dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

192 600 zł21 m² 9 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

553 000 zł72 m² 7 681 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Trzypokojowe, kompletnie wyposażone mieszkanie na Chomiczówce. Duży pokój 22 m2, sypialnia i pokój dziecka po 12 m2 (w kwadracie), kuchnia 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

4 000 000 zł160 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne mieszkanie trzypokojowe w starej częsci Mokotowa, niedaleko Łazienek Królewskich, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, z dobrym dojazdem do ścisłego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 położone w Warszawie na Mokotowie, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie jest nowoczesne, oddane do użytku w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

342 930 zł50 m² 6 834 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na woli Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do Centrum oraz innych dzielnic Warszawy. Duże okna zapewniają w mieszkaniach świetne nasłonecznienie. Dla wygody mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł56 m² 11 652,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne mieszkanie z balkonem, na Wspólnej w w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w starej kamienicy z cegły, położona jest na 4 piętrze bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

5 700 zł108 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

This bright and sunny apartment with massive terrace facing unobstruckted greenery is located in the heart of Old Mokotow. Massive living&dining area with half-open kitchen equipped with top appliances;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł91 m² 10 154,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalny apartament o powierzchni 91m2 znajdujący się przy Al. Jana Pawła II. Lokal składa się z: - pokój 21m2 (wyjście na loggię 5m2) - pokój 16m2 + garderoba 1,5m2 + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Wesoła,Warszawa

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe, na pierwszym piętrze, w jednopiętrowym domu, w zielonej i spokojnej części Wesołej - Starej Miłosnej. Budynek z 2006 roku, budowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 750 zł63 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament na osiedlu eko park. Doskonała lokalizacja - 5 minut zarówno do centrum miasta jak i do lotniska Chopina. Bezpośrednie sąsiedztwo największego warszawskiego parku - Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe, przytulne, słoneczne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie z loggią i widokiem na patio w ekspozycji południowo-wschodniej. Jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

192 600 zł21 m² 9 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

446 162 zł60 m² 7 423,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkania w stanie deweloperskim z pozwoleniem na użytkowanie oraz księgą wieczystą - możliwość natychmiastowego odbioru! Funkcjonalne 3 pokoje dla małej rodziny: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: atrakcyjne mieszkanie na Powiślu. Zadbana kamienica. Doskonała lokalizacja - pełna infrastruktura, doskonała komunikacja.Wszelkie zalety mieszkania w centrum z jednoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxury one bed/ one bath apartment located in prestigious Atelier Residence at Bagno 2, just around the corner from Metro Swietokrzyska and Cosmopolitan at Twarda St. Fully furnished and equipped in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

366 470 zł39 m² 9 341,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 39 m2. Usytuowany na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku. Zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

344 221 zł41 m² 8 455,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 40m2, 8 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja: ursynów, ul.Kłobucka. Do lokalu przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

880 000 zł93 m² 9 472,55 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną i kabiną prysznicową, 2 sypialni, gabinetu, wc. Standard: wysoki. Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej zaraz obok placu Konstytucji. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 87,5 m2 składa się na 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

440 000 zł56 m² 7 829,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z garażem i piwnicą. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym, spokojnym i kameralnym osiedlu otoczonym domami jednorodzinnymi. Na łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

424 000 zł62 m² 6 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sulejkowska - 62 M2 - W sercu grochowa Oferujemy do sprzedazy wygodne mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu przy ul. Sulejkowskiej. Salon 27 m2 połączony z kuchnią 9,3 m2 pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

192 600 zł21 m² 9 171,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie, 2 pokoje. Ścisłe centrum cegła. Marszałkowskiej róg Żurawiej. Opis oferty: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły (bud. 1955-1960). Kompleksowo, nowocześnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 300 zł84 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu mieszkanie 84 m2 wykończone w wysokim standardzie, na osiedlu Ostoja Miasteczko Wilanów - 3 pokoje, 2 łazienki, dwa balkony, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł47 m² 93,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Znajduje się w nowo wybudowanym budynku na 3 piętrze piano house przy ul. Topiel 11, w centrum Warszawy, na Powiślu, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta. Lokalizacja/ budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta; w najbliższej okolicy pełna infrastruktura, liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka (1)

Wesoła,Warszawa

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania bezczynszowy trzy pokojowy apartament z 2009 roku, usytuowany w pięknej i zielonej okolicy w Wesołej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze dwupiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

7 900 zł108 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w bardzo ekskluzywnym budynku Belvedere Residence w sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego oraz przedstawicielstw dyplomatycznych i instytucji państwowych. Teren chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kacza

Wola,Warszawa

33 000 zł370 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Umeblowany I wyposażony penthouse gotowy do zamieszkania Ekskluzywny penthouse zlokalizowany na ostatnich 3 piętrach ( 10, 11 i 12) bloku mieszkalnego w dzielnicy Wola przy ul. Kaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

349 367 zł41 m² 8 516,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokoje na Woli w nowej inwestycji. Mieszkanie całkowicie wykończone z urządzoną kuchnią. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Mieszkanie na parterze. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

531 738 zł70 m² 7 596,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkania w stanie deweloperskim z pozwoleniem na użytkowanie oraz księgą wieczystą - możliwość natychmiastowego odbioru! Komfortowe 3 pokoje dla rodziny: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2