dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Ostrobramska,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Floriana Znanieckiego. Cicha i spokojna okolica. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajmu bezpośrednio, oddane w 2020 roku 31m2 w Warszawie, na Pradze Płn. przy ul. Stalowej. Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 909,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok ocieplony i po remoncie balkonów. Do dyspozycji są dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

843 000 zł47 m² 18 090,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł59 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 59 m przy ul. Nowowiejskiej na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 1952 roku bez windy, z parkingiem naziemnym wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Powsin,Warszawa

1 595 000 zł70 m² 22 926,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Brief: dolny Mokotów, siekierki | ul. Dywizjonu ak Jeleń | zamknięte, kameralne osiedle Wiślany Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 69,57 m2 na wysokim parterze, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

799 800 zł50 m² 15 910,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Las Bielański,Warszawa

499 000 zł28 m² 18 145,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrze w budynku z 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Williama Szekspira. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

637 000 zł37 m² 17 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Budynek w zacisznej okolicy, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 463,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 48,50 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

895 000 zł53 m² 16 950,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i pięknym widokiem, położone w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Praga-Północ,Warszawa

1 082 750 zł61 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskiej Praga-Północ przy ul. Kamiennej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 090 000 zł85 m² 12 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Marzycie o miejscu tylko dla siebie ciepłym, przytulnym i gotowym od zaraz? Szukacie przestrzeni, w której od pierwszego dnia poczujecie się jak w domu? A może chcecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja/ budynek: wola, ulica Obozowa. Osiedle niskich, dwupiętrowych budynków. Osiedle ogrodzone, z kilkoma wjazdami i wejściami na jego teren. Pomiędzy poszczególnymi blokami wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

877 000 zł57 m² 15 332,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 6 piętrze w 12 piętrowym budynku zlokalizowane - Warszawa, mokotów, ul. Sonaty -osiedle Służew Nad Dolinką. Budynek (rama H) z 1979 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

816 000 zł63 m² 12 870,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1981 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie - kawalerka usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

965 000 zł78 m² 12 371,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe - 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2009 roku. Warszawa, ursus, ul. Ryżowa. Mieszkanie po odświeżeniu, świeżo pomalowane, wymieniona pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

572 000 zł44 m² 12 970,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

714 000 zł50 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Mariana Keniga. Mieszkanie składa się z: - dwóch sypialni, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 705,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Po generalnym remoncie na Żoliborzu. 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1976 roku zlokalizowane w Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ulicy Wrzeciono. 3, które znajduje Blok z dwiema windami, klatka schodowa po remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rębkowska

Grochów,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uprzejmie dziękuję agencjom. English version below. Wynajmę umeblowane mieszkanie o pow. 31 m2, zlokalizowane w Warszawie na Pradze-Południe, przy ul. Rębkowskiej. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Targówek,Warszawa

329 000 zł23 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22.6m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku zlokalizowane na Targówku w cichej i spokojnej okolicy. W poblizu Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

1 500 000 zł78 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na Białołęce- tarchomin. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 900 zł95 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie na Wilanowie o powierzchni 95 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą na zamkniętym osiedlu. Dostępne od lipca bez pobierania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł28 m² 24 357,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, o pow. 28 m2, usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

809 000 zł63 m² 12 841,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: -trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 745,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 37,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1973 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (południowy-wschód), w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 148 000 zł78 m² 14 699,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w centrum Tarchomina gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 7. piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

999 000 zł59 m² 16 897,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 512,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Doskonała lokalizacja - 3 minuty spacerem do stacji metra kondratowicza. -Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą zlokalizowane -warszawa, targówek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

683 000 zł63 m² 10 858,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,90 m , 9 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1985 roku -warszawa, bemowo, ul. Wrocławska. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

493 500 zł26 m² 18 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyremontowana kawalerka usytuowana na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy Stawach Brustmana. Mieszkanie ma powierzchnię 26m2 i jest.