dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Koło,Warszawa

679 000 zł32 m² 21 218,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na Warszawskiej Woli - Koło. Mieszkanie Metraż mieszkania to 32,1 m2 i składa się z Pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 075 000 zł68 m² 15 727,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego tuż przy ulicy św. Wincentego na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na czwartym z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 787,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, żoliborz, sady Żoliborskie, ul. Jasnodworska bez prowizji od Strony Kupującej 3 pokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się na drugim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Służew,Warszawa

799 650 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie - do remontu Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

800 000 zł49 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na Bielanach. Bielany, to pełna zieleni dzielnica z zadbanymi ścieżkami i miejscami do wypoczynku. Położenie budynku kilkadziesiąt metrów od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

5 400 zł99 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 99m2 w bloku, przy ul. Roentgena 46 (III p), 3 przystanki od stacji metra Stokłosy lub Imielin do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł65 m² 19 984,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Mieszkanie Prezentowana nieruchomość znajduje się na 6 piętrze 6-cio piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konińska

Ursus,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 739,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokojowe mieszkanie w Ursusie, o pow. 53,86 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie z pokojem przechodnim, dwustronne, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam to przytulne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40m2, które będzie idealnym miejscem dla singla lub pary. Lokal składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miączyńska

Wyględów,Warszawa

975 000 zł65 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ciche trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Miączyńska. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku, w cichej okolicy z widokiem na zieleń. Podłogi są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł61 m² 14 590,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na 7 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

876 000 zł52 m² 16 698,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie - komfortowe miejsce do życia! 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

1 739 000 zł83 m² 20 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania piękne czteropokojowe mieszkanie o rewelacyjnych proporcjach. Nieruchomość została wykończona z naciskiem na funkcjonalność, wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Tarchomin I,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 606,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

Sprzedam mieszkanie na Białołęce (tarchomin, przy Galerii Północnej) o powierzchni 46,3m usytuowane na 7 piętrze. Budynek z początku lat 80. W bloku jest winda i zsyp na śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 50,97 metrów kwadratowych, 2 pokoje, otwarta przestrzeń: połączony przedpokój, salon i kuchnia, osobno sypialnia i łazienka. Ostatnie piętro w 3-piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25 m do wynajęcia w sercu Mokotowa! Szukasz przytulnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy? Sprawdź nową ofertę - kawalerka przy ul. Wiktorskiej 29 czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

600 000 zł20 m² 29 806,30 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania w ścisłym Centrum w doskonałym punkcie lokalizacyjnym? Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł34 m² 21 968,40 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radość,Warszawa

330 000 zł26 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji atrakcyjnej, urządzonej kawalerki na warszawskim Wawrze o powierzchni 25,32 m2 wraz z przynależnym ogródkiem o powierzchni 10,5 m2. Jakkolwiek sytuacja prawna całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko Białołęka / 2 pokoje 42 m2 / Prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ulicy Wałbrzyskiej. Doskonała lokalizacja - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wyględów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 mkw zlokalizowane przy ul. Miączyńskiej 54. Mieszkanie mieści się w budynku na dziesiątym piętrze z dziesięciu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie- sadyba. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i dużym balkonem, warszawa, białołęka, nowodwory, ul. Aluzyjna Mieszkanie składa się z 2 pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

1 350 000 zł92 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju) do własnej aranżacji przy ul. Wałbrzyskiej na Mokotowie - Służew. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiołków

Stara Miłosna,Warszawa

3 900 zł92 m² 42,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na osiedlu Stara Miłosna przy ul. Fiołków. Dobra komunikacja z centrum, dwa bezpośrednie autobusy do stacji metra Politechnika (502, 411) odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy St.Kazury na Natolinie, na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony - Salon - 20m2 , z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

895 000 zł68 m² 13 123,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam, sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie 3 pokojowe w Warszawie przy ul. Odkrytej 37. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z 2000 roku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł46 m² 23 655,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane -ul. Ludna Śródmieście. Budynek z 1965 roku, został ostatnio gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

579 000 zł28 m² 20 605 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Kawalerka 28 m2 z pięknym widokiem, na Muranowie. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie kuchni i łazienki w 2023r, z odnowionym parkietem dębowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

748 000 zł54 m² 13 929,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 53,7 m2, znajdującego się w Dzielnicy Białołęka w części Tarchomin, przy ulicy Ceramicznej 18. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

735 000 zł41 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie do własnej aranżacji- 400 m do Metra Racławicka. For English scroll below | Nous parlons francaise Podstawowe informacje: mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Grzegorzewskiej 4 Idealne dla singla lub pary bez zwierząt. Pokój około 18 m2. Umeblowany. Kuchnia około 6 m2. Wyposażona Łazienka 4m2 z wanną. Budynek w głębi osiedla, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,71m2, usytuowane na 10-tym piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

821 500 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Bielany w Warszawie. Mieszkanie posiada wiele atutów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę dwupokojowe mieszkanie - 38 m2 na Mokotowie. Idealna lokalizacja. Mieszkanie znajduję na Alei Niepodległości, 30 metrów od wejścia do stacji metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł59 m² 16 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Mokotów,Warszawa

915 000 zł57 m² 16 109 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe wykończone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, w świetnej lokalizacji na Ursynowie, blisko Metro Imielin. Mieszkanie będzie idealne dla rodzin z dziećmi, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prowizja 0 %. Na sprzedaż 38.4 metrowe dwupokojowe mieszkanie, położone przy ul. Białołęckiej 269, białołęka, warszawa. Status prawny: pełna własność z księgą wieczystą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż w Atrakcyjnej Lokalizacji na Bemowie Z przyjemnością prezentuję przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 795 000 zł106 m² 16 895,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2022 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Mieszkanie w stanie do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij