dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okińskiego

Ochota,Warszawa

649 999 zł37 m² 17 520,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Warszawa, ochota, rakowiec, ul. Okińskiego bez prowizji od Strony Kupującej Gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe, bardzo ustawne mieszkanie z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Targówek,Warszawa

520 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem na Targówku, przy ulicy Łabiszyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 36 mkw posiada dwa pokoje i mieści się na parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

625 000 zł42 m² 15 060 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

624 000 zł46 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok ocieplony i po remoncie balkonów. Do dyspozycji są dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocławek,Warszawa

595 000 zł40 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe Gocławek, ul. Kawcza 37 Metraż: 39.5 m2 + duży balkon 6 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2001 Stan prawny: Pełna własność z KW Cena: 595 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 320,60 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję wyjątkowo ciche, narożne mieszkanie o powierzchni 46,13 m , położone na 10. piętrze w 13-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie jest dobrze doświetlone, z loggią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 722 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią. Wysoki parter, balkon. Blok położony jest przy ulicy Targowej, ale fizycznie - przy cichej uliczce Kameralnej. Ekspozycja okien (południe) sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Kupie mieszkanie w Warszawie i okolicach. Może być zadłużone. Także udzial w mieszkanie. Przed licytacją komornicza. ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

728 000 zł47 m² 15 489,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne mieszkanie na Starej Ochocie, ze spektakularnym widokiem na panoramę miasta, czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

420 000 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Digital Broker prezentuje idealną kawalerkę na wynajem krótkoterminowy w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Dzięki świetnej lokalizacji, bliskości terenów zielonych i dogodnej komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

980 000 zł62 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie - idealne dla pary, gotowe do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, nowoczesność i doskonałą lokalizację, to właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Wesoła,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 464,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Świetne mieszkanie w sercu Wesołej - idealne dla młodych ludzi, poszukujących idealnego mieszkania na start :) Marzysz o własnym kącie w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

799 000 zł62 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Wałbrzyskiej 19 - tuż przy Stacji Metra Służew. Jest to idealna nieruchomość zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

525 000 zł38 m² 13 707,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę, mieszkanie o powierzchni 38,3 m2. Pasłęcka 12c, nowodwory, tarchomin, białołęka, warszawa. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

540 000 zł42 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (41,5 mkw) 2 pokojowego przy ulicy Literackiej na Bielanach. Mieszkanie ciche z balkonem, 400 metrów od przystanku autobusowego oraz 600 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Tarchomin,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2005 roku zlokalizowane na Białołęce - Tarchomin przy ul. Modlińskiej. Zadbany budynek- wejście do klatki zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje: salon 16,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Śródmieście,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 378,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje | Śródmieście | Solec | Piwnica | kw | 37,4 m po pomiarach architekta Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Solcu, przy ulicy Koźmińska 9. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

1 040 000 zł55 m² 19 033,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie z balkonem, położone na 6. Piętrze przy Alei ken. Funkcjonalny układ wnętrza, duża ilość naturalnego światła oraz możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 539 000 zł104 m² 14 798,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż luksusowe 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,5 m2, do którego przynależy taras o powierzchni 14 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

841 000 zł49 m² 17 194,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Ochota przy ul. Baleya. Mieszkanie o powierzchni 48,91 m znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smocza

Wola,Warszawa

560 000 zł30 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferuję komfortową kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy ul. Smoczej, na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Kamionek,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Duże przestronne 2-pokojowe mieszkanie / 55,50m2 / na drugim piętrze z windą w sześciopiętrowym bloku mieszkalnym. Odnowione w dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

762 000 zł36 m² 20 991,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z 2020 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Tomasza Nocznickiego. Blisko metra Młociny, około 5 minut piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

725 000 zł46 m² 15 829,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Pańskiej 57 - tuż przy rondzie onz. Jest to idealna nieruchomość na inwestycję pod wynajem bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Wesoła,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie, przygotowane do własnej aranżacji, usytuowane na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

774 200 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne, nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3m2, usytuowane na podwyższonym parterze w nowym budynku z 2023roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

660 000 zł46 m² 14 224,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młota

Nowa Praga,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 495,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze o powierzchni ok. 54,43 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 19m2, ok. 11 m2, ok. 7,3m2) - kuchnia ( ok. 6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 257,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, o powierzchni 45,88 m2 doskonałe dla osób dogodną lokalizację (bliska Wola | Nowolipki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, ochota, 2 pokojowe, przy Parku Szczęśliwickim. Dostępne od 20 marca 2025 r. Mieszkanie po remoncie, całkowicie umeblowane ładnymi i funkcjonalnymi meblami, agd. Naprzeciwko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

420 000 zł28 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Wspaniała i funkcjonalna kawalerka z możliwością wprowadzenia od zaraz. To oferta, którą chciałbym się dziś z Wami podzielić. Jest to doskonała propozycja dla osoby, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 677 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania: ciche, jasne, ciepłe, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią w odległości spacerowej od stacji Metro Marymont na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zakupu bez prowizji rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej części Bielan, z pełną infrastrukturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 150 000 zł53 m² 21 859 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie z widokiem na pkin - przestrzeń, potencjał i lokalizacja, której nie da się pobić! Warszawska Wola, a może już Śródmieście? Trudno powiedzieć, bo Al. Solidarności 83/89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

549 999 zł42 m² 13 129,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - kuchnia ok. 7m2, - salon ok. 18 m2, - sypialnia ok. 9 m2, - łazienka ok. 4m2, - przedpokój - balkon Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak pl | ua | eng | ru | Oferujemy na wynajem nowe, piękne, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w nowym budynku przy ul. Raabego 15 na Ursynowie. Mieszkanie składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

1 763 310 zł111 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Eurovilla prezentuje komfortowy, przestronny 110,9m2, słoneczny apartament na sprzedaż w prestiżowym apartamentowcu z własnym centrum sportowo-rekreacyjnym lokalizacja Apartamentowiec znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 429,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji eco-berensona realizowanej przez J.W. Construction Holding S.A. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego.