dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

448 500 zł60 m² 7 518,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Funkcjonalny rozkład, przestronny salon z aneksem kuchennym 28m2, łazienka 4.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

193 000 zł21 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio - Bardzo ładne Mieszkanie dwustronne 2 pokoje 51,5 m2 z tarasem 9,76 m2 + ogródek 18,05 m2 Rokład: salon (19 m2), pokój (13 m2), aneks kuchenny (6 m2), hol (6,7 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

693 580 zł81 m² 8 549 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Słoneczny Apartament z prywatnym tarasem 20m2 na 12 piętrze. Duże przeszklenia, wysoki standard wykończenia budynku min duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

397 500 zł52 m² 7 644,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez podatku pcc I bez prowizji Słoneczne mieszkanie - Okna na Południe. Rewelacyjny układ Duże przeszklenie ( narożne okna). Wysoki standard wykończenia budynku z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Białołęka

Białołęka,Warszawa

160 770 zł28 m² 5 741,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtańsza nowa kawalerka W warszawie! ostatnie W takiej cenie - idealna pod inwestycje + możliwość zakupu z dopłatą MDM! Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

271 400 zł52 m² 5 199,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio 3 pokoje - 52,19 M2 + możliwość zakupu z dopłatą MDM! Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc Proszę o kontakt - tel. Prezentowane mieszkanie 52,19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

298 450 zł43 m² 6 875,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 2 pokojowe 43,41m2. rozklad lokalu: pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,32m2 Sypialnia 10,5m2 Łazienka 4m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

195 000 zł26 m² 7 414,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia bez prowizji - bez podatku pcc! - Z gwarancją najniżeszej ceny Mieszkanie 1-pokojowe 26.3-m2 zaprojektowana w praktyczny i wygodny sposób. Rozkład: hol i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

294 780 zł29 m² 10 207,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub jako inwestycja na wynajem W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

750 650 zł84 m² 8 976,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) 4-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie Czteropokojowe 83,62m2 funkcjonalny układ lokal składa się z: hol (12,6m2), salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł134 m² 97,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, umeblowany apartament W prestiżowej części miasta, przy ul. Grzybowskiej. Budynek Z bardzo reprezentacyjną recepcją. Wewnętrzne patio tonące W zieleni, z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zaledwie 7500 zł/m2! mieszkanie posiada księgę wieczystą. Proponujemy Państwu zakup mieszkania o nietypowym rozkładzie, znajdującego się w budynku na starym Grochowie (praga Południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: elizaveta kovaleva Mieszkanie 3 pok 48m2 w trakcje generalnego remontu, ładny rozkład, bardzo blisko do centrum, kuchnia widna, jeden pok przechodn,i dwa balkony. Zapraszam do oglądania wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

362 547 zł36 m² 10 183,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy.~Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

368 500 zł55 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem I ogródkiem (43M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z recepcją i ochroną 24 h na nowym prestiżowym osiedlu (na Powiślu) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Ursus,Warszawa

598 000 zł92 m² 6 473,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Solum Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjny lokal mieszkalny w dobrym stanie o łącznej powierzchni 113,03m2. Pow. użytkowa mieszkania wynosi 92,38m2, powierzchnia pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 930 390 zł162 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. Do dzisiaj doskonale zachowały się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładna kawalerka położona na strzeżonym osiedlu.Mieszkanie na 2 z 6 pięter.Powierzchnia 34m2,balkon 4m2, schowek.Blisko sklepy, dobry dojazd do centrum.Klatka schodowa zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Woli. Mieszkanie na 30 m2 - to salon z aneksem kuchennym, mała sypialnia oraz łazienka z wc. Bardzo ciche, słoneczne, nastrojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 050 zł37 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Ochocie - ul. Racławicka. Mieszkanie dwupokojowe,świeżo po remoncie, w pełni umeblowane. Łazienka wraz z wc i kabiną prysznicową oraz sprzętem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pokojowe 50m2 w samym centrum. Ładne dwupokojowe mieszkanie w po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł57 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament położony w pobliżu Starego Miasta, w centrum miasta, centrum handlowego Arkadia i. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka z wanną. Nowy budynek z 2009 roku Osiedle nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Powiślu (warszawa Śródmieście). Mieszkanie jest po remoncie, bez wyposażenia kuchni. Blok czysty, po remontach, nie ma windy. Lokalizacja w pobliżu Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie jest jednopokojowe z widnym aneksem kuchennym, bardzo słoneczne, na 13 piętrze. Mieszkanie posiada dobrze wyposażony aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (duży pokój przechodni i sypialnia), w samym centrum, parę kroków od Nowego Światu, jasne z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Budynek odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł104 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Reprezentacyjny apartament w kamienicy z przełomu XIX i XX wieku. Mieszkanie 3-pokojowe, 104 m2 na pierwszym piętrze (z windą). Ścisłe centrum, okolice Hotelu Polonia Palace. Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu obok stacji metra Dworzec Gdański (słomińskiego 5), na 12 piętrze z panoramą na centrum Warszawy. Umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 55 mkw, po remoncie, w świetnej lokalizacji (ul. Długa) , między Parkiem Krasińskich a ul. Freta, 5 minut do stacji metra Arsenał. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Strony płn (salon i sypialnie) - wsch (kuchnia) i loggia od salonu Miejsca postojowe nie są w cenie, można je wynająć dodatkowo od innych właścicieli (150zł na zewnątrz i ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

7 500 zł110 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowo wykończony 3 pokojowy apartament w prestiżowej rezydencji "belvedere Residence" na Mokotowie. Dookoła ambasady placówki dyplomatyczne oraz 3 min do Parku Łazienkowskiego. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Niesamowicie umiejscowione mieszkanko z pięknym widokiem, blisko do wielu więzów komunikacyjnych, blisko centrum, cicho, spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament 31 m2 położony w kamienicy przy ulicy Chmielnej w Warszawie. Teren ogrodzony, monitorowany. Bardzo dobra lokalizacja w samym sercu Warszawy. W sąsiedztwie centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w Rezydencji Sienna. Ścisłe Centrum stolicy 300m do Złotych Tarasów Prestiżowy apartamentowiec o podwyższonym standardzie: klimatyzacja! centrum! 80M2, treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł83 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowy apartament dopiero co wykończony. Lokalizacja w zamkniętym, chronionym budynku przy Al. Wilanowskiej i śródziemnomorskiej. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Moczydło,Warszawa

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie o powierzchni 50m2 na 1 piętrze 10 piętrowego(winda) bloku z lat 70-tych, po wykonanej termoizolacji. Mieszkanie jest ciepłe, widne, dwustronne (okna wschód-zachód) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

380 000 zł64 m² 5 891,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Mieszkanie dla miłośników starych, klimatycznych kamienic przedwojennych, z dużymi możliwościami do własnej aranżacji. Mieszkanie do remontu (obecnie było wynajmowane na biuro). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 681 000 zł139 m² 26 482 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Niepowtarzalny dwupoziomowy penthouse Z trzema tarasami W tym jeden na dachu (pow. 84,5M2)! niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 900 zł99 m² 29,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 99 mkw, 3 pokoje, ochota. Mieszkanie do indywidualnej aranżacji. Umożliwia stworzenie swojego wymarzonego M . Składa się z trzech oddzielnych i dużych pokoi (26 mkw, 24 mkw, 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 522 500 zł105 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913