dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

419 000 zł26 m² 15 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Studio z duszą na Starej Pradze, kamienica z 1936 roku Jeśli marzysz o klimatycznym studio lub pracowni w sercu Starej Pragi to miejsce ma wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loftowe 2 pokoje | 41m2 | ul. Kłosia | Blisko kolejki do centrum Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na 1 piętrze w loftowym budynku z windą, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 790,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

350 000 zł20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 19,44 m , położona w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy Ursusie. To doskonała propozycja dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Winnica,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Białołęce - Winnica. Układ pomieszczeń: - przedpokój - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł20 m² 155 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z balkonem wychodzącym na ulicę francuską W pełni wyposażona | Miejsce postojowe na terenie kamienicy | Możliwość wynajmu krótkoterminowego ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spalska

Sadyba,Warszawa

830 000 zł52 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z ogrodem i widokiem na park - 3 pokoje | Sadyba, ul. Spalska 1 Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stopowa

Czerniaków,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 177,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1-piętrze w budynku z cegły z lat 60-tych. Lokal składa się z: -przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

745 000 zł42 m² 17 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Hansa Christiana Andersena. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 650 zł40 m² 141,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, dwupokojowy apartament świeżo po remoncie o powierzchni 40 m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Wroniej/ apartamentowiec Oxygen/bliska Wola. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 279 000 zł69 m² 18 536,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie komfort, przestronność oraz przytulny charakter? To nieruchomość, w której od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu. 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

779 000 zł58 m² 13 475,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gościeradowskiej. Targówek w najlepszym wydaniu - wygodnie, zielono i z doskonałym dojazdem! O mieszkaniu Mieszkanie ma powierzchnię 57,81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

815 000 zł58 m² 13 996,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4 niezależne pokoje do remontu | 58 m | Wola | 5 minut do metra Płocka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,23 m , położone na 3 piętrze w budynku z 1977 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 590,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku z 2002 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego, bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 290 000 zł107 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie położone na zielonym i spokojnym, strzeżonym osiedlu na Nowych Włochach. Powierzchnia mieszkania to 106,70 m Lokalizacja: bardzo dobry dojazd co centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kleczewska

Stare Bielany,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie 100m2, parter i 1/2 bez windy, w budynku z 1939r. przy ul. Kleczewskiej, stare Bielany. Świeżo wyremontowane. Idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 449 000 zł73 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Praga Południe | gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca do życia, które jest nie tylko nowe i estetyczne, ale przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

487 000 zł38 m² 12 986,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W skrócie: wawer, marysin Wawerski, ul. Korkowa 137C Rok budynku 1967 r. 37,5 m 1 z 4 pięter Balkon Do mieszkania przynależy piwnica Świetny układ mieszkania Stan prawny: istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

872 000 zł63 m² 13 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Bukowińskiej 12 w Warszawie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik 4 | 37 m Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 880 000 zł87 m² 21 609,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy apartament na Saskiej Kępie - pod prestiżowym adresem, w sercu jednej z najbardziej stylowych i pożądanych dzielnic Warszawy. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty; 558560 Klimatyzowany apartament 3 pokoje | Biuro | Garaż | Włodarzewska | Blisko parku Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 3-pokojowy apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

389 000 zł29 m² 13 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

948 000 zł49 m² 19 217,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce na woli Otwórz drzwi do komfortowego życia w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy! To mieszkanie to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 550 zł38 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stylowa kawalerka z balkonem i parkingiem | Apartamentowiec z recepcją Do wynajęcia komfortowa, przestronna kawalerka o powierzchni 38,4 m , położona przy Alei Sikorskiego 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Dembego 10 mieszczące się na pierwszym z siedmiu pięter budynku z 2003 roku. Na powierzchni 50,00 m2 znajdują się: 2 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

784 000 zł47 m² 16 680,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Westate Włochy prezentuje mieszkanie z bardzo dobrym, funkcjonalnym układem, położone w jednej z najbardziej cenionych części Warszawa - na Mokotowie, przy ul. Racławickiej 19. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

2 890 zł36 m² 80,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z miejscem w garażu przy ul. Rakowska 5a na Włochach. Nieruchomość: podwyższony standard. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

2 500 000 zł73 m² 34 246,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W prestiżowym apartamentowcu W pobliżu arkadii Z przestronnym tarasem Doskonała lokalizacja, śródmieście | Bardzo wysoki standard | W pełni umeblowany |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie na Warszawskim Wilanowie idealne dla pary, oczekującej wysokiego standardu, komfortu wynikającego z pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

4 900 zł49 m² 99,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem 2 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji jaką jest Port Praski na Pradze-Północ. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje z loggią, ogródkiem i garażem | Warszawa Włochy - ul. Komitetu Obrony Robotników 39b Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 871,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 66 m - Ochota, ul. Opaczewska. Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w amfiladzie o powierzchni 66 m , zlokalizowane na Ochocie.l Podstawowe informacje: - Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 270 000 zł51 m² 24 902 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowo urządzony, komfortowy apartament w kamienicy z lat 50' tuż przy Ogrodzie Krasińskich i metrze Ratusz Arsenał! budynek: historyczne Osiedle Prezydenckie przy ul. Generała Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 289,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 52,89 m Targówek Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 52,89 m , zlokalizowane przy ulicy Złotopolskiej 11 na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Nowe Włochy,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, warszawa - Nowe Włochy, ul. Obywatelska Podstawowe informacje: - powierzchnia: 42,5 m . - 2 pokoje + balkon - I piętro - Rok budowy: 2013 Dodatkowo: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

1 499 000 zł87 m² 17 155 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,38 m , zlokalizowane przy ul. Stryjeńskich. To oferta skierowana do klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 450 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 678,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Idealne dla rodziny | 3 pokoje | zielony ursynów | od zaraz Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m , położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł71 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w siedmiopiętrowej kamienicy z windą przy ul. Wilczej. Budynek jest ogrodzony, całodobowo monitorowany i pod.