dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki dwu pokojowy apartament o powierzchni 50 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy. W skład apartamentu wchodzą: - salon; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaprojektowany przez architekta. Podłogi parkiet - dąb bielony, meble robione na zamówienie. Apartament jest usytuowany na 7 piętrze, z przepięknym widokiem na miasto (pałac Kultury, panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł62 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na ul. Górskiego w Warszawie (na tyłach ul. Nowy Świat). Powierzchnia całkowita wynosi 62 mkw, w tym dwa duże pokoje, kuchnię (aneks), łazienkę, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

565 000 zł61 m² 9 262,29 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przestronne mieszkanie przy ul.Niemcewicza. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 61m2, znajduje się na 6 piętrze w 16-piętrowym budynku z 2003r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią. Centrum ul. Marszałkowska przy Pl. Zbawiciela. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone. Budynek pięciopiętrowy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjny apartament 100 m2 z tarasami 50 m2, na Górnym Mokotowie, w osiedlu ekopark w pobliżu Pola Mokotowskiego, przy ul. Chodkiewicza. Dogodne położenie: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do Państwa dyspozycji od zaraz! Bardzo ładna, zadbana kawalerka z oddzielną kuchnią. Mieszkanie na 7 piętrze w 8-mio piętrowej kamienicy, okna od strony podwórza, więc mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jasne mieszkanie na szóstym piętrze w bloku przy ul.Anielewicza Mieszkanie ciche i ciepłe okna (PCV) na wschód, Podłoga panele i terakota Ściany gładź gipsowa Wyremontowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Dobrze zlokalizowane, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe 58m2, w wyremontowanym budynku na 4 piętrze. Duży salon ok. 22m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne, ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,50m2, pokoje: 17m2 i 9m2, kuchnia w aneksie 4m2, łazienka 3m2, przedpokój 4,5m2. Idealny rozkład pomieszczeń, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

243 500 zł34 m² 7 161,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na podłogach w pokojach panele, na ścianach częściowo tapety /m.in. imitacja korka/, w przedpokoju również tapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne jednopokojowe 35,5 m2, mieszkanie na Starym Żoliborzu Kamienica oraz miejsce jedne z najładniejszych na Żoliborzu. Duży widny pokój o powierzchni około 17 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Okazja. Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku z cegły powstałego w 1953 roku na warszawskiej Woli. Lokal jest dwustronny (wschód, zachód), a znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Już dostępny Luksusowy 120-metrowy 4-pokojowy apartament zlokalizowany na strzeżonym i monitorowanym osiedlu firmy skanska przy ul. Gen. Zajączka w pobliżu stacji metra dworzec gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany na wysokim parterze w zabytkowej kamienicy z 1904 r. Ścisłe Centrum Warszawy, w głównym punkcie komunikacyjnym, idealne na biuro, sklep, usługi np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowiecka

Bemowo,Warszawa

450 000 zł66 m² 6 779,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,38m2, na którą składają się: 3 pokoje: 20 m2 (pokój z dużym balkonem typu loggia), 12 m2, 9 m2, przedpokój 9,88 m2, kuchnia 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

242 000 zł35 m² 6 974,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 34,7 m2, zlokalizowane przy ulicy Kolorowej w Warszawie / Ursus. Blok 3 piętrowy, po termoizolacji i remoncie balkonów w 2011 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży wysokie dwu pokojowe mieszkanie na starej Ochocie. Lokal do remontu, dlatego posiada duży potencjał. Po przeróbce można uzyskać 3 widne pokoje i widną kuchnię. Kamienica ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Wesoła,Warszawa

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie na 2 piętrze 2-piętrowego bloku. Budynek położony wśród domków jednorodzinnych w cichej części dzielnicy Wesoła-Zielona.Mieszkanie narożne; duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! wynagrodzenie pośrednika W całości pokrywa sprzedający! Elegancki dwu pokojowy apartament o powierzchni 50 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko Wilanow. Ulica Sarmacka róg Klimczaka. Bardzo przyjemna okolica. Nowoczesne osiedle ze sklepami i restauracjami. Blisko do Powsina. Dojazd do Centrum ok.25 min. Przystanek autobusowy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjna , przytulna i cicha nieruchomość o powierzchni 47m2 (solidny budynek z lat 50tych) w sercu Starej Ochoty w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego - idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

387 000 zł57 m² 6 765,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Atrakcyjne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2 w kamienicy z 1935 roku. Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 800 zł63 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne (63m2) dwupokojowe mieszkanie z balkonem w przedwojennej kamienicy w doskonale skomunikowanej części Woli, blisko rogu ulic Górczewskiej i Płockiej. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe / 24, 22 i 18 m2 / w przedwojennej kamienicy z windą, położonej w centrum Warszawy, w pobliżu Dworca Centralnego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

487 500 zł63 m² 7 741,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią W cenie!sprawdzony inwestor! Mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lebiodowa

Anin,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka z aneksem kuchennym i ogródkiem. Dodatkowe opłaty z liczników (gaz do C.O. i ciepłej wody, energia elektryczna, woda). Opłaty licznikowe dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie na parterze pięciokondygnacyjnego budynku, z widokiem na zieleń ogródków działkowych w Warszawie Wola. Dwa pokoje 17m2 i 11m2, widna kuchnia 6, 5m2 półotwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hassa

Ursus,Warszawa

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Dojazd do Centrum autobusy:127,517 i i inne około 15 minut. Przystanek: 5 minut - Dzieci Warszawy I piętro Budynek z windą, rok budowy 2005. Powierzchnia całkowita: 33,36 m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Praga-Północ,Warszawa

262 000 zł48 m² 5 458,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Agentom nieruchomości dziękujemy Mieszkanie własnościowe 3-pokojowe Lokalizacja: warszawa, ul. Bródnowska, dzielnica: praga-Północ Rynek: wtórny Piętro: 7/10 Rok budowy: 1973 (konstrukcja "płyta").

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

306 000 zł34 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Bardzo ładne mieszkanie , na zielonym Muranowie, piękna spokojna okolica Słoneczne, jasna kuchnia, w przedpokoju garderoba, drzwi antywłamaniowe. Okna skierowane są na wschód Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soczi

Mokotów,Warszawa

308 000 zł42 m² 7 298,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy, przy Trakcie Królewskim, niedaleko Wilanowa bardzo dobra lokalizacja i dobra komunikacja z centrum. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie na Bródnie przy ulicy Turmonckiej. Uwaga - Mieszkanie z księgą wieczystą i uregulowanym stanem prawnym gruntu, można więc kupić na kredyt! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł80 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Doskonała lokalizacja w Śródmieściu. Pierwotnie mieszkanie było czteropokojowe. Mieszkanie wykończone, ale wymaga odświeżenia. Na podłogach parkiet dębowy. Zabudowa kuchni + sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

415 000 zł50 m² 8 375,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Nowe w pełni wyposażone mieszkanie z piwnicą i balkonem. Kameralny, nowy budynek z 2009 roku na ogrodzonej posesji, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

442 000 zł74 m² 6 005,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie we Włochach przy ulicy 17 Stycznia o powierzchni 73.6m2. Zlokalizowane na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku z cegły z 1985r. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośrednictwa. Wymienione okna i drzwi antywłamaniowe.Dobre zarządzanie przez wspólnotę. Widok na centrum Warszawy. Znakomite położenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rokosowska

Ochota,Warszawa

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na Starej Ochocie, w budynku z lat 50 z cegły. Blisko ulicy Dorotowskiej, bardzo ciche, okna skierowane na podwórko. Narożne, słoneczne - okna skierowane na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

1 200 000 zł126 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Idealne jako inwestycja! Eleganckie, zadbane, mieszkanie dostępne od zaraz o pow. 126m2. Mieszkanie posiada dwa oddzielne wejścia, poziomy zostały rozdzielone (istnieje możliwość ponownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł210 m² 20 036,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jedyny i niepowtarzalny apartament na Starym Mokotowie w prestiżowym budynku na ulicy Biały Kamień! Budynek składa się z 8 apartamentów położonych przy ulicy Biały Kamień 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grawerska

Rembertów,Warszawa

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Budynek po termomodernizacji, wymienione instalacje, 5 minut do skm ( 18 minut do Centrum ) i mza , nowa elewacja. Klatka schodowa po remoncie, nowe okna. Mieszkanie o ładnym rozkładzie, niecałe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij