dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - 599 000 pln Warszawa, ursynów / Natolin, ul. Stryjeńskich 19 Powierzchnia: 35 m + 6 m zabudowanego tarasu Widok na park Stan: do zamieszkania Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu Warszawy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapustna

Solipse,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wprowadzenia się mieszkanie na zamkniętym bezpiecznym osiedlu przy ul. Zapustnej w Warszawie. Bardzo dobrze z komunikowane z resztą miasta. Mieszkanie: - ok 55 m2, - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

8 600 zł104 m² 82,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 4-pokojowe, dwupoziomowe, jasne i ciche mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Rodzaj kuchni: aneks Powierzchnia: 103,8 m2 Piętro: parter + 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,5 m z osobną kuchnią oraz balkonem, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym (na tej samej Księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 416047 Komfortowa kawalerka 29 m | Balkon | Garaż | Kasprzaka | Nowoczesny budynek Do wynajęcia jasna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku bez windy tuż przy stacji metra Imielin plan mieszkania: 2 pokoje: 16 m2 i 9 m2 kuchnia widna osobna łazienka, osobno toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Zielona,Warszawa

769 999 zł57 m² 13 570,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Twoje nowe mieszkanie czeka na Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Zielonej Białołęce, na spokojnym i zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł92 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowa przestrzeń. Komfort. Styl. Apartament zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie, funkcjonalności i estetyce. Wnętrze utrzymane w stylu modern classic, z naturalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

555 555 zł46 m² 11 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 3. piętrze 10-kondygnacyjnego budynku przy ul. Krasnobrodzkiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do najmu mieszkanie (29 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Ulrychów,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokojowe mieszkanie, dwustronne, rozkładowe, o powierzchni 44.64 m przy ul. Batalionu ak Parasol na Woli. Lokal położony jest na 1-szym piętrze w zadbanym, docieplonym 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł46 m² 24 978,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Królewski adres - tuż przy Ogrodzie Saskim | Mieszkanie z klimatem Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w przedwojennej kamienicy z 1915 r. przy ul. Królewskiej 23,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na zielonym i prestiżowym Powiślu, przy ul. Dobrej Budynek jest zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 347,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m przy ul. Nowolipki, zlokalizowane blisko centrum miasta, na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. Lokal idealny dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

17 500 zł210 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy ofertę penthouse'u na wynajem w Eko Parku, który od lat pozostaje synonimem jakości życia, spokoju i dobrego wyboru. Ulica Biały Kamień to właśnie takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 080 000 zł32 m² 34 242,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Chronos to nowoczesny apartamentowiec położony przy Alei Solidarności w ścisłym centrum na Woli-Mirowie. Inwestycja mieści się na działce po istniejącej dawniej kamienicy Sieraczka, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w najlepszej z możliwych lokalizacja w Śródmieściu przy ul. Smolnej z widokiem na rondo gen. Charles'a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 653,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

6 000 zł36 m² 167,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament W inwestycji moderna powiśle Naprzeciwko Elektrowni Powiśle | Pied a Terre | Inteligentny dom | Klimatyzacja | Wykończenie premium | Metro w pobliżu | Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Białołęka ul. Magiczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów (m.in. Biedronka, Lidl, stokrotka, rossman, pepco),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiany

Stokłosy,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna lokalizacja Prezentujemy wygodne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - osiedlu Stokłosy na warszawskim Ursynowie. Jest to osiedle z lat 80., zagospodarowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

2 990 zł41 m² 72,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym, położone przy ul. Rudzkiej 5a, niedaleko metra i Lasu Bielańskiego. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 800 zł45 m² 128,89 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W samym sercu warszawy Doskonała lokalizacja | 2 pokoje | Umeblowane | Miejsce w garażu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z jadalnią połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

825 300 zł58 m² 14 229,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

598 400 zł44 m² 13 662,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Westate Praga oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, w kamienicy przy ul. Genewskiej. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43,80 m2. Składa się z dwóch pokoi, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 495 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe balkon Okazja Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone przy Broniewskiego 95. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

3 500 zł76 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mokotów | Komunikacja - tramwaj, autobus | Pełna infrastruktura | 3 sypialnie | Balkon | Miejsce postojowe w cenie Do wynajęcia od zaraz przytulne mieszkanie, gotowe do zamieszkania w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szamoty,Warszawa

777 000 zł37 m² 20 977,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 37,04m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Giserskiej 9. Lokal został zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

635 000 zł37 m² 16 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł36 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 906,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 przy ul. Ostrobramskiej. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*English Version Below* Avenue Estate prezentuje wyjątkowe jednopokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Mokotowa - komfort i gotowość do wynajmu Wyobraź sobie poranek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Zawady,Warszawa

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem - idealne dla osób ceniących ciszę, komfort i świetną lokalizację na Mokotowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 249 000 zł66 m² 18 924,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, 3-pokojowego mieszkania po remoncie, o powierzchni 65,86 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul. Narwik 7 na Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Parametry nieruchomości Nowocześnie umeblowane mieszkanie składa się z: - dużego słonecznego salonu - widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Imielin,Warszawa

879 000 zł63 m² 13 972,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie idealny punkt komunikacyjny z możliwością własnej aranżacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Imielin,Warszawa

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

1 300 zł11 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: przytulna mini kawalerka w kamienicy przy Ziemowita 4a w Warszawie. Nieruchomość: parter. Modernistyczna kamienica przeszła w 2018 roku całkowitą rewitalizację, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

730 000 zł37 m² 19 676,60 zł/m²

 

Piętro:1/10