dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 540 000 zł67 m² 22 882,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Fort Służew na pograniczu trzech dzielnic Mokotowa, wilanowa i Ursynowa. Wysoki standard wykończenia oraz dbałość o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muranów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji w Centrum. Mieszkanie oddalone 3 minuty od Ogrodu Krasińskich. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sadyba,Warszawa

4 900 zł67 m² 73,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już! Nowoczesne, eleganckie i bardzo funkcjonalne mieszkanie w nowym apartamentowcu, położone na malowniczej Sadybie, na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Wysokie sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

4 900 zł47 m² 104,70 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wykończone w dobrym standardzie, dwupokojowe mieszkanie, położone na najwyższym (13.) piętrze w nowym budownictwie, niedaleko stacji metra Wierzbno. Mieszkanie jest ciche, ma taras 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie sąsiadujące z parkiem Józefa Sowińskiego, znajduje się ona na warszawskiej Woli przy ulicy ul. Pustola. Cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

1 690 zł30 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy Hanki Ordonowny 21a. *Lokal położony w spokojnej dzielnicy Białołęka. *Składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

480 000 zł26 m² 18 390,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność prezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 zlokalizowane na Pradze Południe / Grochów, w pobliżu Placu Szembeka. Ulica Lubiniecka Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy przy Placu Hallera w dzielnicy Praga Północ. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ceglanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

480 330 zł35 m² 13 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak prowizji brak podatku pcc H1-2 2 pokoje parametry mieszkania W kolekcji zdjęć - zdjęcie nr.2 DOSTĘPNE MIESZKANIA NA WYŻSZYCH KONDYGNACJACH ZDJĘCIA POKAZUJĄ PRZYKŁADOWĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe , Piękne , klimatyzowane mieszkanie do wynajęcia w nowo wybudowanym budynku z 2021 roku z recepcją i ochroną! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

510 000 zł30 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnym mieszkaniem o powierzchni 30 metrów kwadratowych, znajdującym się w zadbanym bloku, w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

524 984 zł38 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

628 942 zł40 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez podatku pcc! Stan deweloperski | klucze dostępne od już Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie Stan deweloperski - mieszkanie już oddane, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 999 zł55 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 55m2 z pięknym widokiem na Warszawę na 12 piętrze + miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie. Mieszkanie jest bardzo jasne, przestronne i funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

5 800 zł86 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładne, 4 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Szczęśliwicach (ul. Włodarzewska). Mieszkanie posiada 86 m i znajduje się na parterze niskiego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 500 zł41 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje na Ochocie, blisko ul. Grójeckiej / Dickensa. Na strzeżonym Os. Zielony Dom na ul. Skorochód - Majewskiego w Warszawie. Świeżo po malowaniu i częściowej wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł36 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4m2, usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z 1938 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone i bardzo widne mieszkanie, gotowe do zamieszkania w znakomitej lokalizacji na kameralnym osiedlu a to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe odnowione mieszkanie, położone na trzecim piętrze w kameralnej trzy-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

830 000 zł59 m² 14 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadamy 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Białołęce Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze ma 59 m powierzchni użytkowej i 59 m powierzchni całkowitej. Właściciel jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

429 000 zł24 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Informcje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga- południe, grochów, ul. Zagójska 14 Metraż: 23,38 m2 Piętro 1/4 Rok budowy: 1968 Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą Cena: 429 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 566,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja mieszkania Mamy przyjemność zaprezentować klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na półpiętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popularna

Stare Włochy,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Popularnej. Idealne dla osób ceniących sobie komfort i dogodną lokalizację z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 593 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta biura nieruchomości immopolska (nr licencji 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedania widne, wysokie (ponad 3 m), przestronne i oryginalnie urządzone dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaoferować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych z balkonem, położone na 6 piętrze, w budynku z windą, z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barei

Białołęka,Warszawa

569 000 zł45 m² 12 588,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na Białołęce przy ulicy Barei. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze budynku z 2003 roku. Na powierzchnię 45,2 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Gocławek,Warszawa

1 450 000 zł69 m² 21 500,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania o powierzchni 69,3m2 na Pradze Południe w Warszawie, gdzie nowoczesność i komfort łączą się z niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście Północne,Warszawa

6 700 zł65 m² 103,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 65 m2, piętro 1/4 bez windy, w bloku z 1953r., przy ul. Wareckiej, śródmieście Północne. Świeżo wyremontowane, bardzo ciche, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł58 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* * * english version below * * * Przestronne i wygodne mieszkanie | 58 m2 | 2 pokoje | taras | parking podziemny | bezpośredni dostęp do parku Przestronny, jasny i niezwykle funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 000 zł37 m² 135,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Kasprzaka 29, w sercu Warszawy, na jednym z najwyższych pięter budynku. Mieszkanie jest nowe, nikt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:6/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka oraz duża lggia (ok 8m2) na wynajem od 1 maja na Bliskiej Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29. Nowy budynek z windami i monitoringiem. Ładne 1 pokojowe mieszkanie 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł48 m² 22 430 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy zależy Ci na dobrze skomunikowanym z centrum mieszkaniu na Starym Mokotowie? Czy chcesz mieć w zasięgu ręki tramwaje, autobusy i stację metra? Czy bliskość sklepów, bazarku, placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 145 000 zł50 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! Z przyjemnością prezentujemy to ekskluzywne, 50 metrowe mieszkanie w nowym budownictwie na Woli przy ulicy Gumińskiej. Projekt tego mieszkania to hołd dla nowoczesności - stworzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 790 zł15 m² 119,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Puławskiej. *Mieszkanie w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. *Mimo usytuowania kamienicy przy głównej ulicy, jest bardzo ciche, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

626 363 zł35 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Pileckiego 59 | Inwestycja: apartamenty Pileckiego 59 | 34,8 m2 | 2 pokoje | nowe wykończone pod klucz mieszkanie inwestycyjne do zamieszkania od zaraz | południowa ekspozycja +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

9 300 zł58 m² 160,34 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej przy Browarach Warszawskich. Jest to pierwszy wynajem! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 797 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

2 431 700 zł113 m² 21 519,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Dwustronny apartament usytuowany na 7 piętrze. Uwaga! Promocja: 2 miejsca postojowe w cenie mieszkania! Tu znajdziesz: - 4 sypialnie ( od 10,5 do 14,5 m2) - dwie łazienki, - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 370 000 zł55 m² 24 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio! Bądź zamienię na dom lub segment w stanie deweloperskim lub do remontu. Wyjątkowy, nowoczesny, 2-pokojowy apartament na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij