dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

1 100 000 zł37,50 m² 29 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

***możliwość adaptacji trzeciego pokoju! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, o powierzchni 55 m , położone przy Alei Stanów.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł42,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,5 m wraz z komórką lokatorską. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym - czyste, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

920 000 zł54 m² 17 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kabacki Dukt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł230 m² 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy apartament, zlokalizowany w odrestaurowanej, historycznej willi w sercu starego Mokotowa jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł37,31 m² 22 755,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł68 m² 23 897,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 68 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze prestiżowego osiedla Marina Mokotów I przy ul. Wyględowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł70,79 m² 107,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw. położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł61,65 m² 16 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł125 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 125 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,60 m² 13 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Budynek bez windy. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 000 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł86,13 m² 19 389,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, narożne mieszkanie z dwoma balkonami i fantastycznym widokiem na panoramę miasta! Na sprzedaż przestronne, starannie zaprojektowane mieszkanie trzypokojowe, położone na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł75 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Elegancki apartament Z tarasem na ostatnim piętrze Narożny Apartament Premium I Taras na ostatnim piętrze 51.82 m I Ostoja Wilanów I Prestiżowa lokalizacja ***** ROZKŁAD.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł59 m² 67,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже / English below Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie, na terenie nowoczesnego osiedla Galeria Park Top. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł28,50 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Topolowej budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 28,5m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł20,69 m² 16 868,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Hot oferta! wyłącznie W pepper house! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m , położoną na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł71 m² 38 014,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na zielonym i spokojnym osiedlu Zielone Zacisze na warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł30,10 m² 16 943,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł101 m² 25 643,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Loftowy apartament na mokotowie / dwa miejsca W garażu / komórka / dostępne od zaraz Mamy przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie w inwestycji Qbik Loft Apartments. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

801 000 zł56,81 m² 14 099,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,81 m , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024 roku, wykonanym z cegły i wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,30 m² 14 604,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ochota, szczęśliwice, ulica Grójecka / Korotyńskiego - 49,3m2 / 2 pokoje + oddzielna kuchnia + Balkon + piwnica we speak english Mieszkanie do remontu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 560 zł59,68 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ciche 3 pokoje z balkonem | 59,68 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 7 | 59,68 m | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł89,75 m² 14 206,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 89,75 mkw, zlokalizowane przy ulicy Grochowskiej w budynku z 2005 roku. To propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na Osiedlu Aurora idealna lokalizacja! ? Metraż: 38 m | ? Piętro: 4/6 ? Cena: 3900 zł + 600 zł czynsz + prąd wg zużycia ? Dostępne od 16-tego czerwca Nowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł41,20 m² 18 665,05 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Tylko w The Estate Warsaw Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m2, położone przy ul. Solec 109, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 241 500 zł38,21 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kompleksie Mennica Residence. Zamieszkaj w najlepszej lokalizacji w centrum Warszawy. 8 minut (750 m) do stacji metra onz. 20 minut do Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 92 m w prestiżowej inwestycji Biały Kamień | Mokotów Przestronny i świeżo odmalowany apartament z balkonem, garażem oraz komórką lokatorską idealny.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł43,48 m² 108,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,48 m , usytuowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji Manufaktura Praska przy ul. Stefana Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł140 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 zł37,25 m² 80,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokoje Z klimą | 150m od metra (otwarcie we wrześniu!) bemowo hit lokalizacyjny ul. Szeligowska, bemowo metro pod domem! To mieszkanie to prawdziwa okazja inwestycyjna i komunikacyjna!.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł93 m² 123,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe Powiśle | apartament od zielonego patio | przestrzeń i światło | Bulwary i metro w zasięgu spaceru design I funkcjonalność Do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 150 zł46,90 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł33,50 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł104,07 m² 20 418,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wilanów / Błonia Wilanowskie, ul. Kazachska, komfortowy apartament, 3 pokoje, 104m2 2 wygodne standardowe miejsca postojowe w garażu podziemnym -tuż obok wejścia na klatkę. Bardzo ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł245 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowy apartament 245 m , Widok na Pałac Kultury, grzybowska, 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 245 m , położony w prestiżowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,60 m² 18 640,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie Warszawa, białołęka (ul. Szafrańców) Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 45,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł27 m² 29 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below Unikatowa kawalerka 27 m2 z widokiem na Plac Zamkowy serce historycznej Warszawy Adres: plac Zamkowy 15 | 2. piętro | Widok na Kolumnę Zygmunta Jeśli szukasz nieruchomości.