dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarczyńska

Ochota,Warszawa

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie na Ochocie z pięknym widokiem. 2 pokojowe o powierzchni 70m2 Na 7 pietrze 7 piętrowym budynku z windą z 2001r. W pokojach i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

455 000 zł51 m² 8 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na warszawskich Kabatach. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z cegły z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żuławskiego

Mokotów,Warszawa

2 009 000 zł98 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam loft w Warszawie na Mokotowie położony na 7 oraz 8 piętrze w 11 piętrowym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi: salon, jadalnia, łazienka, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kawcza

Praga-Południe,Warszawa

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie/kawalerkę w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą - dojeżdżającą także na poziom -1 do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urugwajska

Praga-Południe,Warszawa

393 000 zł40 m² 9 825 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Saskiej Kępie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. W skład mieszkania wchodzi: -salonu z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

599 000 zł75 m² 8 037,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 położone na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie położone jest na parterze trzypiętrowego budynku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

559 000 zł81 m² 6 901,23 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł131 m² 13 358,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu 35m2 Sypialni 16m2 Sypialni II 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł82 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku (bez windy). W skład mieszkanie wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Praga-Południe,Warszawa

348 000 zł57 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku z windami. Mieszkanie składa się z: salonu Sypialni Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

459 000 zł78 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie (78m2) w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Bemowie. Położenie przy skrzyżowaniu ulic: wrocławskiej oraz Powstańców Śląskich zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł71 m² 8 732,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie położone na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Wc Balkonu Mieszkanie umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z dużym balkonem na 4 piętrze bloku z windą (2003r.) Nieruchomość mieści się w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

359 000 zł72 m² 4 986,11 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie w Warszawie przestronne, czteropokojowe mieszkanie na spokojnych i zielonych Jelonkach, znajdujące się na szóstym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

375 000 zł79 m² 4 746,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie na spokojnym warszawskim Bemowie. Mieści się na czwartym piętrze bloku z windą. Bardzo dobra lokalizacja i połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

350 000 zł59 m² 5 942,27 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Targówku. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, na 15 piętrze, w 15 piętrowym budynku z 2 windami. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego 19,2m2 Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 położone na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku z 1870 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

624 000 zł70 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,6m2 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, dwukondygnacyjnego apartamentowca z 2008 roku. Widna kuchnio- jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

440 000 zł39 m² 11 311 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Imielinie o powierzchni 39 m2, położone na trzecim piętrze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2010 roku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu. W skład mieszkania wchodzi: salon Sypialnia Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Nowej Pradze. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze w 4 piętrowym budynku. Lokal posiada antresolę i wraz z nią ma powierzchnię 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lotaryńska

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł108 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Sprzedam apartament w Warszawie na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą i ochroną. Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

432 000 zł73 m² 5 917,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedam mieszkanie w Warszawie - Włochy. Mieszkanie 4 pokojowe położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1936r. (remont w 2013r). Mieszkanie do odświeżenia/remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

365 000 zł69 m² 5 289,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i położone jest na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

889 000 zł127 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie wielopoziomowe znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

487 500 zł70 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie w 2 piętrowej kamienicy znajduje się na 1 piętrze. Kamienica posiada wspólny ogród o powierzchni 300m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Targówku, 2 pokojowe na parterze. Mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Zielone Zacisze. Mieszkanie składa się z : Pokoju dziennego 17,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

307 000 zł38 m² 8 078,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: salonu 18m2 Sypialni 10m2 Kuchni 6m2 Łazienki 2,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

935 000 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1936 r. (bez windy) Mieszkanie składa się z: salonu 37m2 kuchni 7,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł134 m² 11 932,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam wyjątkowy apartament w Warszawie na Mokotowie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1950r (bez windy) W skład apartamentu wchodzi: sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie położone w 3 piętrowym bloku znajduje się na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: salon Sypialnia Kuchnia Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z: salonu pokoju kuchni łazienki przedpokoju piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie położone na Pradze południe Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z windą. Mieszkanie składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

615 000 zł81 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam trzypokojowy apartament o powierzchni 80m2 z tarasem oraz terenem zielonym wokół nieruchomości o powierzchni 70m2. Apartament mieści się na parterze nowoczesnego budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Deyny

Bemowo,Warszawa

500 000 zł69 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 z balkonem na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku z 2003r na ogrodzonym osiedlu. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salamandry

Praga-Południe,Warszawa

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzi: salon 18m2 Sypialnia 12m2 Sypialnia I 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i zajmuje powierzchnię 62m2 Położone jest na 1 piętrze w wieżowcu 16 piętrowym i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogatki

Ursynów,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku 200 m od Lasu Kabackiego. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny (16,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harnasie

Praga-Północ,Warszawa

439 000 zł68 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Nowej Pradze. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa się z: salonu 20m2 Pokoju 14m2 Sypialni 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Arkadyjska

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł159 m² 7 232,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękny, nowoczesny, dom na zielonym i spokojnym Bemowie w pobliżu lasu, ogródków działkowych i malowniczego Boernerowa. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji na Żoliborzu przy metrze Marymont Pokój z aneksem kuchennym -21 m2, pokój - 10 m2 i i balkon -6 m2 w budynku z 2010r. Ok. 5 min.