dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone 6 minut pieszo od metra Bródno. Profesjonalne zdjęcia już wkrótce. Funkcjonalny układ z oddzielną sypialnią, salonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł39 m² 20 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedaży mieszkanie 2 pok o pow 39 m2 z balkonem - pełna własność Mieszkanie składa się z 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialny widnej kuchni Łazienka z Wc Holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł49 m² 14 664 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul Kickiego - do - niewielkiego remontu Mieszkanie składa się - duży pok pow 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główna arteria Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra infrastruktura. 100 m liczne linie tramwajowe i autobusowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł34 m² 20 414,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne, nowoczesne mieszkanie na Mokotowie w świetnym miejscu komunikacyjnym przy ul. Puławskiej, w okolicy Parku Arkadia i Warszawianki. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ryżowa

Stare Włochy,Warszawa

759 000 zł40 m² 18 880,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, kameralne mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 z własnym ogródkiem! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

455 000 zł31 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka usytuowana na 10 piętrze w zadbanym, ocieplonym wieloklatkowym bloku z 1976 roku zlokalizowanym przy ul. Barcelońskiej na osiedlu Stegny (mokotów). Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w znakomitej lokalizacji Warszawy przy ulicy Skoczylasa 10 na Pradze-Północ. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 850 zł75 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 75 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - przy Błoniach Wilanowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56 m2, parter/15 z windą, w budynku z 1979 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, idealne dla pary lub małej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 040 000 zł52 m² 19 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Umowa przedwstępna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Sokołowskiej 11 w Warszawie usytuowanego na trzecim piętrze bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2, piętro 2/10 z windą, w budynku z 2006r. przy ul. Rudnickiego, bielany Piaski. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

3 800 zł66 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! (english below) Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia b. ładne, ciche, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie świeżo po remoncie, nigdy wcześniej nie wynajmowane 3-pokojowe, 57 m2 przy ulicy Starej Baśni 12 na Starych Bielanach (bielany). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 000 zł27 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od marca. Możliwość oglądania 19.02. oraz 23-28.02. Mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym. Jest widne, słoneczne, z balkonem od strony zachodniej. Wyposażenie jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 150 000 zł85 m² 13 577,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie na wilanowie Z miejscem parkingowym - plastyczny układ do własnej aranżacji Optymalny metraż dla rodziny | Księga Wieczysta i uregulowana własność | Z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

592 350 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,9 m , położonego przy Alejach Jerozolimskich 111 w Warszawie - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze, położone w zacisznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Białołęki, na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

575 500 zł30 m² 19 449,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy gotowiec inwestycyjny. Sprzedam przytulne, bardzo ciche mieszkanie 1 pok. (29,59m) usytuowane na 1 piętrze - czteropiętrowego budynku z lat 50tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Imielin,Warszawa

880 000 zł53 m² 16 603,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ważne 1: dla agencji - Nie sprzedajemy przez agencję więc każdy telefon z agencji będę odrzucał na wstępie bez podania przyczyny:-) Ważne 2: mieszkanie będzie dostępne od lipca 2026 (do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem - dostępne od zaraz - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - O mieszkaniu: 3 pokoje na 54m2, funkcjonalny układ z oddzielna kuchnią 6 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

2 850 zł47 m² 60,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie przy ul. Bazyliańskiej 18 w dzielnicy Targówek. 3 niezależne pokoje, duży balkon. Powierzchnia 47 m2, mieszkanie na 7 piętrze, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Piaski,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 988 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 41.5 m2, parter/10 w budynku z 1973 r., Bielany, Piaski. Do remontu, idealne dla singla lub pary, także na flippa lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku 6 piętrowym z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. W budynku nowa elektryka, ogrzewanie i przewody gazowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

810 000 zł67 m² 12 143,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku na Białołęce. Najważniejsze atuty nieruchomości: metraż większy niż w księdze wieczystej ( po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 40 m w dobrym stanie po remoncie w pełni umeblowane i wyposazone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 1 pokojowe - studio- usytuowane na ostatnim 2 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Mirabelki. Nowoczesne i kameralne osiedle. To spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Jelonki,Warszawa

435 000 zł30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu małe, dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Jelonkach. Mieszkanie jest niezamieszkałe, do przejęcia od zaraz. Mamy tam 2pokoje 9 i 12m2, ciemną kuchnie 3m2, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 290 zł22 m² 104,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Mikrokawalerka w centrum Warszawy - ul. Marszałkowska 27/35 | 5. piętro | Klimatyzacja | wifi | Po odświeżeniu od zaraz Na wynajem nowoczesna, w pełni umeblowana mikrokawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nubijska

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł56 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów, 3 pokojowe z balkonem, trójstronne mieszkanie na Saskiej Kępie. 4 piętro bez windy, budynek 4-piętrowy z 1974 roku. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poronińska

Stare Włochy,Warszawa

818 000 zł48 m² 17 041,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poznaj ofertę dobrze wykończonego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem/tarasem Stare Włochy , ul. Poronińska (okolice al. Jerozolimskie) Lokalizacja i otoczenie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

655 000 zł39 m² 16 881,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Mokotów | ul. Maklakiewicza | po remoncie | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Mokotów,Warszawa

899 000 zł56 m² 15 939,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 56,4 m2 składa się z: - salonu, - pokoju, - sypialni, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Kabaty,Warszawa

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

830 000 zł46 m² 17 849,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z: - salonu, - jadalni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Skorosze,Warszawa

955 000 zł64 m² 15 039,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe na Skoroszach o powierzchni 63.5m na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 995 000 zł95 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wnętrze prowadzi dzień w dobrym rytmie: część dzienna płynnie łączy salon z kuchnią i całoroczną, przeszkloną loggią; część prywatna daje spokój i porządek (sypialnia.