dowolna

Mieszkania w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

6 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 962 ogłoszenia

1 299 000 zł70,64 m² 18 389,01 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48 m² 16 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż Ursynów Stary Imielin Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,98 m , położone w cichej, bocznej uliczce, w spokojnej okolicy Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł27,12 m² 18 252,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 27,12 m , zlokalizowaną przy ul. Sobieskiego 99 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie po remoncie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania, blisko pętli autobusowej oraz stacji metra. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł54,87 m² 14 926,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości findsquare prezentuje przestronne i bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ursusie - przy ul. Bohaterów Warszawy 26, tuż obok stacji pkp Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł42 m² 23 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 17 piętrowym budynku Rok budowy: 2007 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy luksus z komfortem życia w centrum? Jako agencja nieruchomości polecamy nową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 882 zł54,58 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł139 m² 18 697,84 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji We speak English. Przestronny, dwupoziomowy apartament dla rodziny 5 pokoi, 2 duże balkony (po 14.5 m ), tuż przy Parku Szczęśliwickim. Jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40,60 m² 96,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Wspólna | 40,6 m | 2 pokoje | Oddzielna sypialnia | Jasne wnętrza | Ciekawy widok na dachy Warszawy | mieszkanie z charakterem w samym sercu miasta. : dla kogo? - Dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł58 m² 17 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m z balkonem, usytuowane na 3. piętrze budynku z 2001 roku na Dolnym Mokotowie. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Kruczej, tuż przy Alejach Jerozolimskich. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41,56 m² 84,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,56 mkw., usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lazurowej 21 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł37 m² 72,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duża, funkcjonalna kawalerka Z klimatyzacją na Ursynowie na rogu ulic Rosoła oraz Wąwozowej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu (ochrona, monitoring). z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze idealne zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 052 000 zł43,87 m² 23 979,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na Woli Stylowe 3-pokojowe mieszkanie na Woli - idealne dla Ciebie Zapraszamy do poznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44 m2 , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł89 m² 31 460,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1905 roku na ulicy Lwowskiej. Jest to najstarszy dom na Lwowskiej. Po upadku Powstania Warszawskiego dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł29,22 m² 30 082 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z przestronnym balkonem w sercu Mokotowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowo wybudowanego mieszkania typu kawalerka, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł39,65 m² 20 933,17 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

:Krótko: autonomia Praska | 2 pokoje | duży balkon | klimatyzacja/ miejsce postojowe w garażu podziemnym. Nowy budynek 2025 | ul. Namysłowska. :Dla kogo? Dla osób, które szukają gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł122 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej w samym sercu Wawra, które doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł87 m² 28 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 68 m2, zlokalizowane przy ul. Fasolowej w dzielnicy Włochy. Stacja kolejowa Warszawa-Włochy w odległości 1,3 km, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł140 m² 24 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Dwupoziomowy apartament W elegancko odrestaurowanej kamienicy. DO własnej aranżacji, z możliwością podziału na 2 lokale. Klimatyzowany *** please scroll down for description in English or call.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł62,50 m² 12 752 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 mkw zlokalizowane na I - piętrze w kameralnym budynku. Niezależne wejście do trzech pokoi i kuchni z przedpokoju: - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

1 411 000 zł82,04 m² 17 198,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 578 zł39,46 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 39 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł26,50 m² 16 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł74 m² 21 283,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Prezentowane mieszkanie to przestrzeń wykończona "dla siebie" z szacunkiem do naturalnych surowców i dbałością o detale, które budują.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie przy metrze Służew | 65 m | wysoki parter | dwustronne. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ul. Podbipięty 27 na warszawskim Mokotowie, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 835 zł94,47 m² 11 028,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon, ogródek lub taras. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł32,26 m² 16 739 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł64 m² 15 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem Praga Południe, ul. Orlego Lotu 2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 64 m zlokalizowanego na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł38 m² 16 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2026 roku tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej Winnica Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł120,10 m² 20 732,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1875

Klimatyczne przestronne mieszkanie o pow. 120 mkw, w przedwojennej kamienicy tuż przy Placu Konstytucji. Mieszkanie z pewnością jest dla Tych z Państwa, którzy kochają lub są gotowi.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł51,90 m² 15 183,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy - Międzylesie (dzielnica Wawer). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł81 m² 20 740,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Osiedle Inflancka obok stacji metra Dworzec Gdański | Na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

6 706 455 zł194,39 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M13, balkon: 23,55 m, taras ( na dachu ) - 49,41 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 900 zł65,90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.