawalerkę (35m2; hall, łazienka, kuchnia, pokój) mieszczącą się w ścisłym centrum miasta (ul.Miedziana). Mieszkanie jest tuż po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

540 000 zł55 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

wysokość pomieszczeń: 2,56 cm mieszkanie: 55 m2 status: spółdzielczo-własnościowe z kw rok budowy: 1998 blok: 6 piętrowy, mieszkanie znajduje się na 5 piętrze przedpokój (4,34 m2),łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe, umeblowane, w pełni wyposażone, po niedawnym odświeżeniu. Gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Posiada 2 sypialnie, pokój dzienny, nowocześnie umeblowaną kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

273 000 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Warszawie, na ul. Obozowej /dzielnica Wola/. Mieszkanie ma powierzchnię 34.99 m i składa się z: 1 pokoju17,38 m , kuchni 10,73 m (może spełniać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Grochów,Warszawa

418 000 zł55 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w okolicy Palcu Szembeka, drugie piętro w kameralnej kamienicy z zamkniętym podwórkiem. Jest po remoncie, wymieniono instalacje, okna, zostaje zabudowa w kuchni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

472 000 zł70 m² 6 742,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nietypowe mieszkanie na poddaszu z kominkiem, skośnym sufitem, dużą antresolą i widocznymi belkami konstrukcyjnymi dachu, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

1 500 zł43 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m/2 na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym. budynek zamknięty domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Włochy,Warszawa

1 600 zł55 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie w Warszawie, w centrum Starych Włoch (okolice ul. Popularnej - dobra komunikacja z centrum), pow. 55 m2, w nowym 2 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

356 000 zł52 m² 6 846 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, ul. Odkryta, 3p./4, 52m, własność hipoteczna. Dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, w bardzo dobrym stanie i wysokim standardzie. Materiał ścian: cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne projektowane przez znanego architekta mieszkanie z charakterem i klimatem, powierzchnia 37 m2, 2 pokoje - piekny salon z kuchnia oraz sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lewandów

Lewandów,Warszawa

1 300 zł43 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Lewandów. Mieszkanie nowe, oddane do użytku w grudniu 2010 r. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny (17,13m2) połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hektarowa

Wilanów,Warszawa

3 800 zł92 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia Apartament z ogródkiem i tarasem w ekskluzywnej lokalizacji! 3-pokoje o powierzchni 92 m2 (salon, 2 sypialnie, 2 łazienki, pralnia, garderoba, garaż, schowek, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

837 000 zł106 m² 7 896,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. Położone w dzielnicy Praga Północ, przy ul. Jagiellońskiej w okolicach ul. Kępnej. Powierzchnia 106 m2 (rozkład pomieszczeń widoczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe projektowane przez architekta mieszkanie 37 m2, 2 pokoje - piekny salon z kuchnia oraz sypialnia. Mieszkanie połozone w doskonałym miejscu przy samym metrze Wierzbno - ok 8 min do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

820 000 zł72 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio wyjątkowe mieszkanie w nowym budownictwie w apartamentowcu "ochota Residence" na 12-tym z 16-tu pięter typu studio 71m.kw w wysokim standardzie. Duża otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Muranów,Warszawa

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Okazja! Mieszkanie w budynku z cegły - II linia zabudowy, budynek w podwórku - sąsiedztwo niskiej zabudowy. Klika kroków do Starówki, bliskość Parku Krasińskich, ambasady Chin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 400 zł45 m² 31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na terenie osiedla, centrum fitness dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009