dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

259 zł26 m² 9,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament typu studio na Mokotowie Mieszkanie składa się z: pokoju gdzie znajduję się duże łóżko, wygodna sofa, stół z krzesłami, telewizor, szafa W części kuchennej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

523 100 zł52 m² 10 060 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak ukrytych kosztów - bez pcc I prowizji stara cena 592 800 - nowa cena 523 100 + Miejsce w garażu 20 000 pln Rezerwacja mieszkania tylko 1 000 zł Rezerwacja spotkania możliwa od 10-18 Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczowa

Wawer,Warszawa

2 800 zł65 m² 42,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu zupełnie nowy apartament trzypokojowy na ul. Bluszczowej w nowoczesnym osiedlu Nowy Marysin na Wawrze. To kilkanaście budynków tworzące małe miasteczko ,w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okaryny

Ursynów,Warszawa

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie : Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dobry dla rodziny z dziećmi. Trzy niezależne pokoje z widną kuchnią, łazienka z wanną (okno) i oddzielne wc. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 092 000 zł59 m² 18 508 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjny, przestronny apartament w centrum zielonego Żoliborza - osiedle Atelier Żoliborz. Doskonała lokalizacja zapewni Państwu szybkie połączenie we wszystkich kierunkach Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 421 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszanie po generalnym remoncie, wszystko wymienione. To miejsce dla osób, które cenią sobie dobry styl połączony z funkcjonalnością. Do wprowadzenia od zaraz. Spacer wirtualny 3D pod opisem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

251 zł36 m² 6,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Włochach Mieszkanie składa się z: sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się wygodna sofa, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

257 zł30 m² 8,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Żoliborzu Mieszkanie składa się z: sypialni z łóżkiem Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się wygodna sofa, stolik kawowy, telewizor Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

440 000 zł37 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o powierzchni 37 m2, 2 pokojowe z otwartą kuchnią, balkonem i piwnicą. Świetna lokalizacja - bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy, pod blokiem przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 600 zł84 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie z wyjątkowym urokiem kamienicy, zachowane w stylu wiktoriańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

5 100 zł101 m² 50,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny umeblowany apartament 3-pokojowy przy Łazienkach. Rozkład: apartament o powierzchni 101m2 położony jest na 3 piętrze. Składa się z kuchni z salonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowy rozkład w najbardziej pożądanej okolicy pod kątem najmu inwestycyjnego. Na granicy Rakowca i Włoch, do Centrum Warszawy 15 minut a do Lotniska 10 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podolska

Praga-Południe,Warszawa

671 541 zł52 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc! Termin oddania inwestycji: III kwartał 2023 Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz mieszkanie 52 metrowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (orientacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy i komfortowy Apartament o pow. 41 m2 z z dużym tarasem Mieszkanie nowe świeżo po wykończeniu. Lokalizacja : ul. Kasprzaka/al. Prymasa Tysiaclecia Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

253 zł39 m² 6,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie do wynajęcia na doby Mieszkanie składa się z: sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Pokoju dziennego gdzie znajduję się wygodna sofa, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursus

Ursus,Warszawa

565 000 zł58 m² 9 741 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak ukrytych kosztów - bez pcc I prowizji Miejsce parkingowe naziemne 20 000 pln Rezerwacja mieszkania tylko 1 000 zł Rezerwacja spotkania możliwa od 10-18 Bardzo dobra lokalizacja - Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w Centrum Warszawy. Świetna lokalizacja w nowym apartamentowcu przy ulicy Pańskiej. Około 15 minut pieszo do Złotych Tarasów i Dworca Centralnego. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

251 zł26 m² 9,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Duże, przestrzenne 3 pok. 75m2 w prestiżowym apartamentowcu z 2008 r. przy ul. Powsińskiej róg Idzikowskiego przy malowniczym zielonym kanałku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Moczydło

Moczydło,Warszawa

720 915 zł37 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:18/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Woli w nowopowstającym apartamentowcu. Doskonałe osiedle dla wymagających. Idealne miejsce pod wynajem. Odbierz klucze szybko - zakończenie budowy I kw. 2022 rok. - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

729 000 zł58 m² 12 569 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (58m2) w bloku przy ulicy Cynamonowej. Idealne dla pary Cechy i zalety mieszkania: mieszkanie jest świeżo po remoncie W pełni wyposażona widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pograniczu dzielnic Mokotów oraz Ochota. Jest to świetna alternatywa dla osób pracujących np. na tzw. Mordorze. Odległość od niego to około 10-15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł65 m² 19 984,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze mieszkanie, w ścisłym centrum, oddam w dobre ręce. Wcale bym oddawać nie chciała, bo urządziłam je tak, aby pomieszkać tu długie lata, jednak zagranica wzywa. Może to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie zlokalizowane 10 minut pieszo do metra Dworzec Gdański. Niecały kilometr do centrum handlowego Westfield Arkadia. Miejsce interesujące na zakup do dalszego wynajmu lub na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

259 zł60 m² 4,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie na doby Mieszkanie składa się z: eleganckiej sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 583,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, które znajduje się na pograniczu Ursynowa i Mokotowa do sprzedaży. Jest to wielu osobom znana lokalizacja, czyli osiedle,Harmony Park' od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

779 000 zł62 m² 12 564,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m Blisko m.in.; Park Szymańskiego i Moczydło. Liczne punkty usługowe, sklepy, kawiarnie, restauracje, szkoły itp. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie przy Jana Olbrachta. Znajduje się ono w cichej części warszawskiej Woli. W pobliżu znajduje się piękny park Sowińskiego oraz obok park Szymańskiego. Niedaleko także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

251 zł36 m² 6,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie na Doby Mieszkanie składa się z: sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się wygodna sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Stary Mokotów,Warszawa

3 350 zł41 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 41 m2 - Idealne dla singla / Pary - wysoki standard - Stary Mokotów, ul. Puławska / Park Morskie Oko do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2, po remoncie i przebudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

W rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46m, w pobliżu ulicy Uniejowskiej i Wrocławskiej na Bemowie. Z widokiem na zielony skwer z ekspozycją zachodnią. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

251 zł36 m² 6,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

856 000 zł66 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Warszawa Mokotów Apartament 3 pokoje śliczne wnętrza! Zapraszamy na prezentację! Mieszkanie świetnie się wynajmuje przynosząc spore zyski! Zapraszam do zapoznania z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie 58 m2 przy ul. Rogalskiego 2 na Gocławiu / Praga Południe Mieszkanie widne, rozkładowe, bardzo dobrze doświetlone, słoneczne. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

360 000 zł34 m² 10 520,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwupokojowego mieszkania w pięknej kamienicy z tarasem? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Ul. Stylowa, 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł100 m² 14 904,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe jednopoziomowe mieszkanie (99.97 m2), z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem (+2 miejsca postojowe w garażu podziemnym) gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

626 600 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja składa się z budynku wielorodzinnego, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

886 584 zł84 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Horyzont Praga - Twoje miejsce na ziemi Nowoczesne osiedle na Pradze Południe, u zbiegu ulic Rodziewiczówny i Ostrobramskiej. Pełna atrakcji, udogodnień i pięknych miejsc okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 973,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w przedwojennej odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Charakteru dodają wnętrzu półokrągłe okna. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

251 zł35 m² 7,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Doby, bemowo! Dla nawet 5 osób :-) Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ulicy Dywizjonu 303, dzielnica Bemowo, warszawa. Składa się z pokoju, gdzie znajduję się wygodna sofa, stół.