dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 982 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 982 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładnie mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Piotra Wysockiego 14. Mieszkanie dwupokojowe, z osobną kuchnią zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

2 300 zł20 m² 115,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz kawalerkę w doskonałej lokalizacji przy ul. Jana Kasprowicza, tuż przy Metrze Stare Bielany. Mieszkanie o powierzchni 19,88 mkw znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 468 800 zł54 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż stylowe, słoneczne i nowoczesne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 5 piętrowego budynku z 2007 r. przy ulicy Stawki. Mieszkanie o pow. 54,4 m2 jest umeblowane, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe - metro Plac Wilsona. Powierzchnia 66 m2, dwustronne o wygodnym rozkładzie, 3 m wysokości. Na lokal składa się: - salon z aneksem kuchennym - 2 duże sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

728 000 zł47 m² 15 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić trzypokojową nieruchomość o dwustronnej ekspozycji świata, usytuowana w zadbanym budynku z cegły z 1965 roku przy ul. Jana III Sobieskiego. Oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Natolin,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Natolinie. Ten rozkładowy lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkuna

Gocławek,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 151,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Warszawskiej Pradze Południe. Budynek położony na Gocławiu obok ch Promenada na kameralnym i zamkniętym osiedlu. Słoneczne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budrysów

Praga-Południe,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dziękuje za współpracę z agencjami! Mieszkanie dostępne! Cena promocyjna do końca grudnia 2023! Złożony wniosek w zakresie rewitalizacji, odbiór do 20/12/2023. Świadectwo energetyczne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Mirów,Warszawa

560 000 zł27 m² 20 438 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

DO sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie O pow. 27,4m2, idealne pod inwestycję a także do zamieszkania. Doskonała lokalizacja; bliska Wola rejon ulic Grzybowskiej / Al. Jana Pawła II, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

2 300 zł52 m² 43,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Bemowie. Okolica Wrocławskiej i Radiowej. Układ Dwa większe pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon (loggia), garderoba, łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie przy ul. Obozowej. Mieszkanie gruntownie wyremontowane w 2018 roku teraz wymaga jedynie odświeżenia. Mieszkanie na parterze posiada piwnicę i kawałek strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 170 000 zł95 m² 12 289,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,2m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku z 2000roku, zlokalizowane na Bielanach, przy ul. J. Kochanowskiego. 8-piętrowy budynek z wejściem od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 086 400 zł68 m² 15 976,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Bez prowizji od Kupujących. Warszawa, wola, odolany, ul. Kasprzaka. 4-pokojowe mieszkanie 67,9 m2 z balkonem 4 m2. Zlokalizowane na 4 piętrze niskiego budynku bez windy z 1959 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł52 m² 27 884,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury! Unikatowe mieszkanie w samym centrum przy ulicy Świętokrzyskiej. Dwa duże pokoje, doświetlone, ustawne. Oddzielna kuchnia z dużym oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł100 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne mieszkanie 3-4 pokojowe (100 m2) z balkonem i miejscem postojowym. Mieszkanie do własnej aranżacji z ogromnym potencjałem, wiele możliwości aranżacji , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 46,24 m2 zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Leszno w dzielnicy Wola-Młynów. Świetna lokalizacja, w niewielkiej odległości znajdują się sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

585 000 zł31 m² 18 871 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Mokotowie- malowniczych, zielonych Stegnach, przy ulicy Korsykańskiej. To urokliwe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

****biuro ładna willa nieruchmości prezentuje**** oaze ciszy I spokoju, oraz pięknej zieleni W sercu pięknego żoliborza. Mieszkanie 48 M2 3 pokoje znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

729 000 zł41 m² 17 780,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Rembielińskiej. W pełni wyposażone i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł45 m² 73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz stylowo urządzonego mieszkania w nowym budownictwie? Czy ważna jest dla Ciebie bliskość sklepów, wielu punktów usługowych, centra handlowego Sadyba Best Mall? Cenisz sobie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 599 000 zł83 m² 19 265,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2, zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z 2005 roku Ma funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Wiolinowej na warszawskim Ursynowie. Bliziutko do metra - stacja Ursynów w odległości 600 m, stacja Stokłosy w odległości 800 m. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 28,6m2 na Targówku, 100m od Stacji Metro Bródno, przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek położony w świetnym miejscu komunikacyjnym na skrzyżowaniu Woronicza z Wołoską, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W pobliżu Telewizja Polska, ch Mokotów, królikarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia całkowita to 47,20 m2 z piwnicą, sam lokal posiada 46,00 m2. Rozkładowe, ciche, po remoncie, tuż przy stacji Metro Trocka! Mieszkanie po remoncie w 2022roku: - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł27 m² 84,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale zaprojektowane niewielkie studio (kawalerka). Mieszkanie zostało urządzone z pomysłem i dbałością o detale i wygodę mieszkającej osoby. W kuchni jest zmywarka, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

799 000 zł57 m² 13 951,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkania znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Jest funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwarskiego

Sielce,Warszawa

2 600 zł38 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2 pokojowe umeblowane mieszkanie w spokojnej i zielonej części Mokotowa przy ul. Piwarskiego. Budynek i jego otoczenie ładne i zadbane. Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Mirów,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 464,80 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 51,2 m2, piętro 7/11 w budynku z 1970r., Wola Mirów. Świetna lokalizacja, wygodny rozkład, idealne dla pary lub rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

889 000 zł66 m² 13 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie pod tytułem 2 min do. Wszystkiego! - do marketów na większe zakupy (Lidl, aldi); - do bazarku Bakalarska, po świeże owoce i warzywa; - do przystanków tramwajowych (linie 7, 9, 15). Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 108 000 zł68 m² 16 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,9 m , 4 piętro w bloku bez windy-Warszawa, wola, ul. Marcina Kasprzaka. Na powierzchnie mieszkania składa się: -4 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 750 zł46 m² 80,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w budynku oddanym do użytku w 2013 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Woli przy ul. Ostroroga 27. Aspekty formalne wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 42 m2. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskiej Woli przy ul. Krępowieckiego. Umiejscowione na 9 piętrze 10-piętrowego bloku.