dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł48 m² 7 628,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,50 m2 na Broniewskiego na Bielanach. Mieszkanie rozkładowe, na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z roku 1972 (odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

747 000 zł88 m² 8 514,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja mieszcząca się na Wilanowie w Miasteczku wilanów!~~spokojna i cicha okolica, a zarazem bliskość do centrum miasta pozwoli na relaks i zaoszczędzi Twój czas na dojazdy np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, 1905 Roku

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł94 m² 4 244,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Czteropokojowe mieszkanie w warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku mieszkalnym oddanym do użytku w 1956 roku. Przeprowadzono remonty dachu, elewacji. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł144 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne, czteropokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 144 m2, urządzone i gotowe do zamieszkania. Położone w centrum Warszawy okolice Grzybowskiej i Żelaznej, przy drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 098 843 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W trzypiętrowym budynku znajdzie się 27 lokali mieszkalnych od jednopokojowych typu studio, po apartamenty z czterema sypialniami, salonem z kuchnią i tarasem. Na 2 kondygnacjach podziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

2 044 412 zł147 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowy apartament W sercu górnego mokotowa. Okolice ul. Krasickiego. Rozkład: 147,08 mkw. Ściany działowe na życzenie klienta. Sugerowana liczba pokoi: 4. Opis budynku: budynek wielorodzinny sześcio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zawady

Zawady,Warszawa

257 600 zł35 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, na obszarze Zawady.~~Lokalizacja~- Zaledwie 12 km od centrum Warszawy ~- Położenie przy prestiżowym Placu Miejskim~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna inwestycja w samym centrum - ulica Przechodnia, w pobliżu ogród saski. Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze w budynku 15- piętrowym.Kuchnia z prześwitem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne (ekspozycja wschodnia i zachodnia) mieszkanie (do remontu lub odświeżenia) w Rembertowie. Dzielnica ta jest mocno zalesiona z rzadką zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2 pokojowy, ulica Giełdowa, widok na centrum Warszawy Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Powierzchnia 44 m2, plus komórka lokatorska Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Chocimska (okolice Parku Morskie Oko). Oferta idealna dla osób poszukujących ciekawego, przytulnego wnętrza znajdującego się w klimatycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa inwestycja 2015 r.Wysoki standard wykończenia.Kameralny prestiżowy apartamentowiec na granicy Woli i Śródmieścia, 3 minuty od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Inwestycja zrealizowana przez sm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Kaliskiej, stara Ochota. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z windą na pierwszym piętrze, powierzchnia 50m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, luksusowo wyposażony apartament usytuowany na 15 piętrze w zespole Platinum Towers przy hotelu Hilton. Wejście do budynku stanowi elegancki, przestronny hall z miejscami przeznaczonymi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Włochy

Włochy,Warszawa

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania bardzo widne i ciepłe trzypokojpwe mieszkanie o powierzchni 65m2 na ogrodzonym osiedlu w Warszawie -włochy. Położone na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

815 000 zł94 m² 8 716,58 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie W apartamencie W dobrej lokalizacji na mokotowie 93,5- metrowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest przestronne, nasłonecznione o dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta najmu dotyczy 3-pokojowego lokalu o pow. 60 m2, w budynku usytuowanego vis á-vis Hotelu mariott. Wejście główne do budynku (z domofonem). Budynek wyposażony jest w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, wysokostandardowy apartament z 2014 roku na osiedlu park ostrobramska, położone przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, w pobliżu ch Promenada! Na powierzchnię 40 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł59 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 wraz z przestronnym 18m2 tarasem, na Mokotowie, na prestiżowym osiedlu zlokalizowanym blisko centrum biznesowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kramarska

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, 2 - pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w zamkniętym, chronionym całodobowo osiedlu "sady Rembertowskie". Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w wieży prestiżowej inwestycji Platinium Towers.W sąsiedztwie budynku hotel Hilton ,możliwość chodzenia do centrum fitness z basenem w Holmes Place bez wychodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 przy ulicy Waryńskiego w Centrum. Lokal umeblowany w kamienicy na 2 piętrze z winda, po generalnym remoncie, na cele biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

598 000 zł59 m² 10 067,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki, jasny apartament W małej, klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Świetna lokalizacja, stary mokotów. Rozkład: 5 pokoi: salon/ kuchnia (z oddzielnym wejściem z klatki schodowej)/ 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Stegny,Warszawa

1 709 756 zł172 m² 9 921,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie wraz z wyposażeniem o pow. 55m2, mieszczące się na 3 piętrze, pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego na zamkniętym osiedlu przy ulicy Zapustnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane i wyposażone (tak jak widać na zdjęciach). Lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum miasta (autobusy i tramwaje) - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania ładne i przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 81m2 znajdujące się na terenie chronionego osiedla na Woli -muranów. Położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

735 837 zł99 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

509 000 zł61 m² 8 344,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania eleganckie, w wysokim standardzie dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na Woli. Położone na trzecim i ostatnim piętrze kamienicy z cegły z 1939r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

408 776 zł55 m² 7 475,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Realizowany budynek znajduje się przy ul. Siedleckiej 60, w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywnie wykończony i umeblowany - apartament z 3 genialnie wzajemnie rozmieszczonymi pomieszczeniami (2 pokoje+ duża kuchnia + ustawne korytarze +szafy wnękowe) - 59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

12 040 zł172 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wysokie, jasne mieszkanie Z zachowanym przedwojennym klimatem W kamienicy W samym sercu warszawy. Rozkład: 5 pokoi / kuchnia / łazienka opis mieszkania: przestronne, jasne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 56 mkw, 2 pokoje, bemowo. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Składa się z jednego ustawnego pokoju, drugiego pokoju spełniającego rolę salony, połączonego z kuchnią;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Parku

Mokotów,Warszawa

5 500 000 zł187 m² 29 411,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny penthouse W sercu mokotowa. Duży ogród na dachu. Oferta dla wymagających klientów rozkład: salon/ kuchnia wyposażona w sprzęt agd firmy Miele oraz nowoczesne meble włoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzierzby

Ursynów,Warszawa

291 516 zł43 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w odrestaurowanej kamienicy z 1930 roku składająca się z 5 mieszkań. Nieruchomość: mieszkanie z idealnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Duża kawalerka W świetnej lokalizacji na woli 42- metrowe mieszkanie o dobrym standardzie, w rewelacyjnej lokalizacji na Woli. Mieszkanie jest bardzo przestronne, nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam. Nowy apartament zlokalizowany w centrum Warszawy w okolicach Hiltona. Budynek o wysokim standardzie - ochrona, dla właścicieli lokali na poziomie parteru usytuowano basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

335 000 zł37 m² 9 153,01 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie (36,6m2) w Warszawie, dzielnica: ochota. Bardzo dobry rozkład mieszkania. Wszystkie pomieszczenia ustawne. Sypialnia, salon z balkonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stegny

Stegny,Warszawa

869 000 zł113 m² 7 697,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 112,9m2. Położone na I piętrze w IV-piętrowym kameralnym bloku wybudowanym w 2001 roku, na Warszawskim Mokotowie. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Secemińska

Bemowo,Warszawa

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie W dobrej lokalizacji- bemowo 36- metrowe mieszkanie na warszawskim Bemowie do remontu lub odświeżenia. Mieszkanie nasłonecznione z dobrym układem przestrzennym (2 pokoje).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij