dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sztuk Pięknych

Wola,Warszawa

599 000 zł24 m² 24 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie w wybudowanej w 2012 r. inwestycji Villa Arte ( ), w dzielnicy Wola-Odolany (ul. Sztuk Pięknych 1). Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

737 000 zł47 m² 15 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

To mieszkanie ma tylko dwie wady: balkon idealny na jedną osobę i dwa kieliszki wina 3. piętro w budynku bez windy (ale to dobra wymówka na codzienny ruch) Reszta to już czysta miłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z: dwóch pokoi Przestronnego salonu z loggia, sofą, łóżkiem, biurkiem i telewizorem Sypialni z łóżkiem i szafą Oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł31 m² 24 032,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Pradze Południe, ul. Optyków 3a, 100 metrów do ch Promenada! Tel: mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

595 000 zł36 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam pilnie mieszkanie na ul. Nowickiego, tuż obok Trojdena. Ciche, zieleń za oknem, 2 oddzielne pokoje (warszawa, księcia Trojdena). Cena do negocjacji. Piękny widok na park, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

kom. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (37,60 m2) w Warszawie na Górnym Mokotowie przy ul. Modzelewskiego. Mieszkanie składa się z salonu (16,43m2), sypialni (8,20m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 492,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie 47,9 m z balkonem i wyjątkowo dużą piwnicą - Mokotów, ul. Jana III Sobieskiego 113 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji Stara Ochota, pl. Narutowicza Zapraszamy do wynajęcia mieszkania, które łączy w sobie idealną lokalizację z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyobraź sobie poranki przy filiżance kawy w kuchni z oknem, gdzie wpadają pierwsze promienie słońca. Popołudnia spędzone w przestronnym salonie z balkonem, skąd roztacza się widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 875,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z 2000roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej. Osiedle spokojne i zielone z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

4 000 zł68 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oaza spokoju I klimatu W cudownymsercu śródmieścia. Lux lokalizacja!. Najem okazjonalny. Koszty najmu 4000 zł czynsz 1000 zł kaucja 4000 zł media wg zużycia wolne od września mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

911 000 zł48 m² 18 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48 m usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku otoczonym zielenią. Wysoki standard wykończenia: mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Salezego

Powiśle,Warszawa

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Powiśle gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję lub dla siebie 2 pokoje na parterze! Marzysz o mieszkaniu w sercu Warszawy, w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic? Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

719 000 zł46 m² 15 462,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Grochowska 44 Metraż: 46,1 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2017 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 312,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Rozłuckiej 4, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windami. Lokal o powierzchni całkowitej 42,3 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 313,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: dwupokojowe ustawne mieszkanie w cichej okolicy na Białołęce Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m, położone na ostatnim, 3. piętrze nowego bloku (oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

600 000 zł29 m² 20 477,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 1-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Stańczyka. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

700 000 zł46 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46 m , zlokalizowane w Warszawie przy ul. Habicha 23. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 139 000 zł60 m² 18 983,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie - Mokotów (stegny)! najważniejsze informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe do własnej aranżacji kupujący nie płaci podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 642 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na atrakcyjnym 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Aleksandra Gierymskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

960 000 zł59 m² 16 382,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Westate Wola prezentuje: mieszkanie z dużym tarasem przy Kępie Potockiej - Żoliborz, gwiaździsta 15a Lokalizacja: to jeden z tych adresów, które naprawdę mają znaczenie. Gwiaździsta 15a -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47 m2 na Targówku, ul. Bazyliańska. W skład lokalu wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siekierki,Warszawa

1 115 000 zł46 m² 23 988,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na nowoczesnym, kameralnym osiedlu Wiślany Mokotów - jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 62m2 na Os. Oświata przy ul. Mołdawskiej róg Racławickiej. Mieszkanie do remontu. Można zrobić 3 pok. z aneksem kuchennym. Bardzo ładne, mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskich Skrzydeł

Praga-Południe,Warszawa

959 000 zł64 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opis: oferujemy do sprzedania piękne 4-pokojowe mieszkanie 64 m położone na warszawskim Gocławiu (praga-Południe) przy ul. Polskich Skrzydeł. Nieruchomość zlokalizowana 1 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

770 000 zł53 m² 14 569,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokojowe mieszkanie na Kabatach, o pow. 52,85 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1990 r. Mieszkanie rozkładowe, ekspozycja okien na wschód w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

749 888 zł54 m² 13 886,80 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie na Sadybie 54 m , ul. Bernardyńska Powierzchnia: 54 m Piętro: 11/12 Liczba pokoi: 3 Stan prawny: możliwość założenia księgi wieczystej przy umowie Zakup: tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Muranów,Warszawa

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie przy metrze Ratusz Arsenał | wynajem Z przyjemnością przedstawiam Państwu przytulną kawalerkę w idealnie skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest jasne i schludne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 892,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej. Mieszkanie o powierzchni 55,06m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

550 000 zł40 m² 13 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe w stanie do zamieszkania - usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Teren osiedla jest monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krymska

Sadyba,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m przy ul. Krymskiej. Nieruchomość Lokal jest dwustronny, dobrze doświetlony, z klasycznym, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

675 400 zł30 m² 22 438,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na dynamicznie rozwijającej się Woli. W zasięgu 15-minutowego spaceru znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

788 000 zł37 m² 21 297,30 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na IX piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy Al. Jerozolimskich 131, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

824 000 zł52 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,78 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku przy ul. Jana Olbrachta na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Warszawa-Targówek ul. Płosa - autobusy: 270 m od osiedla - tramwaje 1,5 km od osiedla - metro Trocka 1,2 km - osiedle Nowy Targówek z 2018 roku, chronione, zamknięte, monitorowane Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

760 000 zł61 m² 12 559,90 zł/m²

 

Piętro:7/8