dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

640 000 zł41 m² 15 481,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy ~ 42 metrowe mieszkanie z 41 metrowym ogrodem w nowoczesnej inwestycji i bezpiecznej okolicy na Mokotowie przy ul.Zwierzynieckiej 8D Inwestycja w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. German

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł32 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia studio / kawalerkę w nowym apartamentowcu z 2021 r. przy ul. Anny German 20 w dzielnicy Żoliborz, nieopodal Sadów Żoliborskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam do wynajęcia 55-metrowe, 2-pokojowe (salon, sypialnia, oddzielna kuchnia), ładne, funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie na Mokotowie (stegny, ul. Egejska), na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

527 000 zł54 m² 9 759,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Sprzedam jasne, funkcjonalne oraz bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie fenomenalnie zlokalizowane w cichej, spokojnej i zielonej okolicy tuż przy metrze trocka. Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 030 000 zł130 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- - - scroll down for english version - - - Nowoczesny, stylowy apartament na sprzedaż położony na otoczonym parkami, prestiżowym osiedlu Apartamenty na Powiślu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Centrum,Warszawa

5 800 zł85 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja; ścisłe centrum. Blisko stacja metra, sklepy, szkoły, usługi, park, ogród Saski, teatry, stare Miasto itp. Budynek z całodobową ochroną. Zamknięte, kameralne podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w genialnym miejscu nieopodal Centrum Skorosze i Fortu V "włochy". Idealne dla pary, małej rodziny oraz inwestycyjnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Grochów Centrum,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw, znajdujące się na ulicy Garwolińskiej na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie składa się z jasnego salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

577 000 zł68 m² 8 522,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulne mieszkanie z dobrą energią czeka na swojego nowego szczęśliwego właściciela :) O mieszkaniu: ma powierzchnie 67,70 m2 jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

440 000 zł33 m² 13 382 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 47 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

6 900 zł75 m² 92 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75m2 na 12 piętrze przy ulicy Giełdowej w Warszawie. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w inwestycji Capital Art Apartments.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ochota,Warszawa

965 000 zł69 m² 13 985,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem położone na zamkniętym osiedlu tuż przy Parku Szczęśliwickim. Idealnie ciche, przestronne, z widokiem na zieleń. Dodatkowym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Oferuję do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe 48 z loggią, na Stegnach. Budynek zatopiony w zieleni. Ciche, spokojne miejsce. Cena do negocjacji. Mieszkanie spółdzielcze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

708 976 zł49 m² 14 570 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

/ mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku I rosyjsku / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / mała olszyna - 2 pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim Kupujący nie płaci pcc. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

6 800 zł99 m² 68,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na pierwszym piętrze na osiedlu leśnym, tuż przy forcie bema budynek: budynek znajduje się na zamkniętym, całodobowo strzeżonym Osiedlu Leśnym tuż przy Forcie Bema. Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

14 000 zł164 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przepiękny apartament na sadybie na zamkniętym osiedlu Z pięknym, zadbanym patio budynek: osiedle przy ul. Limanowskiego na warszawskiej Sadybie składa się z kilku 5-piętrowych budynków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

969 000 zł72 m² 13 497,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, eleganckie trzypokojowe mieszkanie zaprojektowane przez architekta, położone na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

870 000 zł34 m² 25 588,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / przytulne mieszkanie przy ul. Domaniewskiej budynek: nieruchomość znajduje się w nowej inwestycji Holm House.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

986 000 zł58 m² 16 959,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w kultowej lokalizacji? Zależy Ci na ładnym budynku, świetnej komunikacji oraz gotowym do wejścia mieszkaniu? Nie mogłeś lepiej trafić!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

555 000 zł48 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal parku Górczewska. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Kamionek,Warszawa

420 000 zł32 m² 12 991 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji oferta mieszkań od 29.52 m2 do 98.86 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

779 000 zł49 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę 2-pokojowego rodzinnego, dwustronnego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem na Muranowie z bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Stara Miłosna,Warszawa

589 000 zł62 m² 9 458,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio przestronne, zadbane mieszkanie, dwustronne, bardzo dobry układ pomieszczeń, dwa balkony, dogodna lokalizacja, niskie opłaty, szybki dojazd do centrum. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł79 m² 16 443 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialny apartament w wyśmienitej lokalizacji! Budynek przy Ul. Słomińskiego znajduję się na granicy Śródmieścia i Żoliborza, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

1 019 000 zł75 m² 13 586 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy Państwu ciche, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji- przy Chmielnej 116/118. Mieszkanie jest do remontu, ma wiele możliwości aranżacji. Można przekształcić je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

820 000 zł54 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Cena do negocjacji ;) Mieszkanie ma powierzchnie 54 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokalizacja: warszawa, wilanów Metraż: 54m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2009 Stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

805 000 zł48 m² 16 770,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 5 piętrowej kamienicy lat 50-tych. Składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wprowadzenia od zaraz - Warszawa Praga-Południe. Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Cicha i spokojna okolica to niezaprzeczalny atut tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Wiktoryn,Warszawa

430 158 zł29 m² 14 931 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do47 m2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

1 950 000 zł65 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- - - scroll down for english version - - - Nowoczesny, stylowy apartament położony na otoczonym parkami, prestiżowym osiedlu Apartamenty na Powiślu. Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwoleńska

Międzylesie,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw., przy ul. Zwoleńskiej, na warszawskim Wawrze (międzylesie). Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

639 000 zł44 m² 14 457 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż : 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu na ul.Gen.W.Andersa Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w 9 piętrowej z kamienicy z 1955r. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 843,20 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Imielin / 47,2 m2 / 2 pokoje / balkon / oddzielna kuchnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł41 m² 10 365,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: praga Południe | Mieszkanie w wysokim standardzie - świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

453 000 zł33 m² 13 773 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

732 000 zł67 m² 10 958,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,80m2 z balkonem na Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 120 €39 m² 28,72 €/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie dwupokojowe na najem długoterminowy w nowym budynku apartamentowym w ścisłym Centrum, kompletnie umeblowane z Łazienką z prysznicem. Minimalny okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

357 500 zł33 m² 10 989,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Cicha kawalerka na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

2 600 zł32 m² 81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! zgrabne mieszkanie na wynajem na mokotowie. Na wynajem 2 pokoje na Mokotowie. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, sklepów, parku Morskie Oko, blisko do Centrum. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Wola,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy. Mieszkanie jest przytulne i bardzo jasne, w pełni wyposażone do życia. Opis mieszkania: 48 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij