dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

479 999 zł34 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: nieruchomość o powierzchni 33,51m2, w tym rozkładowa kawalerka o powierzchni 29,81 m2 z wydzieloną częścią sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne dla rodziny, inwestora lub osób szukających spokojnej lokalizacji z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

549 000 zł39 m² 14 186 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużą loggią i piwnicą. Metro Kondratowicza jedynie 700 m. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji dzień dobry, wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę z wydzieloną częścią sypialnianą i dzienną, osobną kuchnią w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

419 900 zł27 m² 15 551,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, mieszkanie na Bielanach. Zalety nieruchomości: - widne mieszkanie, - bardzo dobra komunikacja, - spokojne sąsiedztwo, - 2. parki obok bloku, - ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

460 000 zł31 m² 14 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 31 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -warszawa, stegny, ul. Portofino. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, łazienki, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum i w sąsiedztwie centrów handlowych Arkadia i Klif. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie. Mieszkanie po remoncie m.in. nowe sprzęty agd, kuchnia, panele. Miejsce parkingowe za szlabanem, balkon, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł69 m² 11 959,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Lokalizacja & Komunikacja: - metro 400m, - przystanki autobusowe znajdują koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 032,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Grochowska 44 Metraż: 46,1 m2 Piętro: 3/4 Rok budowy: 2017 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 745,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 10 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, bemowo, ul. Sternicza 127 główne atuty - lokal wykończony w bardzo dobrym standardzie, - mieszkanie po odświeżeniu, zadbane, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

859 000 zł80 m² 10 737,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz! Narożne mieszkanie 4 pokojowe na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

0% prowizji dla kupującego. Zapraszam na dzień otwarty we wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Przestronna, wyremontowana kawalerka 1-pokojowa o powierzchni 29 m2 z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

620 000 zł34 m² 18 075,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokoje 34,3 m Powiśle - Solec Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m , zlokalizowane przy ul. Solec 83 na warszawskim Powiślu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wierzbno,Warszawa

2 300 zł46 m² 50,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

NA wynajem czyste I zadbane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Malczewskiego 37/41 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Powierzchnia: 45,8 m2 Piętro: 3 (bez windy) Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę. Układ mieszkania; -Duży, jasny pokój - wygodna przestrzeń do życia, pracy i relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 795,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m . Lokalizacja: warszawa, bielany, osiedle Piaski. Bielany są jedną z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Opis mieszkania: przedstawiam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

1 030 000 zł61 m² 16 821,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61,23 m2, piętro 1/4 z windą w budynku z 2021r., Praga Południe-Grochów. Sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

809 000 zł58 m² 13 948,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje mieszkanie w warszawskich Włochach. Mieszkanie o powierzchni 58,00 m2 składa się z: - salonu połączonego z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

829 000 zł49 m² 16 987,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Czyste,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie położone jest w budynku wielorodzinnym z 1993 roku, w obrębie dzielnicy Wola, w części Czyste. Znajduje się na drugim piętrze w X-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 793,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Braci Wagów 2. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - pokój z wyjściem na przestronny balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sielce,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. Świeżo odmalowane, słoneczne mieszkanie z widokiem na zieleń. Spokojna okolica tuż przy Łazienkach Królewskich - wejście ok. 200 m od bloku. Idealna lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 800 zł55 m² 87,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, w pełni umeblowane mieszkanie z przestronnym balkonem o ekspozycji południowej, wykończony w wysokim standardzie i w naturalnych przyjemnym dla oka kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów Centrum,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

736 994 zł51 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka. 1 min - przystanek autobusowy Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bemowo / ul. Kryształowa / 3 pokoje / 78m2 / balkon / miejsce postojowe w garażu /pomieszczenie gospodarcze Na wynajem trzypokojowe, przestronne i umeblowane mieszkanie położone w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia od zaraz klimatyczne dwa pokoje na Kabatach przy ul. Bronikowskiego 1 Pow. 35m2; salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie odnowione w 2019roku. Osiedle jak i cały blok objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

553 410 zł37 m² 15 099,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bardzo słoneczne i jasne trzypokojowe mieszkanie z balkonem z którego możemy podziwiać piękną panoramę Warszawy. Budynek z lat siedemdziesiątych z dwiema nowoczesnymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

929 000 zł50 m² 18 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokoje, 50 m kw., duży balkon, weranda, metro 4 min (otwarcie 2026), paczkomat niecałe 10 m - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

640 000 zł53 m² 12 030,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

* pilna sprzedaż * Zapraszam na prezentację! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, o powierzchni 53,2m2, położone na 9 piętrze zadbanego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

1 325 867 zł79 m² 16 830 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mówimy W językach ua / ru oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie W ofercie apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, zadbane i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe w wysokim standardzie, położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 300 metrów od stacji metro Imielin, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

715 000 zł42 m² 17 023,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

~~ pośrednikom dziękujemy! ~~ ~~ sprzedaż bezpośrednia | direct sale only ~~ english version below Sprzedam bezpośrednio widne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

1 130 000 zł84 m² 13 404,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Szukasz klimatycznego mieszkania w otoczeniu zieleni? To właśnie je znalazłeś - na warszawskim Bemowie! To przestronne, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Świętochowskiego 2. Oferuje funkcjonalny.