dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 235 000 zł59 m² 20 932,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W kilku słowach Na sprzedaż trójstronne w pełni wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m2 znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie na Muranowie. Pełne umeblowanie, po remoncie. Piękny widok. W sypialni: łóżko podwójne, szafa. W salonie: kanapa, stół, krzesła, regał, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ulicy Bokserskiej. Mieszkanie oferuje idealne połączenie komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

700 000 zł47 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1972 roku zlokalizowane w Warszawie w pobliżu ulicy 1 Sierpnia. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Białołęka. To propozycja stworzona zarówno dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

863 000 zł66 m² 13 075,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą z 2010 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł61 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia od 01/12/2024 umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w bloku z 2010 roku w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

735 000 zł36 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1966 roku -warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Budynek po remoncie. Nowa elewacja, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania jasna i cicha kawalerka usytuowana na 5 piętrze bloku na Żoliborzu. Mieszkanie o pow.36 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wawer,Warszawa

707 484 zł42 m² 16 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I nowa inwestycja na gocławiu I Biuro Sprzedaży tel. Apartamenty położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Gocławia, przy planowanej stacji skm Gocław!nie przegap tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 446,70 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkanie w odnowionym bloku z 1977r. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze i składa się z salonu, 2 sypialni, łazienki i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

635 000 zł41 m² 15 548,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Brief: gocław | Horbaczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, zabudowany balkon, parking na zamkniętym terenie. Monitorowane osiedle, liczne place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

509 000 zł22 m² 22 723,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szaserów

Mokotów,Warszawa

950 000 zł63 m² 15 079 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m , znajdujące się na drugim piętrze przy ul. Szaserów na Pradze-Południe, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Imielin,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie na Imielinie o powierzchni 52 m2. Znakomita lokalizacja, na strzeżonym, ładnie zagospodarowanym zielenią osiedlu , usytuowanym tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m2 położone w bloku przy ulicy Białobrzeskiej na Ochocie w Warszawie. Blisko różnych uczelni m.in. Wum i uw. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

1 020 000 zł74 m² 13 839,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,7 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z la t 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie., Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

528 000 zł34 m² 15 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przestronna umeblowana i wyposażona kawalerka gotowa do zamieszkania. Lokal na 2 piętrze zlokalizowany na Białołęce - Nowodwory. Kameralne ogrodzone osiedle z ochroną. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 18 989,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania przestronne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 6-piętrowego budynku z 2011 roku, położonego przy ul. Jana Kazimierza 64, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 507 050 zł92 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 92,31 m2 z przynależnym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Do wynajęcia kawalerka (28m2), położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Sielce,Warszawa

895 000 zł48 m² 18 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle przyjemnego mieszkania na Sielcach, idealnego dla singla lub pary. Mieszkanie to, o metrażu 47,71 m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

599 999 zł31 m² 19 537,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o pow 30,71m przy Parku Akcji Burza. Podstawowe informacje: zadbany budynek z 2003r. Mieszkanie jednostronne z południową ekspozycją okien, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 50m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1952r. przy ul. Iwickej, mokotów, sielce. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 3 200 zł + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 329 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż widne i ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wrzeciono 39. Osiedle charakteryzuje się dużymi odległościami między budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 600 zł50 m² 52,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,69 mkw, znajdujące się na Ursusie (ul. Herbu Oksza) na 1. (z 7) piętrze w nowej inwestycji ,mój Ursus z 2022 r. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

1 800 zł28 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka. Metro księcia janusza Oferuje mieszkanie na wynajem typu Kawalerka. Mieszkanie składa się z jeden pokoju połączonego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

610 000 zł38 m² 15 968,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przytulna kawalerka z pięknym widokiem na Bemowo. Obok budowanej stacji metra Lazurowa. Powierzchnia 38,2 m2: a) pokój dzienny + aneks kuchenny - 28,50 m2 b) hol - 5,65m2 c) łazienka - 4,05m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

756 563 zł44 m² 17 171,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa prestiżowa inwestycja na woli przy blue city - 6km od centrum Kawalerka usytuowana na 1 piętrze z korzystnym układem o powierzchni 44,06 m2 z przynależnym balkonem - 6,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samarytanka

Zacisze,Warszawa

840 000 zł53 m² 15 736 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie, położone na Targówku Mieszkaniowym. Usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą na Osiedlu Samarytanka. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł49 m² 14 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Szmulowizna,Warszawa

1 250 000 zł74 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferujemy mieszkanie 74 m2 znajdujące się na piątym piętrze z windą w budynku oddanym do użytkowania w 2008r , w którym zastosowano ciekawe rozwiązania architektoniczne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Pilna sprzedaż - oferta tylko dla klientów "gotówkowych" Cena podlega negocjacji Białołęka, ul. Kartograficzna > 29 m2 > 1 pokój z aneksem kuchennym > duży balkon ok 5 m2 > osiedle 2010 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80m2 zlokalizowane na Mokotowie / Sadyba. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, (przestronne mieszkanie na Mokotowie) z ogródkiem. Ciche i słoneczne 56 m2, dwa pokoje (salon + sypialnia) z oddzielną, jasną i dużą kuchnią, po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne 2 pokoje znajdujące się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku przy ulicy Siecznej. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 40,01m2 jest idealnym miejscem, jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

564 850 zł31 m² 18 221 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja do 30.11.2024 r. Kawalerka z panoramicznym widokiem na Mokotowie przy ul. Bryły 10 Idealne pierwsze mieszkanie lub inwestycja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

2 700 zł44 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha 43,5m2 | 3 pokoje z otwartą kuchnią | balkon | 7 piętro z windą | autobusy i tramwaje w promieniu 300m | 500m od budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij