dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m położone w pięknej części Białołęki jaką jest Tarchomin. Mieszkanie składa się z dużej 6,6 metrowej kuchni, salonu 17,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

352 000 zł46 m² 7 569,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie hipoteczne, usytuowane w bloku z cegły, na pierwszym piętrze. Powierzchnia 46,00m2 + 8m2 piwnica 2 pokoje (10-11m i 18m), kuchnia 7,5m, łazienka 3m, przedpokój 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Secemińska

Bemowo,Warszawa

349 900 zł60 m² 5 831,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację urokliwego, rozkładowego mieszkanka na warszawskim Bemowie przy ulicy Secemińskiej. Lokal usytuowany jest na parterze. Dużym jego atutem jest ładnie utrzymany, spory ogródek, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

486 500 zł62 m² 7 861,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią W cenie!sprawdzony inwestor! Mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alberta

Wesoła,Warszawa

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie , usytuowane na 2 pietrze w budynku wolnostojacym.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchnii, łazienki. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

260 000 zł34 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ciche, przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Marysinie Wawerskim usytuowane na 1 piętrze zaraz przy pięknym lesie. Mieszkanie w stanie idealnym. W przedpokoju zabudowana szafa, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Anin

Anin,Warszawa

232 578 zł39 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,42 m2. Lokal w stanie deweloperskim składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju dziennego, kuchni, balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4m kw. na I piętrze położone na osiedlu Derby przy ulicy Skarbka z Gór wraz ze stanowiskiem w garażu podziemnym oraz boksem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

750 000 zł102 m² 7 331,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Luksusowy 102 m apartament, w doskonałej lokalizacji Dolnego Mokotowa. Idealna komunikacja z centrum Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze nowoczesnego (1997r), monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł84 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w enklawie zieleni na Powiślu! Atrakcyjna, przestronna i słoneczna nieruchomość z duszą o powierzchni 84m2 (4. piętro) w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

884 000 zł126 m² 7 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na 2 piętrze ( co jest bardzo duzym atutem), wybudowanym w 2008 r. Budynek jest wykończony w wysokim standardzie, na klatkach gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - Kamienica odrestaurowana (z windą) - wg projektu J. Czerwińskiego i W. Heppena. Wysokość mieszkania 3,85 m. Mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

650 000 zł82 m² 7 975,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

dzielnica: mokotów ulica: sobieskiego apteka, autobus, szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, centrum handlowe, bazarek osiedlowy, basen, fitness Powierzchnia całkowita: 82 m. kw. Pozostałe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

480 000 zł58 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! okazja! Ścisłe centrum, wysoki standard. 58 metrowe mieszkanie znajduje się w pobliżu jednej z głównych arterii miasta. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Liwiecka

Praga-Południe,Warszawa

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w nowym kameralnym budynku przy spokojnej ulicy w otoczeniu zieleni oraz zabudowie domków jednorodzinnych. Lokal usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowej inwestycji. (tylko dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje w samym centrum Warszawy.Mieszkanie ciche, urządzone i umeblowane.Z okna mieszkania jest piękny widok na panoramę Warszawy, jest loggia. Pokój dzienny 18m2, aneks kuchenny ok. 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

669 000 zł86 m² 7 752,03 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowy apartament na Ursynowie do sprzedania 1. Położenie: ursynów, stary Imielin. W promieniu 10 minut na piechotę metro, ratusz dzielnicy Ursynów, multikino, hala widowiskowo - sportowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

470 500 zł60 m² 7 866,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

1 100 zł22 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Brzeskiej. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko Dworca Wileńskiego, 150m do Biedronki. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przydrożna

Białołęka,Warszawa

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 01.01.2014 r. 60 metrowe piętro domu wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, usytuowane na parterze kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Miedziana

Wola,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna kawalerka w pobliżu Dworca Centralnego (ul. Miedziana 1b), wyposażenie: centralne ogrzewanie, zabudowa aneksu kuchennego, kuchnia gazowa, szafki wiszące, lodówka, w pokoju szafa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł93 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 3- pokojowy ,93 m2 w Śródmieściu na ulicy Łuckiej. W bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowany i wyposażony, z 1 miejscem w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

485 000 zł73 m² 6 643,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w stanie deweloperskim we Włochach przy ulicy Potrzebnej o powierzchni 73m2- do urządzenia według własnej aranżacji. Zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł102 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnego apartamentu w prestiżowym, modnym i pięknym domu, jeżeli cenisz komfortową lokalizację zabytkowej kamienicy w znakomitym stanie, otoczoną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Anin,Warszawa

1 210 000 zł140 m² 8 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Anin, mieszkanie w klimatycznej kamienicy położone na wysokim patrerze, wyremontowane, odrestaurowane, oryginalne okna, parkiet, ocieplone. Duży ogród. Taras 80 metrów. Udział w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Jednopokojowe, zadbane mieszkanie w centrum Warszawy! Marzena Olesiejuk tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo więcej ofert na stronie: nasza firma oferuje dodatkowo: - pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł127 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: centrum, al. Jerozolimskie 133 (przy hotelu Sobieski) Powierzchnia: 127m2, rozkład: 3 sypialnie, salon, oddzielna kuchnia, gabinet/jadalnia, 2 pełne łazienki, miejsce garażowe w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,7 m2. Dwa pokoje (16m2 i 10m2), z większego wyjście na loggię. Oddzielna, widna kuchnia ( 4,5m2). Łazienka 3m2 (wanna, wc, pralka). Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

265 000 zł27 m² 9 925,09 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na w świetnej lokalizacji ścisłego centrum Warszawy. Na wprost budynku jest park Saski. Mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze. Budynek po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w najlepszej lokalizacji na warszawskiej Pradze - samo centrum, doskonaly punkt komunikacyjny, doskonale widoczny z kazdego miejsca na skrzyzowaniu Targowe i Solidarnosci. Mozliwosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Elegancki trzypokojowy apartament o powierzchni 80 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

728 000 zł55 m² 13 236,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe, niespotykanie wysokie (3,75 m) mieszkanie w unikatowej lokalizacji - tuż przy Placu Teatralnym. Lokal umiejscowiony jest na drugim piętrze w przedwojennej,.