dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z garażem położone na nowym osiedlu w Warszawie Wesołej. W pełni wyposażone i umeblowane. Budynek z cegły, okna pcv, winda, garaż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

523 000 zł58 m² 8 964,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się na 4 pietrze w 7 piętrowym bloku z widokiem na centrum. 2 windy, widna, przestronna klatka i holl, blok oddany do użytku w 2017 r. niski czynsz - brak ochrony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

364 000 zł42 m² 8 605 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, idealne pod wynajem ( możliwości wydzielenie dwoch niezaleznych pokoi + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu w pełni umeblowane, bardzo ładne, jasne, zadbane, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m2. Mieści się ono na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

450 000 zł58 m² 7 745,27 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjne, ustawne, zadbane , jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,10m2 na Mokotowie na ul. Czerniakowskiej. Doskonała lokalizacja i widok z okien dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny. Do wynajęcia od zaraz 58m2 mieszkanie przy ul. Puławskiej w pobliżu stacji metra Wilanowska. Budynek z lat 50 tych z cegły, jest winda. Mieszkanie dwustronne, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sprzeczna

Praga Północ,Warszawa

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowo urządzone 2 pokojowe mieszkanie 100m od stacji metra Stadion Narodowy i Port Praski. 5 min metrem na bulwary nad Wisłą, 7 min do Uniwersytetu Warszawskiego, 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

2 970 zł74 m² 40,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy ulokowane na strzeżonym osiedlu. W cenie miejsce w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 10tym piętrze przez co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie przy mdmie, w samym centrum Warszawy - 50 metrów kwadratowych z oddzielną sypialnią. Dwa kroki do Placu Konstytucji i Hali na Koszykach. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy skrzyżowanie ulicy Jana Pawła/ Niska. Cena to 3000 zł miesięcznie obejmuje czynsz administracyjny + opłaty licznikowe (woda, energia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

584 000 zł85 m² 6 887 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 3 pokojowe + 2 łazienki, dobrze doświetlone dwu stronne Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

389 000 zł44 m² 8 841 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,5m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 8 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

387 000 zł36 m² 10 717,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe na Nowolipiu, idealne pod wynajem Nieruchomość o powierzchni 36,11 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1955 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Jelonki,Warszawa

274 128 zł37 m² 7 459 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do obejrzenia innych ofert na stronie biura Nieruchomości Marzena Łasek Inwestycja położona jest w doskonalej lokalizacji, pozwala w kilka chwil dostać się do centrum anowana stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Powsin,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: jasne, nowoczesne, komfortowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji mieszkanie 2 pokojowe, w miasteczku wilanów. Mieszkanie bardzo jasne i ciche znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

215 000 zł35 m² 6 143 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i nowoczesny Apartament Konwaliowy, 43 m2, ulubione miejsce pisarzy, lotników, obcokrajowców. Nowoczesne i prestiżowe osiedle Menolly - Nowe Powiśle, ul. Leszczyńska. Okolica bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

287 000 zł46 m² 6 239 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

149 999 zł15 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Nowe gotowe wykończone i umeblowane! Zamieszkaj lub zainwestuj w apartament w centrum prężnie rozwijającej sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

618 000 zł67 m² 9 251,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalne, ciche, świetnie zlokalizowane mieszkanie, tylko 10min samochodem od ścisłego centrum. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: * salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

470 000 zł39 m² 12 051,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż. Atrakcyjny 2 pokojowy apartament na Mokotowie na piętrze 6 balkon widokowy Mieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młynów

Młynów,Warszawa

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 słoneczne pokoje na 50 m2 w centrum Woli (młynów). Mieszkanie niespełna dwa lata temu przeszło gruntowny remont. Znajduje się na wysokim parterze budynku z cegły, powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

455 000 zł41 m² 11 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do zakupu mieszkanie o powierzchni 41,2 mkw., na prestiżowym osiedlu usytuowanym w Wilanowie - Królewski Park, przy Al. Rzeczypospolitej. Inwestycja zlokalizowana w drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo urządzony apartament. Lokalizacja: śródmieście, osiedle Muranów, ulica Pokorna. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku metro, tramwaj, sklepy, basen, korty tenisowe, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

770 000 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,00m2 z balkonem, na 8 piętrze. Mieszkanie znajduje się w wysokiej klasy apartamentowcu, odebrane od dewelopera pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Sródmieście - cicha kawalerka 32m w samym centrum Warszawy. Budownictwo lata 50-te. p.2/4. Woda ciepła jeszcze z piecyka , za rok planowane podlaczenie do sieci miejskiej. Pokój ok 18m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

440 000 zł65 m² 6 759 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ciepłe mieszkanie na Bemowie Największy pokój 345x500 ,średni pokój 290x485 ,mały pokój 232x460 ,kuchnia 220x340 ,przedpokój 325x325 łazienka 160x190, w c 112x190, balkon 310x84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu ul. Kaliny Jędrusik Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2018 r Powierzchnia mieszkania 40 m2 w której skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

493 000 zł62 m² 8 003 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Doskonała lokalizacja Blisko centrum! Przestronne mieszkanie (idealne na wynajem 3 niezależne -nieprzechodnie pokoje + widna oddzielna kuchnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł27 m² 85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka z dużymi oknami, oddzielną widną kuchnią i łazienką o łącznej powierzchni 27 m2. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łacińska

Ulrychów,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia wygodnie urządzone mieszkanie na Woli o powierzchni 48 m2. Mieszkanie składa się z 2 odrębnych pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. W przedpokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie o pow. 31 m2 na Ursynowie nieopodal metra. Mieszkanie przeszło kompletny remont kilka lat temu, w 2016 roku zostało ponownie odświeżone. Na podłogach w przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Praga Południe,Warszawa

503 211 zł55 m² 9 154,28 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjny 3-pokojowy apartament o przemyślanym układzie, usytuowany na szesnastym piętrze w nowoczesnej inwestycji i w świetnej lokalizacji przy Rondo Wiatraczna. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe, gustownie urządzone przez architekta mieszkanie 48 m2 - ul. Postępu. Główne atuty nieruchomości to: ciepłe, przyjazne wnętrze, doskonała komunikacja z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

545 000 zł52 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w samym centrum (5 min. od Dworca Centralnego) - świetne połączenie z każdym miejscem w Warszawie (autobusy, tramwaje, metro oraz skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ulokowane w elitarnej części Starego Miasta Warszawy, w kamiennicy która przetrwała wojnę. Dzięki unikatowej lokacji zapewnia oraz oryginalnemu budownictwu połączonemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasne i przestronne mieszkanie na Mokotowie na zadbanym i cichym osiedlu. Mieszkanie doskonale doświetlone, jasne z wygodnym układem. Jeśli szukają Państwo przestronnego, słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem przestronny, nowoczesny, urządzony w wysokim standardzie 3 pokojowy apartament. W pełni umeblowany i wyposażony w wysokiej jakości materiały i sprzęty.