dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

860 000 zł67 m² 12 836 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z balkonem. Jest ono usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku na pograniczu Wilanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Gocław,Warszawa

897 000 zł70 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.90 m2 znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe - ulica gen. Sosabowskiego. Lokal mieści na 4.piętrze w 4. piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

656 346 zł92 m² 7 113,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

1 850 zł15 m² 120,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 15m2, zlokalizowane przy ul. Nowolipie 14a w Śródmieściu, mieszczące się na 3 piętrze budynku z 1951roku, brak windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Kolejowej, wola Czyste. Eleganckie, komfortowe, idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4600 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Imielin,Warszawa

780 000 zł56 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie 56,4 m z ogródkiem Warszawa przy ul. Kulczyńskiego. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m, położone na parterze, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 079 000 zł51 m² 21 324,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2! Jest to dodatkowa ekstra przestrzeń użytkowa! cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

764 562 zł48 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,39 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,88 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

1 120 000 zł56 m² 19 882,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia w dzielnicy Ursus. Nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłowicza

Powiśle,Warszawa

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezydencja Orłowicza | 53 m - 2 pokoje | Balkon | Garaż podziemny | Ochrona 24/7 | Powiśle - świetna lokalizacja Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem W sercu miasta. Na wynajem 3 pokoje W centrum. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, tj. Tramwaj, metro, autobus, sklepów, samo Centrum. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem przy placu unii lubelskiej. Na wynajem 2 pokoje w kamienicy przedwojennej. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, metra, sklepów, banków. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

725 000 zł40 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Jutrzenki (salomea) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w lokalizacji która robi różnicę! Tuż przed wzrostem wartości, przy przyszłym przystanku Metra - idealna inwestycja w której marzy zamieszkać młoda i ambitna Para! Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 868,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, loggia, możliwy najem krótkoterminowy Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na Muranowie, przy Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

2 300 000 zł121 m² 19 389,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Kowalczyka 12 o powierzchni 121,21 m . Mieszkanie znajduje się na nowoczesnej inwestycji Atal Marina II położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy z windą Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,78 m , zlokalizowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urwana

Szczęśliwice,Warszawa

860 000 zł48 m² 17 917 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wystawiam 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Urwana 3 (poprzedni adres to ul. Budki Szczęśliwickie 23a). Budynek z 2019 roku wybudowany przez developera Robyg. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

460 000 zł32 m² 14 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż jasną, przestronną kawalerkę, zlokalizowaną przy Feliksa Pancera (białołęka - Tarchomin). Lokal o powierzchni 32,5 mkw, usytuowany jest na 2. piętrze. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 130 000 zł74 m² 15 178 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,45 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (21,67 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 824 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy zadbane, jasne 2 pokojowe na Sadybie .Komfort użytkowania podnoszą zainstalowane w każdym z pokoi klimatyzacja i moskitiery Budynek z 1975r Ekspozycja wschodnio-północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

649 000 zł57 m² 11 426,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy? To idealne miejsce, aby stworzyć ciepły dom dla Twojej rodziny. Mieszkanie oferuje 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 na II kondygnacji w X-piętrowym budynku z 2 windami, ochota Rakowiec, ul. Mołdawska. Składa się z 2 osobnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 23 (bielany) w Warszawie. Nieruchomość: lokal o powierzchni 37 m2 na 1 piętrze. Składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą - ta oferta jest dla Ciebie! budynek: blok z 1968 roku, położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

5 800 zł46 m² 126,09 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Towarowa square, 46M2, 2 pokoje, wysoki standard, pierwszy najmeca, wola Budynek: towarowa Square to zespół trzech budynków apartamentowych, które z wieżami Towarowa Towers tworzą nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Grochów,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 955 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 40,04 m , położone na 2. piętrze przy ul. Czapelskiej na Grochowie. Lokal jest do odświeżenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 550 000 zł160 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym osiedlu! Wysokość do 5 metrów | Funkcjonalny układ | Bezpieczne, spokojne osiedle z ochroną | Sauna | Możliwość nowoczesnej aranżacji | Klimatyzacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw, z loggią, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy przy ulicy Tomcia Palucha 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Wola,Warszawa

2 579 999 zł112 m² 23 081 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany blisko centrum przy ul. Pańska 96. Mieszkanie wykończone w stylu klasycznym z elementami nowoczesności przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 700 000 zł150 m² 31 291,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny Apartament o powierzchni 150,20 m w prestiżowej inwestycji Patria, jednej z najbardziej pożądanych punktów na mapie Warszawy. Wyjątkowa lokalizacja , wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 589,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może rozważasz zakup inwestycyjny? Sprawdź, czy ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaprezentowania ustawną, w pełni umeblowaną kawalerkę przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 487,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 38,8 m z loggią i widokiem na park Warszawa, wola, ul. Sowińskiego 24 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort i bliskość natury w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 650 zł47 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | Balkon | Metro Imielin | Ursynów - ul. Wasilkowskiego Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, przy ul. Wasilkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

706 000 zł44 m² 15 908,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,38 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (25,03 m2) - sypialni (11,69 m2) - łazienki (4,07 m2) - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

3 350 zł38 m² 88,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje 38 m2 z ogródkiem w inwestycji Nowy Raków. Nieruchomość: mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (18,5 m2) i wyjściem na ogródek (22 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 2005 roku, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2008 roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, -.