dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

698 500 zł48 m² 14 552,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 48 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 872 500 zł107 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lex nieruchomości , tel. Mamy okazję zaprezentować Państwu niestandardowe mieszkanie , położone w osiedlu zamkniętym ,strzeżonym, którego walory użytkowe, architektura budynku i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 715,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje | 47,5 m | balkon | 2 piętro | Narwik 7a | piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , zlokalizowane przy ul. Narwik 7a , na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najlepszych lokalizacji Starej Ochoty - przy ul. Białobrzeskiej, tuż obok Placu Baśniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

999 000 zł64 m² 15 493,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament z loggią położony na granicy Ursynowa w Zamieniu na najbardziej atrakcyjnym w okolicy osiedlu Zamienie Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

539 000 zł42 m² 12 682,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Warszawa, targówek, ul. Piotra Wysockiego 16 Szukasz mieszkania z potencjałem aranżacyjnym w świetnie skomunikowanej lokalizacji, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

4 400 zł73 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie znajduje się na osiedlu w idealnej lokalizacji dla rodzin i osób aktywnych, ceniących spokój i bliskość przyrody! Sprawny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Dolny Mokotów,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 880,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opis Podstawowe informacje Mieszkanie z możliwością aranżacji na dwu pokojowe - 34,5m2 w kameralnym odnowionym budynku. Zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie 105 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, jeszcze niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeciono,Warszawa

859 000 zł53 m² 16 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na Bielanach ul. Wrzeciono 55a Na sprzedaż 53-metrowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

4 700 zł57 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie na Warszawskim Wilanowie idealne dla pary, oczekującej wysokiego standardu, komfortu wynikającego z pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

627 600 zł43 m² 14 595,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie : Bardzo funkcjonalny rozkład trzech niezależnych pokoi z widną kuchnią. Salon z wyjściem na dużą (5 m) loggie z pięknym widokiem na zieleń. Przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

579 000 zł26 m² 21 931,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży nieruchomość atrakcyjną zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i do zamieszkania. kawalerka || 10 min do Centrum tramwajem || zielona okolica Do sprzedaży wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górnośląska

Solec,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 871 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na wynajem lub sprzedaż! Warszawa, powiśle, ul. Górnośląska 29 kawalerka z aneksem kuchennym, 31m2, piętro 5/5 (bez windy) cena najmu 3.100 pln w cenie zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyględów,Warszawa

1 750 000 zł78 m² 22 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Eko Park | Mokotów | 3 pokoje Przestawiamy Państwu apartament na osiedlu Eko Park, tuż obok parku Pole Mokotowskie. Rozkład pomieszczeń: - salon, - kuchnia częściowo zamknięta z oknem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę położona w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Warszawie - ul. Śliska. Ścisłe centrum tuż przy Rondzie onz, w pobliżu metro, złote Tarasy, dworzec Centralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

5 500 zł40 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Towarowa Towers, bezpośrednio przy metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od 01.02.2026 25 piętro spektakularny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 378 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 10 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Apartament o powierzchni 60 m jest w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Funkcjonalny układ został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

545 000 zł37 m² 14 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Warszawa, białołęka, ul. Kąty Grodziskie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

935 000 zł47 m² 19 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie Z dużym ogródkiem - kłobucka 6e Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Duży ogród 48 m | Gotowe do zamieszkania | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł24 m² 18 553,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Praga Północ ul. Targowa > przystanki autobusowe i tramwajowe 100-200 m od klatki > stacja metra dworzec Wileński 300 m od budynku > Galeria Wileńska 300 m > w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suflerska

Rembertów,Warszawa

749 000 zł45 m² 16 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 2 piętrze (ostatnim) w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

1 780 000 zł71 m² 25 070,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przy ul. Literackiej 7 zajmuje wyjątkowe położenie na styku trzech dzielnic - Bielan, żoliborza i Bemowa. Ta ciekawa lokalizacja pozwala korzystać z dynamicznej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 48 m, zlokalizowanego na Pradze-Południe, w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 200 000 zł166 m² 19 219,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 166,5 m2 o podwyższonym standardzie wykończenia, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Rakowiec,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Adolfa Pawińskiego 29 na Ochocie/ Rakowiec. W pobliżu bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Gocławek,Warszawa

1 725 314 zł86 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twoje. Pogranicze Gocławka i Rembertowa | 86,27 m | 3 pokoje | wys. 3,5 m | 2 ogródki | granit brazylijski | klimatyzacja | luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku 1980 roku. Mieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł28 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, śródmieście, ul. Grzybowska 6/10 Do wynajęcia studio z odrębnym aneksem sypialnianym znajdujące się w samym centrum Warszawy. Mieszkanie wygodnie urządzone: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

2 590 zł46 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy z balkonem na warszawskim Targówku. Dostępny od 01.01.2026 Apartament dwupokojowy, Targówek, o powierzchni ok. 46,21 m2, idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

645 000 zł42 m² 15 489,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, eng, ua, ru Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Włochy / Ochota, ul. Jutrzenki 106 Powierzchnia: 41,64 m Piętro: 1/5 Ekspozycja: południowa Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 348,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą- możliwość zakupu na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł99 m² 25 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament Z ogrodem Wysoki standard | Ogród | Prestiżowa lokalizacja | Materiały klasy premium ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią z dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście Północne,Warszawa

3 725 000 zł197 m² 18 864,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronny apartament 197,5 m przy ul. Grzybowskiej centrum Warszawy, idealny na biuro lub cele mieszkalne Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 197,46 m , położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

636 000 zł80 m² 7 952,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Cena promocyjna- oferta I ilość lokali ograniczona- najlepsze warunki W stolicy gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie gwarancyjne jako zabezpieczenie kupującego dostępne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł105 m² 16 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości Tel. Wyjątkowa lokalizacja - prestiż, komfort i doskonała komunikacja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 105,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Ursus,Warszawa

1 100 000 zł76 m² 14 435,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 76,2 m Pomieszczenie gospodarcze o pow. 5,4 m Miejsce w hali garażowej (dojazd bezpośrednio windą) Lokalizacja na najwyższym 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę nowocześnie umeblowane i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w nowym centrum ursusa/szamoty. Mieści się ono na trzecim.