dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Gocław,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w wysokim standardzie. Bardzo prosze o kontakt jedynie telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1965 roku przy ulicy Bytnara na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Olszynka Grochowska,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękne, dobrze doświetlone, trzy pokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze - Południe, przy ul. Szaserów. Grube ściany i szczelne okna zapewniają przytulne, ciche miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description below Mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu Aston Real Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Jana Kochanowskiego, na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Wesoła,Warszawa

870 000 zł67 m² 12 946,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w Starej Miłośnie. Orientacja północ-południe. Przedpokój wyłożony boazerią, zabudowany szafami. Kuchnia osobna z oknem. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

920 000 zł40 m² 23 291,10 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w świetnej i zielonej lokalizacji to ta oferta powinna Cię zainteresować. Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie Dwa niezależne pokoje z oddzielna widną kuchnią Mieszkanie: powierzchnia 37,49 m2 2 niezależne pokoje z oddzielna widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Rakowiec,Warszawa

499 000 zł34 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Ochocie blisko wum i Parku Szczęśliwickiego, doskonale skomunikowane dzięki bliskości przystanków tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Malawskiego Bliska odległość od Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Mieszkanie: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Wola,Warszawa

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przytulna kawalerka położona na bliskiej Woli. Na powierzchni 30 m2 znajduje się ustawny pokój, aneks kuchenny, garderoba oraz łazienka z prysznicem. Ekspozycja okien na Wschód. Wszystkie media sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

410 000 zł26 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedanie jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bródnie w bloku z lat 70-tych. Usytuowane na 2 piętrze z 10. Mieszkanie: kawalerka Powierzchnia 26 m2 Piętro 2 z 10 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

760 000 zł39 m² 19 487,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Międzynarodowej 58/60a, saska Kępa, praga Południe. Piętro 4 w budynku 10 piętrowym. Biura nieruchomości zapraszam jedynie z konkretnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tołwińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 na Sadach Żoliborskich, tuż przy parku. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 28M2 przy metrze pole mokotowskie, czynsz administracyjny W cenie najmu, dodatkowo płatne zużycie prądu budynek: budynek z 1968 roku usytuowany na Mokotowie przy ulicy Batorego otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 735 000 zł77 m² 22 488,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do wprowadzenia, wykończone mieszkanie trzypokojowe na wysokim piętrze zapewniające komfort. Duża przestrzeń w salonie, łazienka z wanną i prysznicem, schowek z pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku, przy ul. Ks. Sitnika na Warszawskiej Woli Wnętrze 38m2 mieszkania umeblowanego w stylizacji lat 50 -tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Szczęśliwice,Warszawa

700 000 zł38 m² 18 324,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m 2 Kuchnia ciemna z możliwością połączenia z salonem, łazienka razem z wc. Mieszkanie jest do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wykończone, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze siedmiopiętrowego budynku (z 2006 r.) z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

445 000 zł30 m² 14 735,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Nowodworska | zamknięte, bardzo zielone osiedle z 2000 r. bezpośrednio nad Wisłą z wyjściem na wał nadwiślany | przystanek autobusowy 400 m od bloku | tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szareckiego

Bemowo,Warszawa

801 000 zł60 m² 13 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5m2, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1982roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szareckiego. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym na tym samym piętrze. Mieszkanie ma dobry rozkład i ładny widok. Strona wschodnia. Mieszkanie posiada widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

2 850 000 zł126 m² 22 619,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Prezentowane mieszkanie to 5 funkcjonalnych pokoi z osobną kuchnią, a także dwie łazienki, osobne wc oraz pralnia. Dzięki rozmieszczeniu okien na wschód i zachód jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlich Gniazd

Bemowo Lotnisko,Warszawa

949 000 zł72 m² 13 098,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w sercu Warszawy? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Cieszę się, że mogę Cię zaprosić do zapoznania się z tym wyjątkowym ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Wynajmu Mieszkania na Kabatach Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Kabatach, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie, z doskonałą komunikacją i dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

689 000 zł37 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy ciche i zadbane, w pełni wyposażone i umeblowane, 37-metrowe, dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze 4-piętrowego budynku na Ochocie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

770 000 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jeśli marzyłeś o zaaranżowaniu własnego mieszkania to ta propozycja jest dla Ciebie. Trzypokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i odnowione technicznie. Przystosowane dla rodziny bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

724 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 106b tuż przy Varso Tower. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

982 000 zł56 m² 17 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo ładne, wysokie na 2,75 m, dwustronne mieszkanie z tarasem i ogródkiem dla osób ceniących sobie spokój i dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 477,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pragnę zaprezentować Państwu jasne oraz rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 (w kw łączna powierzchnia mieszkania wraz z powierzchnią piwnicy wynosi 43,87 m2) zlokalizowane na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciche, trzypokojowe mieszkanie w spokojnej i pełnej zieleni części Targówka. Mieszkanie zlokalizowane na ul. Wacława Tokarza. Mieszkanie o powierzchni 55 , usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście Północne,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 60m2, piętro 10/11 z windą, w budynku z 1965 r. przy ul. Daniłowiczowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3700zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rakowiec,Warszawa

580 000 zł36 m² 15 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ochota obok wam Mieszkanie 2 pokojowe Ochocie obok wam. Świetny punkt komunikacyjna, w okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie do remontu z dużym możliwościami aranżacyjnymi. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 179,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie blisko metra. Duży pokój z wyjściem na balkon (widok na otwartą przestrzeń), widna i otwarta kuchnia, sypialnia z szfą, łazienka z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej

Bielany,Warszawa

950 000 zł56 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Prezentowane mieszkanie to 4 funkcjonalne pokoje z zamkniętą kuchnią i balkonem. Mieszkanie usytuowane jest dwustronnie, w związku z czym jest bardzo dobrze naświetlone przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie w pieknym i zielonym zakątku Ursynowa. Mieszkanie jest do remontu. , ale ma potencjał. W salonie na podłodze piekny parkiet dęmbowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

725 000 zł38 m² 18 909,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ważna informacja: *po generalnym remoncie, *sprzedawane umeblowane ze wszystkimi sprzętami agd/rtv, *druga linia zabudowy, ciche, *rozwinięta infrastruktura oraz komunikacja miejska , *dostępne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

674 000 zł51 m² 13 215,70 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 50,60 m2 zlokalizowane na 3 piętrze przy ulicy Grochowskiej 202 w Warszawie, dzielnica Praga-Południe. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

895 000 zł112 m² 7 969,01 zł/m²

 

Piętro:1/1