dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy 3 pokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie usytuowane w zielonej okolicy na Pradze Południe (grochów), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze wszystkimi stronami miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batuty

Służew,Warszawa

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe i przestronne 4 - pokojowe z balkonem przy ul. Batuty na ładnym zielonym osiedlu Służew nad Dolinką Mieszkanie na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedaż bezpośrednia Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

648 000 zł41 m² 15 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe -aktualnie jedno z najładniejszych mieszkań na Białołęce - pachnące świeżością -wykończone i wyposażone pod klucz -wszystko zupełnie nowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

898 000 zł86 m² 10 454 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Ochocie, przy ul. Bobrowskiego 9. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bokserska

Służew,Warszawa

385 000 zł24 m² 16 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Biuro Digital Broker prezentuję kwalerkę o powierzchni 24 m2. To idealna nieruchomość pod inwestycję lub dla pary czy singla. Głównymi atutami są doskonała komunikacja z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy. Blok zacisznie położony w otoczeniu zieleni, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

490 000 zł26 m² 18 773,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkania z odbiorem jesienią 2026, sprawdź ofertę gotowych mieszkań 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 218,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle na warszawskiej Pradze. Doskonała lokalizacja, zapewniająca mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień - Park Skaryszewski, sklepy i restauracje np. Warszawa Wschodnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 196,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferuję przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76m2 w świetnej lokalizacji w stanie do zamieszkania. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż nowa oferta na Woli - rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Wolska 78/80 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

740 000 zł53 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kossutha Na powierzchnie mieszkania składa się: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

873 340 zł34 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 33,59 m2. Wynajęte mieszkania w budynku, w którym prowadzony jest hotel pod marką Royal Tulip. Każdy lokal ma status pełnoprawnego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

699 000 zł54 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli marzysz o miejscu, które ma swoją historię, ciepło i niepowtarzalny charakter to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Położone na Saskiej Kępie, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

950 000 zł70 m² 13 563,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2022 roku, na osiedlu Park Leśny Rembertów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

535 000 zł41 m² 12 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Kamionek,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 711,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,87 m i składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni z szafą w zabudowie łazienki z prysznicem, przedpokoju Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Tarchomin,Warszawa

799 000 zł44 m² 17 955,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na ul. Śreniawitów3, jednej z najlepszych lokalizacji na Tarchominie. Lokalizacja: - centrum Handlowa 5 minut spacerem, - liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

744 900 zł47 m² 15 715,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Trzypokojowe mieszkanie na Ochocie - Al. Jerozolimskie 149 Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze wyremontowanego dwunastopiętrowego budynku, który znajduje się przy Al. Jerozolimskich 149. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

650 000 zł58 m² 11 226,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

715 000 zł38 m² 18 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w świetnej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Metra Ks. Janusza. Idealne dla singla, pary lub na wynajem. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, sypialni, widnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł27 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonale zaprojektowane niewielkie studio (kawalerka). Mieszkanie zostało urządzone z pomysłem i dbałością o szczegóły i wygodę mieszkającej osoby. W kuchni jest zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

898 000 zł66 m² 13 503,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Brief: warszawa | Bemowo | ul. Kaliski 35. Jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m na wysokim parterze z 56-metrowym tarasem. Położone w cichej i spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 413,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ekskluzywne mieszkanie 73,1 m z tarasem 50 m Białołęka, ul. Kartograficzna Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na cichej ulicy z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

540 000 zł36 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Śniardwy. Mieszkanie - usytuowane na 8 piętrze, powierzchnia 36,3 m2 , dwa pokoje (16,5 m2 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 211 228 zł71 m² 17 134,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stara cena -> 1 353 725 zł Nowa cena -> 1 211 228 zł 0% prowizji | 0% podatku pcc | zakup bezpośrednio od dewelopera Mokotów Prestiż | Komfort | Wygoda jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

788 500 zł55 m² 14 320,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe - 55,06 m2 + balkon 4,6m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 338,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1980 roku-Warszawa, mokotów, ul. Konstancińska. Blok usytuowany w środku zieleni i doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

950 000 zł56 m² 17 025,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne mieszkanie na Mokotowie. Gotowe do wprowadzenia od listopada. Przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 840,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Saska Na sprzedaż kawalerka 27,97m2 z dużym potencjałem i bardzo dobrej lokalizacji. Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowodworska,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 505,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,90 m , położone na 7. piętrze z 8 (budynek wyposażony w windy). Lokal jest gotowy do zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

759 000 zł48 m² 15 842,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne, narożne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Okrąg 5 - w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych części warszawskiego Powiśla. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Centrum Warszawy | Metro Rondo onz 5 min | ul. Waliców Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Waliców Powierzchnia: 49,5 m Cena: 949 000 zł Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

509 000 zł27 m² 19 020,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Duże okna * Jasne i ustawne pomieszczenia * Nowe osiedle * Gotowe Mieszkania w ofercie 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł42 m² 14 633,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Rozłuckiej 4, usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windami. Lokal o powierzchni całkowitej 42,3 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 253 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe. blok znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wawrzyszew. w tej chwili mieszkanie jest odnowione, i świeżo umeblowane. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

950 000 zł61 m² 15 573,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na spotkanie I zapytaj O dodatkowy rabat zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: żoliborz / Metro Marymont / Metro Plac Wilsona / Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

724 000 zł50 m² 14 480 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 50 m przy samej stacji metra Księcia Janusza - Wola. Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m tuż przy stacji Metra Księcia Janusza,.