dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Wola,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w centrum Warszawy. Mieszkanie jest przytulne i bardzo jasne, w pełni wyposażone do życia. Opis mieszkania: 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

538 552 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu na Warszawskim Targówku. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji, na parterze 3 piętrowego budynku, który będzie oddany do użytku pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Wiktoryn,Warszawa

369 071 zł27 m² 13 802 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja to połączenie nowoczesności oraz uroku zabytkowej kamiennicy. Zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Saska Kępa,Warszawa

8 900 zł125 m² 71,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate prezentuje czteropokojowy apartament na wynajem zlokalizowany w sercu Saskiej Kępy. | budynek| Apartament w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy z windą. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

553 350 zł34 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość : Mieszkanie 34,1 m2 zlokalizowane na VII piętrze : * 1 pokój * Oddzielona część sypialniana, * Aneks kuchenny, * Łazienka, * Balkon, * Komórka lokatorska, mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

695 000 zł70 m² 9 884,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wykończone, podwyższony standard, mieszkanie w budynku czteropiętrowym, 70,31 m2, 3 pokoje, garderoba, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, winda, teren zamknięty, monitoring, system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Ogromną zaletą tego rejonu są powstające stacje metra planowana stacja Chrzanów znajdzie się zaledwie 200 metrów od M Bemowo i umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 168 000 zł63 m² 18 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry, mam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,42 m2 + balkon + garaż w jednej z najatrakcyjniejszych aktualnie lokalizacji w Warszawie: wola, odlany ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 535,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam w swojej ofercie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m . W pełni wyposażone, w nowym budownictwie z 2016 r. zlokalizowane na warszawskich Włochach - idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Służew,Warszawa

535 000 zł47 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa niższa cena! Cena za m2 11383 pln Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 47 m 2 na warszawskim Mokotowie na osiedlu Służew nad Dolinką przy ul. Noskowskiego. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saperska

Żoliborz,Warszawa

2 350 zł26 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia studio / kawalerkę w budynku z 2011 r. przy ul. Saperskiej 1 w dzielnicy Żoliborz, nieopodal Sadów Żoliborskich. W skrócie: * 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

980 000 zł64 m² 15 241,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, pięknie wykończone - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,30m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 050 zł31 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal umiejscowiony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 100 zł80 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w centrum miasta, na granicy Woli i Śródmieścia. Budynek położony 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie przy Placu Grzybowskim. Lokal znajduje się na 6. piętrze, w bloku dostępne są 2 windy. Ma 38 mkw i składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 299 900 zł74 m² 17 566,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gocławska

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 816,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

W kilku słowach: bardzo świeże 2-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie starej Pragi i centrum kulturowego soho Factory. W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia nawet dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Włochy

Włochy,Warszawa

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu dzielnicy Włochy, bemowo i Ursus. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przepiękne dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Wolskiej 117. *Po generalnym remoncie - drewniana podloga, w stylu loftowym. *Lokal o powierzchni 38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wierzbno,Warszawa

688 000 zł50 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty: , tel. Wokół mnóstwo zieleni, cisza i spokój! własność: - odrębna własność, założona kw - możliwość zakupu na kredyt bądź za gotówkę komunikacja/lokalizacja: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kabaty

Kabaty,Warszawa

576 064 zł27 m² 21 101,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

zakup bez dodatkowych opłat: podatek; wynagrodzenie; od dewelopera Ostatnia kawalerka w inwestycji na Kabatach. Metraże na planie mieszkania. Atuty: - 1 min. do metra - 5 min. do Lasu Kabackiego - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł31 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy, słoneczny i rozkładowy jednopokojowy apartament o pow. 31 m2 w osiedlu ogrodzonym i strzeżonym, w Warszawie przy rondzie Starzyńskiego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? A może Marzysz o własnym mieszkaniu z unikatowym widokiem? Powodów dlaczego czytasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Anin

Anin,Warszawa

1 750 000 zł183 m² 9 559,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Piękny apartament wielkości domu Przestronny 183m, słoneczny apartament położony w zielonym Aninie w budynku z 1998r. Zajmuje pierwsze piętro w trzylokalowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w stylu industrialnym | 2 pok. | garaż | ul. Grójecka (english version below) W skrócie: - ul. Grójecka 216, ochota - 2 pokoje - 44,9 m2 - loggia - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Muranowie po stronie śródmiejskiej przy ulicy Jana Pawła II w okolicy ulic: stawki, miłej, niskiej. Znajdujące się w budynku wielorodzinnym wybudowanym w latach 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

611 000 zł60 m² 10 196,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 59,92m z trzema pokojami i balkonem. Cicha i spokojna okolica, idealna dla rodziny z dzieckiem. Na terenie osiedla jest przedszkole, żłobki i place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

488 000 zł41 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

518 000 zł44 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

* wyłącznie u nas* Szukasz rozkładowego mieszkania w kamienicy? Zależy Ci na świetnej komunikacji, ale jednocześnie dobrej cenie? Nie musisz już szukać. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł63 m² 9 841,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,85 m2, 3 pokoje, stan do wprowadzenia. Zlokalizowane na ósmym piętrze w bloku wielorodzinnym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poborzańska

Targówek,Warszawa

738 990 zł62 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji od Kupującego! 3- pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku z dużym tarasem. Pokój dzienny z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie (obie ustawne, bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

469 000 zł42 m² 11 167 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

English below! Pусский ниже! mamy nową ofertę! warto! Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 629 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie 45,73 m2 w postindustrialnej części Ursusa, bez podatku pcc! Podstawowe informacje: mieszkanie z 2022 roku, w pełni wykończone, wystarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 620 €74 m² 35,41 €/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie trzypokojowe na najem długoterminowy w nowym budynku apartamentowym w ścisłym Centrum, kompletnie umeblowane z Łazienką z prysznicem. Minimalny okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

460 000 zł27 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Poszukujesz mieszkania w fajnej lokalizacji w samym Centrum Warszawy? Mam przyjemność zaprezentować bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 26,5 m/2 na jedenastym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

325 000 zł22 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję sprzedaż bezpośrednio, bez prowizji mieszkania o powierzchni 21,6 m2 z piwnicą, 1 pokój z aneksem kuchennym w przedpokoju przy ul. Maklakiewicza 17 w Warszawie. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

559 000 zł57 m² 9 807,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w cichym i spokojnym miejscu? Chcesz mieszkania w parkowej i dobrze skomunikowanej okolicy? a może. Chcesz uciec przed inflacją i kupić mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 378 399 zł114 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów w okolicy Placu Wogla. Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Wyczółki,Warszawa

990 000 zł64 m² 15 566 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż piękne 3 pokojowe, parterowe mieszkanie z dużym ogrodem i bezpośrednim dostępem do przestrzeni toru treningowego wyścigów konnych Służew. Lokalizacja: osiedle jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

722 378 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

790 000 zł64 m² 12 286,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,30 m ,5 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2007 roku - Warszawa, ursus, ul. Dzieci Warszawy. Balkon, piwnica, aneks kuchenny. Odrębna.