dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przanowskiego

Wola,Warszawa

527 000 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ciche, dwustronne mieszkanie z 2003r. w doskonałej lokalizacji(ok.15 min.do centrum). Rozwinięta infrastruktura-szkoła, przedszkola, basen, centrum handlowe Auchan. Pokoje o wielkości 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na parterze na ul. Magiera od zaraz. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku z końca lat 90' - tych. Do lokalu przynależy miejsce na parkingu, teren wokół budyenku ogrodzony i chroniony. Idealny punkt komunikacyjny, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

900 zł70 m² 12,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jesteśmy młodymi ludźmi szukamy osoby do trzeciego pokoju w mieszkaniu. Pokój ma 12,5 m j jest umeblowany - nowa nieużywana wersalka, szafa, biurko, itp. jest cichy, widny z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

469 000 zł71 m² 6 605,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jasne i pzestrzenne. Osiedle zamknięte. Plac zabaw dla dzieci. Blisko Wisła i tereny rekreacyjne. Dostępne od zaraz. Czynsz około 550 zł. Cean do niewielkiej negocjacji. Dostępne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

148 500 zł33 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam kawalerkę 33 m2, w systemie tbs,VIII p, aneks kuchenny, klimatyzacja, ładny widok z okna, blisko Dw. Wileńskiego, zabudowa kuchenna, pralka, lodówka, dwie szafy wnękowe, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mandarynki

Ursynów,Warszawa

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, powiekszona łazienka z wanną,kabiną prysznicową i toaletą. Pralka do dsypozycji. Kuchnia otwarta, wyposażona w lodówkę, kuchenkę, mikrofalówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w cichej spokojnej ololicy, dobrze skomunikowanej (metro, tramwaje, autobusy) a jednocześnie blisko terenów zielonych (lasek bielanski, lasek lindego, puszcza kampinowska). Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 700 zł67 m² 40,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest komfortowo wyposażone i nowocześnie urządzone. Kuchnia - meble w kolorze wenge robione na zamówienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Jelonki,Warszawa

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio.Eleganckie b.słoneczne mieszkanie(pn-płd okna), w zielonej okolicy, 100m od szkoły podstawowej i przedszkola. Klimatyzacja, parkiety, glazura na balkonie, b.pakowne szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudnickiego

Bielany,Warszawa

720 000 zł77 m² 9 350,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednia sprzedaż 3 pokojowego mieszkania w nieruchomości Belvedere-Bielany oddanej do użytkowania w 2007 roku. Mieszkanie zorientowane na pn/pn-wsch. Duży słoneczny salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie, przy metrze Pole Mokotowskie; okno z balkonem wychodzą na cichą stronę (przeciwną do ul. Niepodległości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie,przestronne, wysokie, w budynku z 1956r., Praga Północ. Mieszkanie rozkładowe, po remoncie. Nowe okna, wymienione instalalcje, media miejskie (gaz, co, ciepła woda). Widna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanko z dużym ballkonem i garażem bezpośrednio pod wejściem do klatki, bardzo dobra sieć komunikacji do centrum i przyległych dzielnic tramwaje autobusy, osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Jelonki,Warszawa

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 68m2, zlokalizowane na Bemowie (jelonki - ul. Wyki), znajdujące się na I p w bloku ivp. Rozkład : kuchnia (meble starszewgo typu), duży przedpokój, 2 małe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie aktuale! mieszkanko przyjemne, słoneczne, kameralne mieszkanie z pięknym widokiem na Halę Mirowską i Park Saski. Usytuowane od strony zachodniej. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

383 000 zł40 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche 2 pokoje na Powiślu. Pokoje rozkładowe, duże (prawie równe), kuchnia z oknem prześwitowym, 1m balkon. W jednym pokoju (14m) duża szafa wnękowa, drugi pokój (13m). W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok czteropiętrowy z cegły z 2000r z domofonem. Mieszkanie na 2 piętrze, 54 m , 2 pokoje z widną kuchnią. Pierwszy właściciel. W duży pokój z balkonem (terakota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

350 000 zł44 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 44 m2 oddane i wykończone w 2007 roku, na 6 z 8 pięter, budynek z windą, własność hipoteczna. Osiedle z ochroną, ciche, bardzo dobrze skomunikowane z metrem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

mieszkanie 3 pokojowe - 48 m2 XIV piętro Warszawa- śródmieście ul. Grzybowska czynsz 398 zł Cena 430 000 pokoje 10m2, 9 m2, 15 m2, bardzo wygodny rozkład mieszkania: z przedpokoju wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Tuż przy stacji metra Służew (ścieżka z metra wychodzi wprost na klatkę schodową), naprzeciw centrum handlowego land 70m2 , 4 pokoje (15,2 + 11,4 + 7,4 + 5,4 m2 ) oraz kuchnia/jadalnia (16,9 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Włochy

Włochy,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

45m2 , M-3, p.1./3, Dwupokojowe mieszkanie, umeblowane, garaż. Spokojna okolica i miłe sąsiedztwo blisko centra handlowe, fitness etc. 5 km do centrum Warszawa-Włochy, c.1.600zł/m-c + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na nowym, strzeżonym osiedlu. Idealne dla 1 osoby lub pary. Świeżo malowane. Kuchnia w zabudowie, sprzęt agd. W łazience pralka. W przedpokoju nowa, duża szafa. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! sprzedam bezpośrednio mieszkanie 1-pokojowe 30 M2 kawalerkę W warszawie na żoliborzu 5 minut od metra plac wilsona własnościowe 9 piętro Z balkonem-loggią blok 17 piętrowy rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, przytulne, umeblowane mieszkanie przy Włodarzewskiej. Odnowione. Umeblowane, add, tv, inertnet. Miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersena

Wawrzyszew,Warszawa

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Metro-500metrów szkoła przedszkole staw brustmana lasek bielański budynek po remoncie ocieplony zadzwon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuromińska

Praga-Północ,Warszawa

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę 2 pokoje na Bródnie 1200 zł/mies.+plus opłaty licznikowe/prąd,gaz,cw,zw.kałcja 1200 zł. Umeblowane:kuchnia,lodówka,pralka,telewizor,meble

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

465 000 zł53 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w niskim budynku z cegły, ciche, o dobrym rozkładzie pokoi. Pokoje bardzo ustawne. Kuchnia widna(8 m2) urządzona funkcjonalnie z pełną zabudową i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Okazja! Ciche, trzypokojowe, widne mieszkanie o powierzchni 54 m (+ 5 m zabudowanego korytarza na wyłączność! + 4m loggia) na warszawskim Bródnie. Świetna lokalizacja (zielony zaułek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na Woli, dobra lokalizacja (blisko ch Wola Park), powierzchnia 50 m2 + logia (oszklona). Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju dużego, pokoju małego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:13/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w bloku 19-piętrowym przy Rondzie Wiatraczna. Przedpokój z garderobą, łazienka i samodzielne wc, oddzielna kuchnia. 2 pokoje i duży, otwarty salon, oświetlony cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Bemowie (30m2)(bezpośrednio). Duży pokój (21,5 m2, aneks kuchenny, łazienka, duży balkon i piwnica). Doskonała lokalizacja. Mieszkanie po gen. remoncie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów, warszawa ul. Puławska 43/34 58 m2 z dwoma obszernymi pokojami z ładnym i wygodnym drewnianym parkietem + balkon z widokiem na park. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe w centrum Warszawy - Aleje Jerozolimskie. Odlegość 200m od Placu Zawiszy. Budynek znajduje się vis-a-vis budynku Brama Zachodnia). Doskonała komunikacja. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

400 zł20 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Spokojny chłopak poszukuje współlokatora do dużego pokoju na Chomiczówce 10 minut od stacji metra Młociny. Cena 400zł/osoba plus opłaty do uzgodnienia.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio sprzedam bardzo ładne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w zielonej i cichej części Ursynowa. Pokoje o powierzchni 22, 11 i 9 m2 , kuchnia 7m2 , łazienka 3m2 , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dostępne w październiku 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²