dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 024 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 024 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Górce,Warszawa

1 189 999 zł66 m² 18 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2020r., Bemowo, Górce. Do ewentualnego odświeżenia, meble i wyposażenie w cenie, idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

795 000 zł45 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż w pełni umeblowane, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 10. piętrze budynku z windą, zlokalizowanego 2 minuty pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

974 758 zł53 m² 18 496,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим на русском 0% pcc brak prowizji W związku z dużym zainteresowaniem inwestycją dostępność mieszkań może ulec zmianie. W ofercie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 586 070 zł106 m² 14 899 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Bemowo (chrzanów), przy ulicy Szeligowska. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowickiego

Ochota,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 913 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z ok. 1967 roku, w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na Saskiej Kępie na warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Saskiej 10. Mimo, że mieszkanie stanowi odrębną własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

535 000 zł27 m² 19 910,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.27m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Starej Ochocie ul. Grójecka. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

821 000 zł54 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne i usytuowane od strony wschód zachód. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oczary

Białołęka,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary lub rodziny z dzieckiem - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez kotów i psów - wolne od zaraz Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Niedźwiadek,Warszawa

519 000 zł48 m² 10 767,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie w Ursusie Niedźwiadku na ul. Orląt Lwowskich 54. Znajduje się ono na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku. Mieszkanie jest do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa, ul. Malborska, osiedle Tivoli przy stacji metra Kondratowicza Osiedle oddane do użytku w 2009 roku. Składa się z 7 trzypiętrowych bloków, w sumie 280 mieszkań, zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciupagi

Białołęka Dworska,Warszawa

445 000 zł37 m² 12 151,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ul. Ciupagi na zielonej, kameralnej Białołęce Dworskiej. Mieszkanie Trójstronne i dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chocimska

Górny Mokotów,Warszawa

549 000 zł22 m² 25 534,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jednopokojowe Mieszkanie w Pobliżu sgh przy ul. Chocimskiej Jeśli szukasz jednopokojowego mieszkania blisko Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, istnieje wiele czynników, które warto wziąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Torach

Włochy,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia bezpośrednio, nowe, ładne 2-pokojowe mieszkanie (salon z kuchnią ok 30 m2+ sypialnia ok 11 m2+ łazienka7 m2+ osobne pomieszczenie na garderobę ok 3m2+ przedpokój) o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 215 000 zł50 m² 24 496 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ul. Rydygiera 12 na Żoliborzu. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

845 000 zł54 m² 15 735,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie w zielonym Ursusie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone przy ul. Magnackiej w Ursusie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

799 000 zł61 m² 13 040,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz ciekawego i praktycznego mieszkania na Białołęce? Ta oferta z pewnością Cię zaciekawi. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie poddaszowe z ogromnym potencjałem w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie położone przy Al. Wyzwolenia, kameralnej ulicy łączącej Plac Na Rozdrożu z Placem Zbawiciela. Dwa umeblowanie pokoje (amfilada), kuchnia z oknem połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, i wygodne, mieszkanie, w niskim, zadbanym budynku na 1 piętrze przy ul. Floriana Znanieckiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 443,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wprowadzenia, położone w zielonej i cichej okolicy zaledwie 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 413,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ekskluzywne mieszkanie 73,1 m z tarasem 50 m Białołęka, ul. Kartograficzna Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na cichej ulicy z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Moczydło,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa słoneczne i ciche pokoje z kuchnią na Obozowej. Mieszkanie jednostronne z zachodnią ekspozycją okien, usytuowane jest na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

899 013 zł61 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta | 0% pcc | brak prowizji centralne biuro sprzedania mieszkan Skontaktuj się z nami i poznaj aktualną ofertę specjalną. W sprzedaży mieszkania o metrażu od 31,66 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

739 000 zł64 m² 11 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji Świetna oferta mieszkania do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, tj. dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki i garderoby (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

4 995 zł70 m² 71,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: cena: czynsz dla Właściciela : 4 995 zł bez miejsc postojowych + 200 zł - 1 miejsce post. / 400 zł 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę nowoczesne mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu blisko stacji metra "bemowo" (ok. 5 minut spacerem). - 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

777 000 zł49 m² 15 954,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Озмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: na sprzedaż oferujemy komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z doskonałym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Włochy,Warszawa

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poznaj ofertę dobrze wykończonego 2-pokojowego mieszkanie z dużym balkonem/tarasem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie) Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cichociemnych

Gocław,Warszawa

809 000 zł54 m² 14 981,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję dwupokojowe mieszkanie. Blisko Centrum Handlowego Promenada. Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z bardzo zielonym terenem dookoła. Blok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 620,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1999 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej. Blok z windą, elewacja budynku po remoncie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z końca lat 70 tych. 400 metrów od stacji Metro Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 140 000 zł65 m² 17 485 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż, świetnie położone, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5-tym piętrze, 8-piętrowego budynku zlokalizowanego pod adresem Aleja Armii Ludowej 7. Ścisłe Centrum. 2 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 48 m | Warszawa - Saska Kępa, ul. Ateńska 2 Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

849 000 zł74 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadbane mieszkanie na wysokim parterze z wyjściem do pięknego i bardzo dużego ogródka z widokiem na drzewa iglaste i liściaste. Możliwość adaptacji na mieszkanie 4 pokojowe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Takie właśnie jest to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł37 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zgoda 13; centrum. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze. Ciche i przytulne. Okna wychodzą na ulicę Sienkiewicza. W niedługim czasie od strony okien powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

745 000 zł44 m² 17 126,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli marzysz o przytulnej, klimatycznej przestrzeni, w której po pracy wypijesz herbatę na tarasie i odpoczniesz z dala od miejskiego zgiełku właśnie znalazłeś swoje miejsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

612 999 zł44 m² 13 831,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie stylowe i nowoczesne mieszkanie, 2 pokojowe z tarasem 7,82 m 2 ul. Geodezyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Mokotowa przy ul. Etiudy Rewolucyjnej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

558 000 zł40 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam jasne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 39,90m2 z loggią 7,2 M2 zabudową z przesuwnymi szybami. Pokój duży połączony z aneksem kuchennym - wyposażonym w szafki, lodówkę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij