dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

47 m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam mieszkanie 47 m.kw. 3 pokoje w Ursusie ul.1-go Maja 3 - mieszkanie po generalnym! remoncie i ciche - nie zadłużone - po wymianie pionów, tylko blok tuż przed ocieplaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Pradze Północ Powierzchnia: 53 m2 Dwa pokoje: 22 m2 , 11 m2; kuchnia 9,30 m2, łazienka, balkon. Możliwość wynajęcia dużego garażu (23,5m2) Mieszkanie zadbane, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka z balkonem i oknami wychodzącymi na stronę południowo- zachodnią. Umeblowana i wyposażona w podstawowe sprzęty. W łazience jest wanna. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalińska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

witam mam do zaoferowania mieszkanie (w systemie tbs) 60m2, 2005, ul. Opalińska (żoliborz, przy Powązkach Wojskowych) w bardzo dobrym stanie, 2-pokojowe z dodatkowym aneksem sypialnym, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na Ochocie do wynajęcia. Blisko jest park, pola Mokotowskie, dobry dojazd do centrum i innych dzielnic (blisko ul. Żwirki i Wigury). Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie wykończone: kuchnia gres, lodówka,zmywarka,kuchenka w zabudowie, hol gres/parkiet dąb, łazienka tterakota, glazura, wanna, kabina prysznicowa, umywalka, wc glazura, terakota umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgrupowania Żubr

Bielany,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w budynku ogrodzonym z domofonem, osiedle też ogrodzone, okolica spokojna, dużo zieleni, mieszkanie ciche, umeblowane, składające się z 2 pokoi z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

252 000 zł27 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie po generalnym remoncie,W pełni umeblowane,idealny punkt komunikacyjny,niskie opłaty,budynek po wymianie wszystkich instalacji,nowa elewacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w cichej enklawie Ochoty. W pobliżu park, korty tenisowe, 900 m od centrum handlowego Reduta i Blue City. Ulica Maszynowa 10. Nowy budynek z 2001roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio sprzedam eleganckie mieszkanie w cichej enklawie Ochoty. W pobliżu park, korty tenisowe, 900 m od centrum handlowego Reduta i Blue City. Ulica Maszynowa 10. Nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

przytulna kawalerka w okolicy dużego węzła komunikacyjnego, po remoncie,z nowym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 rozkładowe pokoje: pokoj dzienny z półotwartą kuchnią (gaz) i balkonem, dwie sypialnie lub sypialnia i gabinet, łazienka z wanną i wc. Mieszkanie ciche, czyste, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche, aktualne od zaraz. Preferowani studenci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, sypialnia+ salon z aneksem kuchennym, nowe , salon nie w pełni umeblowany, ciche strzeżone osiedle, dobry dojazd do centrum: 30 min. 2 przystanki autobusem i 3 kolejką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę całe mieszkanie, lub dwa pokoje oddzielnie. W pobliżu pętla tramwajowa, basen, bazarek, kino, centrum handlowe oraz las Bemowski. Podana kwota najmu nie zawiera opłat czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mirów

Mirów,Warszawa

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

swietna komunikacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie na pradze pd. przy samych działkach.Kuchnia w pełni umeblowana łazienka i salon także.Mieszkanie po starszej osobie więc designe taki jaki jest.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - samo Centrum Warszawy, obok Ogrodu Saskiego, blisko stacji metra Świetokrzyska, 51 m2, po generalnym remoncie, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motycka

Targówek,Warszawa

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 55 metrowe, 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Motyckiej. Budynek czteroklatkowy, mieszkanie na trzecim piętrze. W pobliżu: szkoła, park, sklep wielkopowierzchniowy, bank, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursus

Ursus,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ladne mieszkanie, po gruntownym remoncie, calkowicie urzadzone. Mieszkanie sklada sie z malej sypilanii i salonu z aneksem kuchennym. Cena: 1500 + oplaty (prad, gaz, kablowka i internet),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszogrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe, loggia,piwnica. Mieszkanie jednostronne okna od południa,klatka z domofonem. Mieszkanie odnowione znajduje się w ładnej okolicy w pobliżu: park, plac zabaw, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę( powiększoną) 28 m2. Dwa pokoje ( w tym jedna sypialnia), kuchnia, przedpokój, łazienka. Mieszkanie położone w samym centrum Warszawy, przy Placu Grzybowskim, przy metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

300 000 zł36 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w trakcie wymiany pionów wod-kan. Już wymieniona została instalacja elektryczna oraz gazowa. W mieszkaniu trzeba wyremontować łazienkę i kuchnie w.g. własnego uznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie. W kuchni glazura i terakota. Pełne wyposażenie: sprzęt rtv, agd,DVD. Miejsce doskonałe pod względem komunikacji miejskiej Anielewicza przy Jana Pawła. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę kawalerkę 26,3 m2, III piętro, winda, lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Jest to doskonałe miejsce dla osób potrzebujących śródmiejskiej atmosfery ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Ursus,Warszawa

150 000 zł22 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe na pierwszym piętrze połóżone w zielonej okolicy Ursusa. Niedaleko przystanek autobusowy, stacja pkp i sklepy. Zapraszam do oglądania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie 34 m2 przy ul. Podleśnej, róg ul. Marymonckiej Bielany. Pokoje 16 i 9 m2. Większy pokój z oknem balkonowym z kratka. Łazienka z wanna i wc 3m. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-przestronne -umeblowane -po remoncie -przytulne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursus

Ursus,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

posiadam mieszkanie do wynajęcia po remoncie,umeblowane bardzo dobra lokalizacja 1600

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie na Woli (3min od ul. Góreczewskiej) o powierzchni 40 m. kw. Układ pomieszczeń to 2 pokoje z aneksem kuchennym i oddzielną łazienką. Lokalizajca gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bardzo ciche mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Trzy pokoje (16/10/9), kuchnia oddzielna. Okna wychodzące na południe i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane mieszkanie do wynajęcia od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolkowska

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, polożone na rogu ulic Powstańców Śląskich i ul. Górczewskiej. Blisko supermarket, szkoła, park. Dobra komunikacja z centrum miasta (autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Tarchomin,Warszawa

410 000 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie poddaszowe, jednopoziomowe na Tarchominie. Osiedle zamknięte z monitoringiem i ochroną. Powierzchnia 72m2 ( w księdze wieczystej 52m2 - skosy ) Przestronne, widne (dziesięc okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okna wychodzą na wschód (widać działki i most Siekierkowski) i na południe (w kierunku Wilanowa). Okna plastikowe. Kuchnia wykonana na zamówienie (dębowa) z pełnym wyposażeniem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku 10 piętrowym z windą na drugim piętrze. Okna wychodzące na osiedle. Jest to teren cichy zazieleniony, blisko szkoła i przedszkole, plac zabaw dla dzieci.W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo przytulne na nowym osiedlu Miasteczko Regaty, ciche, wykończone, wyposażone, niezamieszkałe. Zainteresownane osoby proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

mieszkanie znajduje się w odremontowanym ocieplonym budynku ładna spokojna okolica dużo ogrodowej zieleni po jednej stronie park po drugiej lasek kryty obiekt sportowy mieszkanie posiada drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę na Woli ul. Obozowa. Jeden pokój, łazienka, aneks kuchenny. Mieszkanie ciche, przytulne, w pełni wyposażone i umeblowane, w pokoju szafa wnękowa. Stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

472 000 zł73 m² 6 465,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Powierzchnia: 73 m2, 5 piętro/5. Mieszkanie rozkładowe z dużym przedpokojem, z 4 pokojami z 3 zabudowanymi balkonami, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie 3 piętro w 3 piętrowym 3 jasne sypialnie ,1 pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka , wc. Komfortowo urządzone , do.