dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

867 000 zł48 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topograficzna

Rembertów,Warszawa

929 000 zł89 m² 10 485,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | 88,6 m | Rembertów, ul. Topograficzna To 90-metrowe, jasne i przestronne mieszkanie w Rembertowie będzie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocławek,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 837,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam do obejrzenia przytulnego, słonecznego mieszkania na Warszawskim Gocławiu. Te przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone jest na zadbanym, ogrodzony oraz chronionym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

760 000 zł51 m² 14 902 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2-pokojowe mieszkanie usytuowane 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1992 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, posiada wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Bemowo,Warszawa

489 000 zł30 m² 16 305,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, -wyposażona kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2005 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

886 000 zł63 m² 13 974,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

5 700 zł108 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny przestrzenny apartament na dachu Z prywatnym wejściem Wyposażone | Przestrzenne | Słoneczne / Komfortowe | Klimatyzacja ***** rozkład pomieszczeń I standard Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

755 000 zł42 m² 17 976,20 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej o powierzchni 44,2 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

801 380 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Digital Broker, prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ulicy Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. Jest to idealna nieruchomość dla pary a także jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

745 000 zł54 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 54,00 m2, na którą składa się: salon + aneks (22,11 m2) z wyjściem na loggię (3,94 m2), niezależna sypialnia (10,74 m2), niezależna sypialnia (9,65 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie 50 m na Mokotowie w parku tuż przy metrze Służew. Okna wychodzą na park, jest cicho i zielono. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł60 m² 15 462,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Koprzywiańskiej w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Lokal znajduje się na 2. piętrze (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

839 000 zł49 m² 16 994 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 49,37m2 na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul. Baboszewskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 673,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Śródmieście , na sprzedaż ciepłe, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 12- piętrze w 15- piętrowym budynku z lat 70. Top lokalizacja obok stacji metra Rondo onz, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 43 m na Ursynowie! Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy Ursynowa. Idealne dla singli, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Stary Mokotów,Warszawa

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś singlem, parą, pracujesz hybrydowo albo po prostu szukasz świetnie zaprojektowanej przestrzeni w idealnym punkcie Mokotowa to mieszkanie zostało stworzone właśnie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

2 290 zł53 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla, pary - potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 53 mkw na warszawskiej Pradze Południe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sadyba,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*English version below na wynajem 4-pokojowe mieszkanie na najpiększniejszej częśći sadyby przy ul. Nałęczowskiej 62 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

595 000 zł37 m² 16 256,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Doskonała lokalizacja - 5 min. od stacji Metra Księcia Janusza. 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Górczewskiej. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 699 999 zł101 m² 16 800,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kazachskiej 1. Ponad 100 m2 powierzchni oraz wysokiej klasy materiały użyte do wykończenia (drewno, kamień naturalny, miedź) zapewnia wygodę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł33 m² 17 216 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 33,40 mkw. Lokal znajduje się na 2. piętrze 12-piętrowego budynku, usytuowanego przy ul. Łukowskiej (praga-Południe). Nieruchomość typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupokojowym, usytuowanym na warszawskim Tarchominie, przy ulicy Odkrytej. O mieszkaniu: mieszkanie ma powierzchnię 44 mkw, mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości Pure estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z oszałamiającym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie ma 70 m2 i składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Usytuowane jest na 2 piętrze w 10 pietrowym budynku z dwoma windami. Lokal o powierzchni 40,5 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

635 000 zł42 m² 14 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj od zaraz w świeżo wyremontowanym mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe I funkcjonalne mieszkanie 59 mkw na dolnym mokotowie Nowoczesne wykończenie | Wydzielona jadalnia | Balkon | Garaż | Czerska | Dolny Mokotów | Blisko Łazienek Królewskich | Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1982 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Eugeniusza Lokajskiego. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 649 000 zł148 m² 17 922,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 381,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2