dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 799 000 zł151 m² 18 536,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Czy marzysz o większej przestrzeni? Czy chcesz móc spędzać przyjemny czas po pracy w słonecznym salonie, a posiłki dla Bliskich przyrządzać w przestronnej kuchni z jadalnią?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe. *Centralne ogrzewanie, 46 m2, 9 piętro - piękny widok! Wyposażenie: *pokój 1: kanapa rozkładana, stolik, dywanik, szafka rtv, regał, stół +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biruty

Targówek,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48.2m2 zlokalizowane przy ulicy Biruty, tuż obok Rondo Żaba na pograniczu Targówka i Pragi Północ. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie w pobliżu Szpitala na Banacha i wum Z przyjemnością prezentujemy Państwu wspaniałą okazję nabycia uroczego mieszkania o powierzchni 46 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

513 227 zł36 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie w budynku o wysokim standardzie w spokojnej okolicy blisko centrum Warszawy. Otoczenie nieruchomości: nowo wybudowana inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowocześnie urządzone, zadbane mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowej kamienicy przy ul. Międzynarodowej 47 na Saskiej Kępie. *Dębowy parkiet, stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

449 000 zł30 m² 15 067,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Śródmieście-Wola, ul. Karolkowa Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowana na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku wybudowanym w latach 50-tych. Dzielnica Wola będąca jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł18 m² 29 675,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalna i przytulna kawalerka do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica. Powierzchnia całkowita: 18,5 m2. Czynsz: 420 zł. Mieszkanie jest widne oraz ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł46 m² 17 362,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na Śródmieściu - ul. Górnośląska (kilka minut spacerem do Łazienek królewskich)! Dla kogo? Jest to bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe narożne mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na okoliczną zieleń, zlokalizowane w pięknej parkowej okolicy na Mokotowie! - english describtion below -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

585 000 zł37 m² 15 725,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Widne, przestronne i ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2m2 - świeżo po generalnym remoncie! Mieszkanie wynajmowane, możliwość kontynuacji umowy najmu na kolejny rok na korzystnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 499 zł45 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. 45m2 dobrym standardzie na granicy Śródmieścia i Woli w osiedlu apartamentowców Capital Art Apartments przy ul. Giełdowej 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frontowa

Rembertów,Warszawa

566 035 zł72 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedane! Rembertów Frontowa 3pokoje na 71m2 rozkładowe gotowe do wprowadzenia ,4 min do skm pkp Rembertów skąd w 14 minut dojedziemy do Śródmieścia ( obok stacji Metra Centrum )! Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

3 600 zł41 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mińskiej na Pradze-Południe. Nieruchomość o powierzchni 41 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sewerynów

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie w kamienicy Galeriowiec zaprojektowany przez Ludwika Paradistala, zbudowany w latach 1937-1938. Kamienica położona na tyłach Krakowskiego przedmieścia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

530 000 zł56 m² 9 410,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe mieszkanie na podwyższonym parterze w kameralnym budynku (dwa piętra) mieszkalnym w Warszawie - Białołęka. Okna wychodzące na zachód, wschód, północ. Wykończenie: podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Gocław,Warszawa

898 000 zł96 m² 9 306 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczupacza

Annopol,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 znajdujące się w bliskim sąsiedztwie zieleni na terenie Warszawy (białołęka) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

750 000 zł56 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 56,4 m2 na kameralnym osiedlu z 2013 roku w Ursusie Gołąbkach. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Zacisze,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Zaciszu w inwestycji Dom Development "osiedle Wilno". Jest to miejsce idealnie skomunikowane z centrum, przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pasaż Ursynowski

Ursynów,Warszawa

1 086 550 zł70 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem blisko stacji metra Stokłosy. Na powierzchni ponad 70 m2 mamy obecnie przestronny salon z wyjściem na balkon, oddzielną kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z loggią na Solcu. Otoczenie nieruchomości: prezentowana nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

4 099 zł86 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją wynajmu mieszkania, które może stać się dla Państwa wymarzonym domem. To słoneczne, dwustronne i przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

795 000 zł87 m² 9 137,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce ulica Portowa. Powierzchnia 87,7 m2 salon 26m2 + 3 pokoje: 14, 12, 9.5 m2 nowoczesna otwarta kuchnia łazienka, osobne WC w przedpokoju niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne 2 pokojowe mieszkanie dla pary, ciche, idealne do pracy zdalnej, rozkład Mieszkanie składa się z obszernego salonu z wyjściem na balkon, pół oddzielnej kuchni, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam fantastyczne mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Cicha i zielona cześć wyglęgowa z genialną komunikacją z centrum miasta sprawdzi się idealnie dla pary a fakt 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł77 m² 259,74 zł/m²

 

Piętro:25/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Z pięknym widokiem na 25. Piętrze W budynku cosmopolitan budynek: cosmopolitan to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w grudniu 2013 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37m , usytuowanego w samym sercu Śródmieścia przy ulicy Pokornej. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche,odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność prezentować Państwu 4 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i wykończone o wysokim standardzie mieszczące się w kameralnym apartamentowcu na warszawskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Nowe Miasto,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, piętro 3/4 bez windy w budynku z 1955 roku przy ul. Długiej, śródmieście Nowe Miasto. Mieszkanie bardzo widne, idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

7 650 zł52 m² 147,12 zł/m²

 

Piętro:9/25

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka na Woli. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się.