dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanadyjska

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 742,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Saskiej Kępie 3 pokoje 49m2 w dwupiętrowym bloku, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielanej, widnej kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

| atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta. Bogata infrastruktura komunikacyjna i usługowo-handlowa. W pobliżu park, szkoła i przedszkole. Budynek z cegły, z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pańska

Wola,Warszawa

950 000 zł144 m² 6 597,22 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą z 1994 roku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

755 295 zł86 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 140 000 zł80 m² 14 161,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składające się z 2 pokoi położone na 6. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

283 529 zł30 m² 9 482,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Mokotowie. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych, ceniących dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

456 858 zł66 m² 6 941,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja położona W sąsiedztwie zielonych terenów fortów bemowskich Opis Inwestycji: - budynek 4 piętrowy - każde mieszkanie posiada ogródek, balkon lub loggię. - teren zamknięty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

488 740 zł67 m² 7 267,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rabat 25 723zł! 0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Mokotowie. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

472 650 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakup od dewelopera Super atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na Wilanowie o pow.63 m2. Gotowe do zasiedlenia. Atrakcyjność oferty potęguje ładny przydomowy ogródek stanowiący ciekawe rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

215 270 zł23 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio od dewelopera 0%prowizji brak podatku od czynności cywilno prawnych Zapraszam Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą mieszkań w centrum stolicy: -Wygodna komunikacja - Do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

3 300 zł86 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, widne, czyste i zadbane mieszkanie o powierzchni 86 m2 + 14 m2 taras, usytuowane na Osiedlu Park Leśny w Warszawie (targówek, ul. Kondratowicza obok Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

426 504 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14- ostatnim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, praga Południe, gocław. Mieszkanie o powierzchni 105 m2 położone na ostatnim 13 piętrze apartamentowca z 2014 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

362 404 zł44 m² 8 221,51 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jasne, ciche trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7m2 na Jelonkach. Mieszkanie jest słoneczne, ustawne, po remoncie ok. pół roku temu, gotowe do wprowadzenia. Na jego pow. sk ła dają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:24/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na 24 piętrze przy Metrze Centrum! Idealny też pod biuro! Trzy niezależne pokoje,umeblowane,kuchnia wyposażona. Dobry standard mieszkania. Piękny widok na cała panoramę Warszawę. Recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł46 m² 8 442,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Wilanowie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących mieszkanie w willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

223 210 zł26 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

218 943 zł27 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedmiotowa propozycja to projekt o budowie kaskadowej w skład którego wchodzi 231 lokali. Szeroki wybór funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

330 758 zł44 m² 7 489,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Śródmieście. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w 6 piętrowym szeregowcu z windą. W skład mieszkania wchodzą: -pokój I -pokój II -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

409 725 zł50 m² 8 272,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

454 500 zł51 m² 8 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo słoneczne i ciche dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (51 m2) na warszawskiej Woli. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze (winda) sześciopiętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł120 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, nowoczesny, czteropokojowy apartament na 7 piętrze w inwestycji Apartamenty Gdański. Świetna lokalizacja w Centrum Warszawy tuż obok Starego Miasta. Doskonała komunikacja (metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Anin

Anin,Warszawa

352 894 zł54 m² 6 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Odetchnij wśród zieleni Anin to miejsce z klimatem. Nowoczesny budynek zlokalizowany jest wśród zieleni i niskiej zabudowy. Można tu odetchnąć od miejskiego pośpiechu i zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Bródno,Warszawa

298 039 zł39 m² 7 709,23 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 składające się z 2 pokoi położone na 5. piętrze w 8-pietrowym apartamentowcu z 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł27 m² 8 575,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0% prowizji i podatku pcc! Nowoczesny sześciopiętrowy budynek zlokalizowano w atrakcyjnej lokalizacji na Woli. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie 45 m2 w prestiżowym punkcie stolicy, w jednym z nielicznych wybudowanych tam nowych apartamentowców. Apartament znajduje się w samym centrum stolicy-przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

191 454 zł26 m² 7 287,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nie płać podatku i prowizji. Kup bezpośrednio od dewelopera. Inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 55 m2 w inwestycji apartamenty murano Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości, wyposażone w meble, sprzęt agd. Składa się z w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

306 000 zł42 m² 7 271,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 5- ostatnim piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

277 418 zł39 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

291 654 zł44 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup bez prowizji i podatku pcc! Zapraszamy do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Bemowie. O inwestycji: II etap w trakcie realizacji z planowanym terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

279 378 zł40 m² 7 053,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe przy ul. Leszno w Centrum Warszawy. Dwie sypialnie i salon z wnęka kuchenną. w cenie miejsce parkingowe. Grand Nieruchomości tel. tel. in English languageamanda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 700 000 zł135 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:19/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartamenty w Centrum Warszawy. Wszystkie wykończone w najwyższym standardzie-można wybrać opcje, kolorystykę, strony świata i rozkład, z dostępnych gotowych mieszkań. Cena zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Muranów,Warszawa

590 000 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie Warszawa Muranów o powierzchni 59m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 12 piętrowego budynku z windą. W skład nieruchomości wchodzą: - salon 23,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, na osiedlu Central Park Ursynów. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (lodówka, zmywarka, płyta.