dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

275 000 zł28 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie mimo lokalizacji blisko węzłów komunikacyjnych, 37,85 m2; wysoki parter w 10-o piętrowym bloku; 2 pokoje rozkładowe: 16,16 m2; 10,46 m2; kuchnia prześwit 5,25 m2; łazienka 2,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koło

Koło,Warszawa

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Woli - dwupoziomowe duże mieszkanie 70m2 + dodatkowe 40m2 Kuchnia w aneksie w jadalni pow. 20m2 - pozostaje zabudowana kuchenna wraz ze sprzętem agd. Salon z podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Andersa (róg Stawki). Mieszkanie sklada sie z dwóch niezależnych pokoi 10 i 9 m2 , widnej kuchni 9 m2 oraz łazienki z kabina prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł60 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonale usytuowane mieszkanie w ścisłym centrum, bardzo ciche, bezpieczne. Przestrzenne, sufit na wysokości 3m. Okna salonu na ul. Śniadeckich, pozostałe 3 okna wraz z balkonem na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2005 roku, znajdujące się na strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Salon o powierzchni 24,82m2 z wyjściem na loggie 6,09 m2. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednopokojowe z wydzieloną sypialnią - 38 m2 - wyposażone po remoncie. Mieszkanie na 2 piętrze, w budynku 4 piętrowym na Woli. Doskonałe położenie, bardzo blisko centrum zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 42 metrów w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Bielany, na ulicy Kochanowskiego nieopodal Reymonta. Mieszkanie jednostronne składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 10-cio piętrowego bloku. W bloku na głównej klatce schodowej jak i przed blokiem jest monitoring. W tym roku ma być założony również na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

515 000 zł32 m² 16 093 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Wykończone wysokiej klasy materiałami mieszkanie na III piętrze na osiedlu Eko-park w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla singla. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Smocza

Wola,Warszawa

230 000 zł24 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cicha i słoneczna kawalerka z oddzielną widną kuchnią zlokalizowana w Warszawie, przy ul. Anielewicza i Smoczej (dzielnica Wola). .Mieszkanie położone w Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 40 m salon z aneksem kuchennym (w pelni wyposazony) oraz oddzielna sypialnia. Mieszkanie w pelni wyposazone w nowoczesne meble, tv, pralke. przebudowane wlacznie z wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 599 zł47 m² 34,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Główne atuty to bardzo spokojna, zielona okolica, 700m do Al. Jerozolimskich, blisko do stacji pkp Ursus, pkp Włochy, wkd, centrum handlowe Skorosze, usługi, pełna infrastruktura miejska. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 75 m, w nowoczesnym budownictwie z miejscem garażowym + parking ogólnodostępny. Przytulne, z oknami na dwie strony: wschód i zachód, na 6 piętrze, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Piękne Nowe mieszkanie 3 pokoje, 67m2, ursynów! Do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni użytkowej 67 m2 na strzeżonym i monitorowanym osiedlu Migdałowa 3 przy ulicy Lanciego/ Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 balkony - od ulicy i od podworka, cicho, samo centrum, garaz podziemny strzezony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w ocieplonym, odświezonym budynku na Saskiej Kępie. Bliskość sklepów i usług, bliskość przedszkola i szkoły. Tuż obok Park Skaryszewski, do Centrum dojazd nie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

258 500 zł29 m² 8 913,79 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam ładne i zadbane mieszkanie na Saskiej Kępie, o całkowitej powierzchni 29,1 mkw. Mieszkanie na wysokim parterze! Na podłodze w pokoju i przedpokoju parkiet. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

1 550 zł64 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

stare budownictwo, ale z pełnym wyposażeniem i indywidualnym piecem c.o. i c.w., ładne, przestronne, z zewnątrz budynek z czerwonej cegły, z miejscem parkingowym, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

297 000 zł31 m² 9 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie, po remoncie, wg projektu dekoratora wnętrz.Bardzo wysoki parter w budynku przy Al. Waszyngtona. Osobna sypialnia z szafą wnękową, na podłodze parkiet z bielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Bezpośrednio sprzedam przestronne mieszkanie na 1 piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy wola/śródmieście. Mieszkanie (58,33m2) składa się z 2 przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

829 000 zł69 m² 12 014,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bbezpośrednio, bez prowizji, bez ukrytych kosztów, ******************************* właściciel:   ******************************* Mieszkanie na sprzedaż Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Uwaga! istnieje możliwość wydzielenia drugiego pokoju Przytulna,widna, słoneczna kawalerka, usytuowana na drugim piętrze w budynku dziesięciopiętrowym ( zbudowanym w technologi ramah ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

170 000 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zostań współwłaścicielem hotelu W warszawie best western hotel poleczki Proponujemy Państwu zakup pokoi i apartamentów hotelowych w Hotelu Poleczki ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu Park Łazienkowski, agrykola. Doskonała komunikacja z centrum. Mieszkanie słoneczne. Nowe okna z szybami wyciszającymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

895 000 zł170 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Dwa niezależne wejścia - można podzielić na dwa mieszkania. Strych nad mieszkaniem do adaptacji. Salon 45 m - możliwy podział na dwa pokoje. Kuchnia zabudowana z agd, z dużym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 01.04.2011r. cichą i słoneczną kawalerkę o pow. 26 m2 na ul.Sosnkowskiego w Ursusie po generalnym remoncie, w świeżo odnowionym i ocieplonym bloku. Duży widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo czyste, zadbane, po remoncie w 2009 i malowaniu w marcu 2011.MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA. 2-pokoje (salon ok 15mkw i sypialnia ok 9mkw w amfiladzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie funkcjonalne a jednocześnie o wyjątkowym charakterze, zaprojektowane z udziałem architekta wnętrz i wykończone materiałami najwyższej jakości. Ze względu na usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipie

Koło,Warszawa

440 000 zł61 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie duże, widne, bardzo ciche, nadaje się dla rodziny lub pod inwestycje (do wynajęcia). Duży pokój 27m2. Drugi pokój obecnie jest przechodni przedzielony ścianką działową wiec praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

288 000 zł27 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią w centrum Warszawy, ok. 200 m od planowanej stacji metra rondo onz. Doskonała lokalizacja 10 min od centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

545 000 zł62 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie w okolicy Pałacu Mostowskich, niecałe 300 m do Metra Arsenał. Budynek z lat pięćdziesiątych z cegły. Czwarte piętro. Instalacje w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

395 000 zł49 m² 8 061 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynektyp budynku: blok Liczba pięter: 3 Materiał: beton Rok budowy: 2000 mieszkanieforma własności: spółdzielcze własnościowe Powierzchnia: 49 m2 Piętro: parter Liczba pokoi: 2 Liczba poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

235 000 zł29 m² 8 103 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam ładne, funkcjonalne, zadbane 1-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (20 m kw) (całość: 28,8 m kw: duży pokój 18, kuchnia 4,5, łazienka 3,5, przedpokój 3,6) loggia 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

621 000 zł63 m² 9 857 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam lub zamienię mieszkanie własnościowe Warszawa-Bemowo ul. Fr. Kawy. Zamienie na mniejsze dwu pokojowe na Białołęce w rejonie Osiedli Derby, brzeziny lub w okolicach C.H. Tarówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

254 440 zł27 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (26,4 m2) składa się z pokoju z kuchnią, łazienki z w.c. i przedpokoju. W łazience, kuchni i przedpokoju: terakota, w pokoju: klepka parkietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

250 000 zł33 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie na Starej Pradze - w unikatowej kamienicy z początku xxw. Kamienica pod opieką konserwatora zabytków! ciche, jasne i widne mieszkanie - duży pokój z balkonem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewinowska

Targówek,Warszawa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio! sprzedam lub zamienię. Bardzo ładne, ustawne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

198 000 zł20 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wchodzisz I mieszkasz od zaraz - W pełni wyposażone I umeblowane - wszystko nowe - wysoki standard - B. Eleganckie Świetna lokalizacja - 8 km od Dworca Centralnego (ok.15 min od Centrum), 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

305 000 zł37 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Saska Kępa, ul.Międzynarodowa - bardzo ładne mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym z 1956 roku. W zeszłym roku budynek został ocieplony i wyremontowany. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Rakowiec,Warszawa

350 000 zł42 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na Ochocie przy ul. Bohdanowicza, blisko skrzyżowania Żwirki i Wigury oraz Racławickiej. Mieszkanie 42 m2, III p. w bloku X piętrowym. Nowa elewacja budynku,.