dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

704 000 zł45 m² 15 644,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

3 750 zł50 m² 74,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Kubańskiej na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, w spokojnej okolicy, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 089 000 zł83 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania: -4 oddzielne, ustawne pokoje - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

425 000 zł28 m² 14 964,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Przytulna kawalerka po remoncie Warszawa Bródno, ul. Łojewska Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, zlokalizowana w spokojnej części Bródna przy ul. Łojewskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

683 000 zł57 m² 11 940,60 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

***mieszkanie rozkładowe, przestrzenne na Białołęce przy ulicy Aluzyjnej** Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na warszawskiej Białołęce, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 552 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania trzypokojowe, komfortowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 61,6 mkw. wraz z komórką lokatorską na tym samym piętrze o pow. 3,8 mkw. Mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł18 m² 20 514,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m Warszawa - Praga-Południe Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa. Nieruchomość znajduje się na kameralnym niskim osiedlu, otoczonym pełną infrastrukturą - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lirowa

Szczęśliwice,Warszawa

7 000 zł63 m² 110,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe mieszkanie Z loggią - lirowa 5, ochota Będą umeblowane / Loggia 7,60 m / Nowy apartamentowiec 2024 z windą / Klimatyzacja i pompa ciepła / Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Westate Wola prezentuje wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m w zielonej części Pragi-Południe. To propozycja dla osób, które cenią komfort dużych wnętrz, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

545 000 zł36 m² 14 980,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,38 m, praga-Południe, rejon Ostrobramskiej i Budrysów Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,38 m, położone na 4. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 866,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zadbane, rozkładowe 3 pokoje już wolne! cisza, zieleń Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,51m2 z osobną kuchnią i balkonem na pograniczu Ochoty i Włoch; ulica 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

595 000 zł39 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na Woli w bloku z 1964 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.51m2 przy ul. Rozpylacza składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mokotów | Idealnie wykończone | Do wprowadzenia Wyobraź sobie ten moment, gdy zamykasz za sobą drzwi i zostawiasz na zewnątrz cały miejski zgiełk. Wita Cię przytulna cisza Twojego własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jest na 11 piętrze, dzięki czemu dysponuje bardzo fajnym, panoramicznym widokiem, a równocześnie zapewnia prywatność, bo nie ma sąsiadów okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł64 m² 13 265,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Fasolowej 45 w Warszawie, zlokalizowane 4 minuty rowerem/15 minut piechotą od pkp Warszawa Włochy, z której w 12 minut dostaniemy się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

729 729 zł50 m² 14 536,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Podstawowe informacje Mam do zaoferowania gotowiec inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, 4 pokoje na wynajem dające łączny przychód 6200 zł, umowy podpisane na okrągły rok! roi na poziomie 8.2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 399 000 zł70 m² 19 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: to jedna z najchętniej wybieranych części Woli - nowoczesna, dobrze skomunikowana, a jednocześnie spokojna i zielona. W najbliższej okolicy znajdują się: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku na osiedlu Ebejot przy ul. Dzieci Warszawy 27b na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

715 000 zł46 m² 15 543,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną na Warszawskim Bemowie przy ulicy Wrocławskiej Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Mieszkanie dwu pokojowe z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

412 804 zł26 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

999 970 zł66 m² 15 151,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie Z 2 loggiami I ogródkiem W zadbanym bloku na ul. Miklaszewskiego oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - warszawa, centrum, ul. Krochmalna 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z odrębną własnością i założoną księgą wieczystą , położona w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego budynku w świetnym punkcie komunikacyjnym - tuż obok Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

679 000 zł45 m² 14 989 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Są mieszkania, które od razu dają poczucie komfortu - jasne, przytulne i gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów. Takie właśnie jest to mieszkanie na nowoczesnym, zadbanym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

435 000 zł23 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum ul. Smolna Do wynajęcia 2 - pokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną ciemną kuchnią o powierzchni 37 m2 położone w centrum Warszawy, ul. Smolna 8 (zaraz przy rondzie De.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

998 000 zł67 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie w dobrze utrzymanym, 9-piętrowym budynku z windą. Lokal jest zadbany, umeblowany i gotowy do wprowadzenia, z pięknym, nieprzysłoniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

605 000 zł36 m² 16 805,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Budynek z dala od istniejących zabudowań w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

855 000 zł59 m² 14 491,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe (58,7mkw) zlokalizowane na 8 piętrze (z 10) budynku przy ulicy Bacha 34. Mieszkanie jest przygotowane do remontu więc nie trzeba już ponosić dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

399 000 zł29 m² 13 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2009 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Podłużnej (osiedle Lewandów). Osiedle strzeżone - z całodobową ochroną, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

695 000 zł51 m² 13 561 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

2 pokoje / 51,25m2 powierzchni użytkowej / balkon / oddzielna kuchnia/ schowek/ komórka lokatorska ***2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ulicy Petofiego** Mieszkanie znajduje się na 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ochota,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

479 000 zł28 m² 16 866,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bełskiej. Osiedle zamknięte i chronione, zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

663 000 zł47 m² 14 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 400 000 zł70 m² 19 943 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam 3 pokojowe funkcjonlane mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Bardzo dobra lokalizacja na Miasteczku Wilanów, blisko al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ciche z oknami na patio. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 przy ul. Łabiszyńskiej składające się z : - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - kuchni, - łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij