dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

447 000 zł63 m² 7 106,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokoje 63m2 +7m2 balkonu - ursus skorosze - 447000 zł szybki termin odbioru Trzypokojowe mieszkanie 63m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie. Mieszkanie składa się z 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

297 500 zł33 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kameralne mieszkanie na start w nowo realizowanej inwestycji we Włochach. To właśnie tutaj w pełnej zieleni, przyjaznej rodzinie dzielnicy mamy przyjemność zaoferować Państwu ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Koszykowej o powierzchni 65m2 w zrewitalizowanej kamienicy z zabytkową klatką schodową. Przeznaczone dla singla lub pary, nadaje się również na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe, gustownie urządzone przez architekta mieszkanie 48 m2 - ul. Postępu. Główne atuty nieruchomości to: ciepłe, przyjazne wnętrze, doskonała komunikacja z centrum, bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Piękna przytulna kawalerka na Woli. Mieszkanie składa się z 16m2 salonu połączonego z aneksem kuchennym. Kuchnia zabudowana w pełni wyposażona o powierzchni 4m2. Łazienka to 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 950 zł62 m² 47,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie (62 m2) przy ulicy Hlonda 2. Mieszkanie składa się z dużego salonu (21 m2) z półotwartym aneksem kuchennym (8 m2), dużej sypialni (15 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

9 000 zł97 m² 93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowy apartament wykończony w stylu soft loft położony na 10 (ostatnim) piętrze w budynku qbik (developer Ghelamco) o powierzchni 97 m2 wraz z balkonem 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Gocławek,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie po prawej stronie Wisły. Mieszkanie jest usytuowane na drugim pietrze budynku znajdującego się na zamkniętym i chronionym osiedlu. Osiedle Bursztynowe to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 zł98 m² 36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już, 3 oddzielne pokoje dla osób pracujacych za 1000 zl od pokoju lub cale mieszkanie za 3.500zl. Przepiękne, po generalnym remoncie, czyste, całkowicie odnowione, w tym nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

455 000 zł70 m² 6 546,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Cichy, funkcjonalny, rozkładowy apartament na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Idealne miejsce dla rodziny z małymi dziećmi! W bloku jest winda. Na mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m2 z 2 pokojami oddzielnymi w świetnej lokalizacji, 5 minut pieszo do metra stokłosy. W zasięgu ręki znajdą Państwo wszystko - lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

339 000 zł47 m² 7 213 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Klimatyczne, jasne, przestrzenne mieszkanie przy ul. Wiosennej z piękną panoramą miasta. Pokój z balkonem 16m2 Kuchnię od jednego z pokoi o powierzchni. 12 M2 oddziela murek łatwy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stegny

Stegny,Warszawa

412 000 zł57 m² 7 254 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 na Mokotowie-Stegny. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w bardzo zadbanym 15 piętrowym bloku z końca lat 70-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

460 000 zł56 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum. Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

435 000 zł76 m² 5 761,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie świetnie zlokalizowane, rozkładowe, z dużym potencjałem.Niezbędny jest generalny remont. W bliskiej odległości od centrum handlowego,szkoły,przedszkola, poczta, sklepu, metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

1 950 zł28 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów - Służewiec, VI piętro, apartamentowiec z portiernią. Nigdy jeszcze nie wynajmowane. Komfortowy i przytulne mieszkanie z wydzielonym aneksem sypialnym z oknem. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

789 000 zł101 m² 7 811,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli chcesz zamieszkać w ekskluzywnym apartamencie w nowoczesnym budownictwie i świetnej lokalizacji na Ochocie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nowoczesne mieszkanie 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

293 000 zł31 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

189 000 zł27 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł47 m² 6 085 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

155 000 zł15 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służew

Służew,Warszawa

769 000 zł89 m² 8 640,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokojowy apartament stan deweloperski do natychmiastowego odbioru dwustronny, rozkładowy apartament wykończone w standardzie deweloperskim do natychmiastowego odbioru Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

495 000 zł74 m² 6 671 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Eleganckie*2000r*3pok.74M2*LOGGIA*POLECAM! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Bielanach - Chomiczówka o pow.74,20 m2. Położone na dziewiątym piętrze w 10 piętrowym budynku z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bielawska

Górny Mokotów,Warszawa

2 750 000 zł158 m² 17 405 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Czteropokojowy luksusowy apartament o pow. 158 m2 na Górnym Mokotowie. Położony na zamkniętym i strzeżonym całodobowo osiedlu przy Królikarni. Na terenie osiedla znajduje się np. fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze (ostatnim) z windą i z garażem podziemnym w nowym, kameralnym budownictwie osiedle Wiślany Mokotów. Osiedle grodzone, monitorowane i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

350 000 zł45 m² 7 778 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, osiedle posiada doskonałą komunikację z miastem. Oddalone jest zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

238 000 zł31 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna, stylowa kawalerka w klimatycznej, przedwojennej kamienicy! Atuty mieszkania: -Świetna lokalizacja: ścisłe centrum, 5 minut spacerem do Dworca Centralnego lub metra. -cisza, bardzo spokojni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

160 000 zł16 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli blisko Śródmieścia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

448 000 zł55 m² 8 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji okazja Mieszkanie do odbioru już za pół roku! Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczęśliwice

Szczęśliwice,Warszawa

620 000 zł60 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dla konesera ultra-nowoczesnego wzornictwa i architektury wnętrz w stylu współczesnego minimalizmu. Do sprzedania piękne, ciche i nowocześnie wykończone dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym Centrum na ul. Emilii Plater blisko Złotych Tarasów oraz dwóch stacji Metra Świętokrzyska oraz Metra Rondo onz.Trzy pokoje, w tym kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

540 000 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

584 000 zł85 m² 6 887 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 3 pokojowe + 2 łazienki, dobrze doświetlone dwu stronne Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzypokojowe wygodne mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Kuchnia widna częściowo otwarta na salon, dwie sypialnie,przedpokój, łazienka z kabiną prysznicową,oddzielna toaleta oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i nowoczesny Apartament Konwaliowy, 43 m2, ulubione miejsce pisarzy, lotników, obcokrajowców. Nowoczesne i prestiżowe osiedle Menolly - Nowe Powiśle, ul. Leszczyńska. Okolica bulwaru.