dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Witam. Oferuję zupełnie nowe, dwu pokojowe mieszkanie o pow.ok. Bardzo wysoki standard, 41 m2 znajdujące się na 2 piętrze w budynku apartamentowym. w doskonałej lokalizacji - tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w centrum biznesowym Mokotowa przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie jest zlokalizowane na 6 piętrze, w nowym budynku, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rewelacyjny przestronny apartament w samym centrum Miasteczka Wilanów. Usytuowany blisko Pałacu Wilanów. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie umeblowane, widne i przestronne: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 900 zł87 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy wygodny, nowoczesny i przestronny apartament w wieżowcu przy ul. Łuckiej Jeżeli szukają Państwo apartamentu z niesamowitą panoramą na miasto w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Bukowińskiej. Jeżeli szukają Państwo mieszkania na Mokotowie, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Proponujemy trzypokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze domu mieszkalnego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki i oddzielnego wc. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy przepiękne mieszkanie w samym centrum o powierzchni 90m2 z rewelacyjną lokalizacją. Na metrażu 90m2 znajdują się: przestronny salon połączony z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka w znakomitej lokalizacji przy ul. Czerniakowskiej / Gagarina na granicy Mokotowa i Śródmieścia. Znakomity punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

760 000 zł70 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Żelaznej. Widne przestronne wnętrza zapewniają wysoki komfort mieszkania a dla chętnych oferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

480 000 zł68 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie Tylko teraz doskonała cena! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

449 000 zł41 m² 10 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż jasne, ciche i rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią (41 m 2 ) przy ul. Jarosława Dąbrowskiego, na Starym Mokotowie. Doskonała lokalizacja: 400 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Parku

Ochota,Warszawa

2 148 000 zł153 m² 14 057,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy apartament w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego! Lokal znajduje się na parterze pięknej, oddanej do użytkowania miejskiej willi. Atutem inwestycji jest spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, tuż przy ogródkach działkowych. Piękna i zielona okolica - super miejsce dla pary lub rodziny z dziećmi; także dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśmiana

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żoliborzu na ul. Leśmiana blisko Metra Słodowiec. Dwa pokoje, pokoje osobne, wejście z korytarza , ale do kuchni przechodzi się przez duży pokój. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

515 000 zł74 m² 6 940,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie świetnie zlokalizowane, na Starej Pradze, wśród nowych budynków, blisko budującej się mariny - Port Praski Trzy rozkładowe pokoje : salon 30 m2, dwie sypialnie 8 i 7,6 m2, widna ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

766 000 zł90 m² 8 497,89 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cena mieszkania: 766 000 pln Mieszkanie bez żadnych dodatkowych opłat bezpośrednio od dewelopera! gotowy Apartament o powierzchni 90 m2 z przestronną loggią 18,36 m2 - usytuowane na 16 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duże i wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Z dużym balkonem oraz jasną kuchnią. Mieszkanie doskonale ulokowane przy ulicy Skierniewickiej na bliskiej Woli. Na metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne dwupokojowe (47m2) mieszkanie na klimatycznej Starej Ochocie. Znajduje się ono w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Raszyńskiej i Filtrowej, blisko parku, 5 minut na pieszo do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie i wygodnym rozkładzie na strzeżonym osiedlu na Woli. Umeblowane i wyposażone w najpotrzebniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

198 000 zł27 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio deweloper promocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

255 000 zł18 m² 14 167 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc korzystne ceny w przedsprzedaży apartamentów i lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, klimatyczne mieszkanie o pow. 37 m2 przy ul, ludnej w przedwojennej kamienicy na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi salon z dużym oknem i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

469 000 zł49 m² 9 601 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania gotowe do wprowadzenia oraz świeżo po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 48,85 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w budynku na Saskiej Kępie. Metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alzacka

Saska Kępa,Warszawa

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 2006 roku zlokalizowane na ul. Alzackiej na Saskiej Kępie. Cicha i zielona okolica, dookoła niska zabudowa. Pokój z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, luksusowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na czwartym piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu przy ulicy Powstańców Śląskich w centrum Bemowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa samodzielne przytulne pokoje z widną oddzielną kuchnią. Całkowicie umeblowane. Salon z balkonem. Ul. Pileckiego przy Lesie Kabackim (świetne miejsce na spacery). Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowy apartament położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku, ul. Egejska na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń (72m2): salon z aneksem kuchennym Dwie sypialnie Dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 860 zł45 m² 85,78 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Kolejowa. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul. Towarowa. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 000 zł101 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu loft do wynajęcia od zaraz, położone na osiedlu Woronicza qbik. Osiedle strzeżone 24h/dobę. Dla mieszkańców na terenie osiedla znajduje się bogato wyposażona siłownia, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na ścisłym centrum przy ul. Świętojerskiej. Mieszkanie usytuowane w cichej, spokojnej okolicy z pięknym widokiem za panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe przestronne, widne mieszkanie zlokalizowane na artystycznym Żoliborzu. Wykończone w bardzo funkcjonalny sposób. Idealna propozycja dla pary bądź osoby pracującej. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy piękne,ciepłe i przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy i atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Chmielnej. Jeśli szukają Państwo pięknego mieszkania w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Stawki Apartments, składa się z 2 sypialni, łazienki z prysznicem, schowka gospodarczego, salonu, kuchni, balkonu oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

390 000 zł49 m² 7 959 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( Bez prowizji ) - Ładne Mieszkanie 3 pokoje o pow. 49 m2. Dojazd do centrum w 15 minut Sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego Nowoczesny budynek, elegancko wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

270 000 zł30 m² 8 982 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesny budynek o wysokim standardzie w zlokalizowany tuz obok ulicy Olbrachta w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mała

Praga-Północ,Warszawa

338 725 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji przy ul. Małej, w klimatycznej, unikatowej i autentycznej części tkanki miejskiej jaką jest Praga Północ. Propozycja ta to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

520 000 zł49 m² 10 569,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***biuro City profit Nieruchomości prezentuje*** kapitalna lokalizacja! , klimatyczne ,widne i słoneczne mieszkanie z widokiem na park Mieszkanie w idealnym miejscu obok parku morskie oko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 073 380 zł98 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękny, apartament w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie! Dwupoziomowy apartament został funkcjonalnie zaprojektowany, dzięki czemu z łatwością podda się aranżacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

456 164 zł60 m² 7 617,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje Z widną kuchnią W nowo wybudowanej inwestycji zakup bez prowizji I podatku Mieszkanie 59,88 m2: 1. Salon Z aneksem 27,00 m2 2. Sypialnia 9,41 m2 3. Sypialnia 11,06 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 z garażem w świetnej lokalizacji - 5 minut do stacji metra kabaty, spokojna okolica, blisko Las Kabacki, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Steinhausa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo z 200 pln ) zlokalizowane na ul. Steinhausa blisko Al. Wilanowskiej. Garaż naziemny, zamykany,.