dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

390 000 zł49 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedanie mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 48,8m2, w skład mieszkania wchodzą: -2 sypialnie -kuchnia -łazienka -wc oraz duży przedpokój. Mieszkanie znajduję się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 65 m2 z garażem oraz balkonem na nowym osiedlu z 2015r, 5 minut do metra kabaty Świetna lokalizacja, 5 minut pieszo do metra kabaty, blisko tesco 24h, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Górny Mokotów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy piękny nowiutki apartament w sąsiedztwie Centrum Biznesowego Mokotowa i Galerii Mokotów, przy ul. Konstruktorskiej. Apartament został zaprojektowany w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

459 000 zł56 m² 8 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu, blisko al. Wojska Polskiego, blisko C.H. Arkadia, ulokowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku. Kameralne osiedle. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Praga Północ,Warszawa

455 000 zł80 m² 5 702,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przepełniony słońcem, przestronny i wygodny - to główne cechy 3 pokojowego apartamentu, który mam przyjemność Ci zaoferować. W skrócie Apartament o którym mowa znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

203 301 zł38 m² 5 334,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie rynek pierwotny. Bez podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na parterze w nowo budowanej inwestycji przez dewelopera. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 800 zł76 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament, ul. Siedmiogrodzka 1 Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

283 000 zł52 m² 5 401 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio 3 pokoje z możliwością zakupu z dopłatą MDM! Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc Proszę o kontakt - tel. Prezentowane mieszkanie 52,19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 40 mkw w budynku przy ul. Zielone Zacisze na Targówku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Do wynajęcia nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 50 m2 przy ul. Lazurowej 14e.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe studio 47 m2, przestronne i pełne światła , znakomicie skomunikowane ze Śródmieściem, lotniskiem i Mordorem, obok Parku i Pola Mokotowskiego. Mieszkanie bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

290 000 zł29 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

468 000 zł69 m² 6 783 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

744 960 zł60 m² 12 504 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Unikatowa rezydencja na modnym Powiślu. Lokalizacja łącząca energie Miasta i kameralny charakter budynku. Dogodna komunikacja i bliskość najważniejszych punktów Miasta. Komfortowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.