dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30,40 m2, znajdującą się w Warszawie w dzielnicy Targówek, przy ul. Bolesławickiej. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentacje przepięknego 2 pokojowego mieszkania 37m2 - świeżo po generalnym remoncie. Atuty mieszkania: w mieszkaniu nikt nie mieszkał, wszystko jest nowe :) Zabudowan, nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł36 m² 20 520,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w sercu miasta? Pod wynajem albo dla siebie? Mamy dla Ciebie urocze, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w samym Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 199 000 zł100 m² 11 954,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością przedstawiam Państwu Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie, stara Miłosna. Lokalizacja: osiedle Akacjowa, stara Miłosna, warszawa Wesoła Atuty mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 425,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż słonecznego, dobrze skomunikowanego 3-pokojowe mieszkania, które znajduje się na Dolnym Mokotowie. Grunt uregulowany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 175 000 zł69 m² 17 029 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Tylko U nas na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 69 m2 przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest świeżo po generalnym odświeżeniu i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Nowoczesne wyposażenie i wysoki standard wykończenia z pewnością spełnią oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

880 000 zł39 m² 22 391,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2023 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

948 000 zł62 m² 15 168 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

1 008 000 zł73 m² 13 808 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! metro imielin. Okazja! 4 ustawne, widne pokoje , duża kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janusza

Ulrychów,Warszawa

708 000 zł49 m² 14 449 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! metro księcia janusza okazja! 3 ustawne, widne pokoje , osobna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu woli, rewelacyjnie położone 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

798 000 zł51 m² 15 789 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu samego śródmieścia. Mieszkanie do kapitalnego remontu 3 pokojowe O łącznej powierzchni 50,54 m2 znajdujące się na 3 piętrze bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

298 000 zł21 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży 1/2 udziału cena do dużej negocjacji!. Okazja! 2 ustawne, widne pokoje , osobna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W zamkniętej enklawie W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł51 m² 16 962,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaoferować 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Mieszkanie po generalnym remoncie, z nową zabudową kuchenną i sprzętami mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Włochy,Warszawa

1 085 137 zł76 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pcc bez prowizji bezpośrednio od dewelopera tel.: Zachęcamy do zapoznania się z nową inwestycją zlokalizowaną na terenie dzielnicy Włochy, w pobliżu Parku ze Stawami Cietrzewia. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

997 000 zł68 m² 14 770,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

749 999 zł47 m² 15 957,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,8 m , położonego na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku z lat 60-tych, który przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

575 000 zł27 m² 21 616,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Digital Broker prezentuje 1-pokojowe mieszkanie na pograniczu Woli i Śródmieścia, przy ul. Chmielnej 73C. Doskonała oferta na start lub inwestycyjnie pod wynajem. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

3 170 zł44 m² 72,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie bezpośrednio od właściciela na bliskiej Woli (młynów). 2 niezależne pokoje + oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 045,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu komfortowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,2 m , zlokalizowanego przy ul. Płaskowickiej. Mieszkanie znajduje się na przedostatnim piętrze sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

355 000 zł18 m² 19 602,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Bielany, przy stacji Metro Słodowiec. Położenie przy ul. Słodowiec 10 zapewnia idealną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

820 000 zł57 m² 14 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja Westate z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, usytuowane na urokliwym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Plac Grzybowski* przestronna kawalerka typu studio * 34 m2 * ** do objęcia od 1. wrzesnia 2024 ** Oferujemy do wynajęcia wyremontowane, ciche jednopokojowe mieszkanie (34,43 m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu komfortowe czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Bartyckiej 20 o pow. 94mkw. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy. Nieruchomość ma 38 mkw, na które składają się następujące pomieszczenia: - sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 240,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli poszukują Państwo mieszkania w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji, to mamy dla Państwa świetne rozwiązanie. Mnóstwo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

525 000 zł39 m² 13 314,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z przyjemnością przedstawiam to przytulne, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni niecałych 40m2, które będzie idealnym miejscem dla singla, pary lub małej rodziny. Mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

765 000 zł48 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie (trzy niezależne pokoje plus osobna kuchnia) z pięknym widokiem na centrum. Mieszkanie idealne pod inwestycję oraz dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

708 000 zł35 m² 19 983,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia lub szukasz rentownej inwestycji, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Wola,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (48m2) w przy ul. Pereca 13/19 tuż przy Rondzie onz. Mieszkanie znajduje się w bloku, składa się z trzech osobnych, niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 076 400 zł44 m² 24 547,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru. Idealne pod wynajem dwa pokoje na Woli. Blisko autobus 50 m, tramwaje i metro M2. Zapraszam, tel. nr lokalu ab 123 Zamieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

589 000 zł67 m² 8 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferta skierowana wyłącznie dla klientów gotówkowych. Mieszkanie o unikalnym układzie, które oferuje znacznie więcej niż podaje księga wieczysta. To propozycja dla osób świadomych specyfiki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Tomcia Palucha. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

845 000 zł34 m² 24 852,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze 5-cio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

498 000 zł36 m² 14 016,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej okolicy - obecnie jednopokojowe , w trakcie remontu możliwe łatwe wydzielenie osobnej sypialni. 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Julianowska

Bródno,Warszawa

2 750 zł56 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie - ul. Julianowska, z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Dwa oddzielne pokoje, świeżo wyremontowana kuchnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/15