dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 51 m2, w nowym apartamentowcu o wysokim standardzie (rok budowy 2010 r.). Osiedle strzeżone. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

348 365 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Powierzchnia /m2/: 36,67; pełna własność z osobną Księgą Wieczystą; stara Ochota; węgierska/kaliska; piętro: 0 / 4; rok budowy: 1959; cegła. Mieszkanie w budynku z końca lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest nowoczesne, w pełni umeblowane i bardzo ładnie wykończone. Wyposażone jest w sprzęt agd (lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, odkurzacz, żelazko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kaszmirowa

Wawer,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe na Wale Miedzeszyńskim (ul.Kaszmirowa). Jest to dwupoziomowe mieszkanie bardzo przytulne i sympatyczne na osiedlu kameralnym zamkniętym. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe,komfortowo urządzone I wyposażone-nowe meble,agd I rtv.bLISKOŚĆ LOTNISKA,GALERII MOKOTÓW, CENTRALNEGO SZPITALA KLINICZNEGO MSWiA NA WOŁOSKIEJ,SŁUŻEWCA.W POBLIZU METRO ,LICZNE INSTYTUCJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poezji

Falenica,Warszawa

245 000 zł30 m² 8 056,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

- mieszkanie gotowe do zamieszkania, w cenie kompletna kuchnia (zabudowana lodówka, zmywarka, płyta elektryczna i piekarnik, okap, bar + krzesła), łazienka wraz z pralką i meblami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

575 000 zł67 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu sąsiadującym z zielonym terenem Fortów Korotyńskiego gdzie znajduje się nowoczesny plac zabaw, kilka ścieżek spacerowych z ławeczkami a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

178 000 zł18 m² 9 888 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie przy stacji metra Słodowiec. Mieszkanie 18-metrowe, ładny, ustawny pokój z przepięknym widokiem na zieleń, kuchnia w aneksie w przedpokoju, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 położone w Ursusie ul. T.Palucha. Mieszkanie jest komfortowo wykończone, w pełni umeblowane i wyposażenie (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

394 200 zł54 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie na trzecim piętrze w Warszawie w dzielnicy Białołęka. Dwa pokoje. Mieszkanie dwustronne, przewiewne, słoneczne (okna: południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

265 000 zł46 m² 5 698,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja - sprzedam tanio szybko bezpośrdnio - duże dwupokojowe mieszkanie do remontu w bardzo atrakcyjnej cenie. Konieczność wykonania remontu pozwala na aranżację mieszkania wedle własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Okazja! Bardzo atrakcyjne, 3 pokojowe, mieszkanie na warszawskim Powiślu. Doskonała lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie kilka parków, promenada nad Wisłą. Enklawa zieleni. Zadbany budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

401 000 zł82 m² 4 890,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Oferuje do sprzedaży nowe mieszkanie,zlokalizowane w Wawrze.Lokal o powierzchni 82m2, trzy pokoje z oddzielną widną kuchnią i balkonem 5,60m2.Istnieje możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wola-mieszkania W programie rodzina na swoim I singiel od 5900pln za M2 osiedle ul.GÓRCZEWSKA OFERTA BEZPOŚREDNIA, BEZ PROWIZJI, OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ POMOC I OBSŁUGĘ W ZAKRESIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam W naszej ofercie posiadamy mieszkania zróżnicowane pod względem ceny,powierzchni,liczby pokoi I lokalizacji. Mieszkania od 1 do 5 pokoi lokalizacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł41 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł32 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, w pełni umeblowane. Świetna lokalizacja: centrum Warszawy. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 nowe-nowocześnie wyposażone apartamenty o pow. 55m2( 2 sypialnie, salon z otwarta kuchnią) i 65m2 ( 2 sypialnie, salon z otwarta kuchnią, biuro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem na 1 piętrze w spokojnej dzielnicy. Na zamkniętym dziedzińcu mini plac zabaw dla dzieci. Budynek monitorowany z ochroną i minigalerią - Mokpol;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio / 2 pokoje W centrum Ulica Żytnia to najbliższa Śródmieścia ulica Woli w sercu Warszawy. Bardzo dobre połączenie tramwajowe i autobusowe ze ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 50m2 na Ursynówie - Kabaty. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, toalety, salonu i sypialni. Mieszkanie usytuowane jest blisko metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

315 000 zł42 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela! Mieszkanie nie wymagające od nabywcy żadnych wkładów finansowych (po remoncie) na pierwszym piętrze w kamienicy z 1953 roku z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam piękne, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie. Położone w Centrum Warszawy w solidnym, odnowionym budynku, w pobliżu ul. Złotej, żelaznej, al. Jerozolimskich, placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na parterze 3 piętrowego budynku z 2008r przy ul.Sulejkowskiej na Grochowie. W zacisznym miejscu, bardzo dobrze skomunikowanym z Centrum; 20 min (autobusem, tramwajem)10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy, ale w spokojnej i cichej okolicy. Doskonały węzeł komunikacyjny- metro,autobus,tramwaj. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarżyńskiego

Ochota,Warszawa

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe o pow. 36,7m2 zlokalizowane na Starej Ochocie przy ul. Pilota Skarżyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z lat 60-tych. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł76 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, wysokie, ciche mieszkanie w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Politechnika. W mieszkaniu znajdują się dwa duże pokoje, garderoba, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

378 000 zł44 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Pośrednikom dziękujemy! Lazurowa Dolina to ciche osiedle, zamknięte i dozorowane 24h/dobę (ochrona na miejscu), spokojni i kulturalni sąsiedzi, piękna okolica (10 min. piechotą do lasu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

4 500 zł119 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie położone na Bielanach miedzy ul.Marymoncka i Wrzeciono. Duża powierzchnia i nowoczesne rozplanowanie sprawiaja, iż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Mirów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie metra Ratusz Arsenał oraz linii tramwajowych i autobusowych. lokal w cichej i spokojnej okolicy. Domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mam pokój w mieszkaniu 2 pokojowym, znajdujący się w budynku przy ul. Solec 20a. Mieszkanie jest po remoncie w 2010 r., oraz znajduje się na 3 piętrze. Pokój 28 m2, wolny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł26 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam śliczną kawalerkę w ścisłym centrum Warszawy, położoną przy urokliwym Placu Dąbrowskiego, tuż obok Ogrodu Saskiego, placu Piłsudskiego i Starego Miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł68 m² 33,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie przy Wawelskiej, 2 ładne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża łazienka z oknem. 1 piętro z ładnym balkonem. Samo centrum, w pobliżu uczelnie, dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Szanowni Państwo, chciałbym przedstawić ofertę wynajmu mieszkania w nowoczesnym, ogrodzonym i pełnym zieleni osiedlu, wśród drzew i kwiatów w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

340 000 zł36 m² 9 366,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ładne mieszkanie po remoncie. Blisko centrum, kamienica również po remoncie (nowa elewacja, klatka schodowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

2 700 zł96 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowany na warszawskich Bielanach, 300 metrów od stacji Metra Stare Bielany. Mieszkanie mieści się na parterze w przedwojennym budynku od strony cichej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortowo wykonczone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 położone w Ursusie przy ul. T.Palucha. Mieszkanie jest bardzo ładne (zaprojektowane i wykonane pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

369 000 zł44 m² 8 386,36 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji - bezpośrednio od właściciela! Sprzedam mieszkanie na nowoczesnym osiedlu między ulicami górczewska/powstańców Śląskich. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ulicy Targowej 39a - Praga Północ. Mieszkanie mieści się na 5 piętrze 6-piętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje plus garderoba(można użyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marty

Wawer,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w bardzo atrakcyjnej cenie duże, niezależne mieszkanie w domu wolnostojącym. Dostęp do mieszkania przez oddzielną furtkę i wejście. Okolica cicha i zielona - dom stoi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij