dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 825,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych - Warszawa, ursus, ul. Orląt Lwowskich. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 niezależne pokoje - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 52 m | 6. ostatnie piętro | Skorosze Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

518 000 zł34 m² 15 235 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania świeżo wyremontowana duża kawalerka o powierzchni 34m2 + duży balkon znajdująca się na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 132b na osiedlu z 2003 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Centrum,Warszawa

2 800 000 zł165 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze z którego roztacza się przepiękny widok na centrum. Apartament o powierzchni 165 m2 składa się z czterech pokoi: - duży salon 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Przestronne 2 Pokoje z Ogródkiem | Wola, ul. Goleszowska Układ Duży salon z kuchnią: słoneczna przestrzeń z dużymi oknami, które doskonale doświetlają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version bellow Jasne, przestronne wnętrza, ostatnie piętro i widok na skyline Warszawy - to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

273 900 zł10 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 495 000 zł83 m² 17 990,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Jana Pawła II 61, w samym sercu miasta. Przestrzeń i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

880 000 zł40 m² 21 841,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Redutowej. Nieruchomość znajduje się 2 piętrze w 8 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Lokal jest świeżo po generalnym remoncie, kompletnie nowy i niezamieszkały. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia (naturalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 82,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są w Warszawie miejsca, które łączą tempo wielkiego miasta z komfortem codziennego oddechu. I właśnie jedno z nich czeka na swojego najemcę dyskretnie ukryte przy ul. Brylowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie idealne dla 1 osoby lub pary. Osoby niepalące, mogą być nieduże zwierzęta. Cena: 1850 zł czynsz najmu+ 520 zł czynsz do administracji + 50 zł zaliczka media - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam, przestronne, komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,60 m2 na ul. Św. Wincentego oś. Zielone Zacisze - 5 minut pieszo, do stacji Metro Kondratowicza. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 599 zł40 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie piękne studio ok. 40m2 w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia (nowoczesne włoskie meble i wykończenia, hartowane szkło na ścianach w łazience, egzotyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na al. Wyzwolenia, mieszkanie Z duszą Lokalizacja: idealna, tuż obok Placu Zbawiciela. Bliskość do centrum miasta, spacerkiem do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

4 575 000 zł163 m² 27 998,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Możliwy Zakup Z Najemcą - Apartament W Trakcie Negocjacji Przedłużenia Umowy Najmu Z Długoterminowym Najemcą Apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

630 000 zł32 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

755 000 zł55 m² 13 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w stylu Vintage na zielonej Sadybie Oferuję na sprzedaż urocze i wyjątkowo zadbane mieszkanie o powierzchni 56,7 m , położone w Warszawa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Włochy,Warszawa

395 000 zł24 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

900 000 zł52 m² 17 398 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku, na nowoczesnym osiedlu lumea 2 wybudowanym przez Develia Vita poprzednia nazwa Bouygues Immobilier Polska. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Nowe Włochy,Warszawa

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pilna sprzedaż Mieszkanie na sprzedaż Włochy, pogranicze ursus, warszawa | 51 m z ogródkiem. Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rapperswilska

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł98 m² 21 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Westate Praga oferuje na sprzedaż stylowy, 3 pokojowy apartament na Saskiej Kępie o powierzchni 97,50 m kw. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rapperswilskiej, w dwupiętrowym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł48 m² 16 229,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa, praga-Południe, saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych Świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowane. Przed budynkiem miejsce parkingowe na terenie ogrodzonym, tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa | Stare Włochy | 3- pokoje | dwustronne Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , wykończone w wysokim standardzie. Idealne dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stępińska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 061 381 zł80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Stępińska - odrestaurowana kamienica z początku XX wieku - propozycja dla osób ceniących elegancję, przestrzeń i prestiż. W naszej ofercie znajduje się kilka unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

964 999 zł53 m² 18 255,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: trzypokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w zacisznej części miasta, z dobrym połączeniem komunikacyjnym do centrum 52,86 m, ochota/włochy Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Rakowiec,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W propertique! Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pruszkowskiej, które od pierwszej chwili daje poczucie wygody- 38,5 m na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 049 000 zł69 m² 15 167,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Ciche, trzypokojowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w oficynie kamienicy z 1885 roku. Idealne położenie, stacja metra 100 m, węzeł komunikacyjny Wileńska, ch Wileńska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 62,75 m , na którą składają się: - 6 niezależnych pokoi, - 2 łazienki z toaletą i prysznicami, - przedpokój z aneksem kuchennym Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 545 678 zł93 m² 27 479,20 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Pory na warszawskich Stegnach w spokojnej, zielonej części Mokotowa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

802 135 zł59 m² 13 630,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, stan deweloperski Bez podatku pcc / Bez prowizji / Zajmujemy się dystrybucją mieszkań od deweloperów na terenie całej Warszawy i okolic. Dzięki temu kupujesz mieszkanie od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Oferujemy Państwu do wynajęcia rozkladowe, 3?pokojowe mieszkanie o pow. 63 m przy ul. Kruczej , położone na 4. piętrze w 7piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Błonia Wilanowskie,Warszawa

2 350 000 zł107 m² 21 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament w Fountain Wilanów komfort i prestiż w sercu Wilanowa Zapraszamy do wyjątkowego, nowoczesnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 107,2 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Oto kawalerka, która ma wszystko, czego potrzebujesz! Nie za duża, nie za mała - w sam raz dla singla lub pary, którzy cenią sobie komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie | nowa inwesycja I W pełni urządzone | dostępne od 01.03.26 Prezentujemy Państwu przestronne i w pełni umeblowane 42-metrowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kuglarska

Rembertów,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 47 m , usytuowanego na 2. piętrze w budynku z 2011 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, słoneczne mieszkanie W sercu powiśla Z balkonem Bliskość Bulwarów Wiślanych | Jasne i ustawne wnętrza | Przyjazne zwierzętom | Z balkonem | Pełne wyposażenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 532,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy Mokotowa i Wilanowa, w nowoczesnym budynku z 2021 roku, przy Alei Wilanowskiej 170. To idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow 47 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku apartamentowym na Powiślu przy ul. Dobrej 54. Mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednia, żadnych prowizji! Szybki internet gratis! Do wynajęcia komfortowe, wyposażone i umeblowane mieszkanie po kapitalnej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

365 000 zł19 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.