dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolorowa

Skorosze,Warszawa

199 000 zł34 m² 5 801,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Solum Nieruchomości oferuje do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie 34,3m2 na wysokim parterze, z balkonem w doskonałej, cichej lokalizacji w centrum Starego Ursusa. Budynek 3-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

245 520 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

193 000 zł21 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

628 056 zł88 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Popularna inwestycja położna w prestiżowej dzielnicy Wilanów, w centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów. Sąsiaduje z parkiem w Wilanowie i Placem Miejskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Wilanów,Warszawa

274 227 zł31 m² 8 752,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji, bez podatku pcc! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 1-pokojowe 31,22m2 z ogródkiem 25,62m2 w malowniczej części Warszawy Miasteczku Wilanów! Mieszkanie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow.45m2, w apartamentowcu z 2013 roku Apartamenty Pańska w Centrum, przy ul. Pańskiej. Mieszkanie ciche (okna od strony zielonego patio).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Adamieckiego

Ursus,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na trzecim pietrze w kamienicy w warszawskiej dzielnicy Ursus. Sa to dwa pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest bardzo ciekawie zaaran?owane, w czesci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 238 056 zł151 m² 14 785,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (niecałe 4 kilometry) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym.~~Apartamenty zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

294 100 zł39 m² 7 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem I ogródkiem (32m2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

351 525 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 978 109 zł142 m² 13 906,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane w centrum Starej Pragi przy ul. Białostockiej. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na dużą loggię, mniejszego ale bardzo ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

347 625 zł45 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 2-pok. (salon - 19,04 m2; sypialnia - 9,8 m2 ; kuchnia 5,2 m2, łazienka 4,65 m2, przedpokój 6.4 m2 i duży balkon 5 m2 .Duże drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

455 425 zł55 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania z przestronnym salonem 20.60m2 i aneksem kuchennym 5,50 m2, sypialnia 10 m2, sypialnia 8,5 m2, łazienka 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

750 650 zł84 m² 8 976,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) 4-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie Czteropokojowe 83,62m2 funkcjonalny układ lokal składa się z: hol (12,6m2), salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

383 850 zł36 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na terenie osiedla znajduje się również altana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

203 800 zł25 m² 8 135,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 25.05 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 16,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 5.6m2 Balkon 4m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

416 000 zł49 m² 8 543,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa iwestycja w prestizowej i polożonej blisko centrum dzielnicy Warszawy na Dolnym Mokotowie nie czekaj - Kup najkorzystniej! Etap budowy umożliwia dogodny wybór mieszkania w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 850 zł65 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz komfortowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Miasteczku Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej. W pełni umeblowane i wyposażone, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

355 878 zł47 m² 7 515,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio! Sprzedam mieszkanie dwustronne 2 pokojowe o powierzchni 47,35m2 z tarasem 24m2. Opis mieszkania: -Salon z aneksem kuchennym - 24 m2 + wyjście na własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kawęczyńska

Nowa Praga,Warszawa

455 536 zł64 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Grupy ak Północ 2 w zacisznej dzielnicy Mokotów / Siekierki. Do Śródmieścia Warszawy tylko 4,5 km, dojazd do centrum to ok 14 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

451 000 zł60 m² 7 516,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład, przestronny salon z aneksem kuchennym 28m2, łazienka 4.6m2, I sypialnia 10m2, II sypialnia 9m2, Hol 8m2, Balkon 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

479 950 zł65 m² 7 418,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Doskonałe dla rodziny. Rewelacyjny układ duże przestrzenie oraz możliwości aranżacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

298 450 zł43 m² 6 875,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 2 pokojowe 43,41m2. rozklad lokalu: pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,32m2 Sypialnia 10,5m2 Łazienka 4m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

269 900 zł25 m² 10 922,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub jako inwestycja na wynajem W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

195 000 zł26 m² 7 414,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia bez prowizji - bez podatku pcc! - Z gwarancją najniżeszej ceny Mieszkanie 1-pokojowe 26.3-m2 zaprojektowana w praktyczny i wygodny sposób. Rozkład: hol i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

486 500 zł56 m² 8 734,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie trzypokojowe 55,70m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol (8,2m2), salon + aneks kuchenny (22m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Gocław

Gocław,Warszawa

606 762 zł93 m² 6 540,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

352 245 zł36 m² 9 894,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy.~Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

297 102 zł38 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja Kordeckiego 45 to połączenie nowoczesności z tradycją. To przyjazne miejsce dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum miasta z jednoczesnym poczuciem kameralności. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milenijna

Białołęka,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Kolonia Leśna na Tarchominie (ul. Milenijna). Osiedle i mieszkanie z 2008 roku wykonane w podwyższonym standardzie (więcej.